Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Tudod, mint amikor csak az egyik konfiba raksz álcát és benyomod. :D A konfiban benne van a klánban, de ha waros jön, konfit vált... :D
    Viccet félre téve szerintem hajóra gondolt.
     
  2. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Háát Uraim és Hölgyeim,a klánnal kapcsolatos ,fentebb emlitett hercehurcát majd megszokom,vagy nem....bár ahogy látom,a névváltoztatás is felesleges,mert mint Csülök irta az sem segit,ha akarnak megtalálnak.
    De ,hálásan megköszönném,ha valaki megosztaná velem,ha az ember fia nem klánnal megy be hanem egyedül,konkrétan 4-5 re,Űberkristalont lőni,mert az kellene a caros küldetéshez,na nem egy darab....Mert ugye bemegyek,a térkép tele van minden megbizó hajóival,mert Eu-1 en vagyok,itt még azért vannak,hátköznap is. Vannak kisebb hajók,azok gyűrűben nem támadnak meg rendszerint,de a nagyobbak meg nem lőnek,hanem jön bizonyos távolságban,és mikor elkezdem lőni az Űberlont,akkor jön nekem,2-3 egyszerre. Nem számoltam,de csak a mai napon kilőttek kb 30-40 szer,így képtelenség lelőni az Űberlont.....vagyis hiába lőttem össze a többi,nem kevés NPC-t,kukázhatom a küldetést,mert a lonokat így képtelenség összeszedni :-( Értem én,hogy harci játék,meg minden,de akkor mi a fenének raknak be olyan küldiket amit létezhetetlen megcsinálni,ebben sem sok a logika......
     
  3. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Hades. Lassú, de biztos. :) Ez a nagy szerverek "átka". De legalább van kit lőni, vam kivel játszani, beszélgetni. :)
     
  4. Van egy túrót. Az EU1-en jó ha még játszik 20 magyar. Ebből VRU-n ketten biztos vagyunk, EIC-en pár "öreg", meg MMO-n is páran. Egy rendes klánt nem tudnánk összehozni.
     
  5. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Magyar. De nem csak magyar játékosok vannak. (UP: azért sajnálom hogy csak ennyi magyar maradt ott) Én nagyon szeretek külföldiekkel játszani, nagyon más a felfogás sokaknál, sokkal lazábbak, valóban játszani jönnek, nem kiírtani egymást (és utána egymás családját is cseten).
    Úgy általánosítva akikkel találkoztam. (pl. főleg nem török és nem lengyel) :)
     
    Lanselott kedveli ezt.
  6. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Már bocs,de ez úgy marhaság ahogy leírtad:) Hogy EU-1 en 20 Magyar lenne:-D Lehet 20 olyan van,akit ismersz vagy számodra jelent valamit az ottlétük,de összesen a számuk ennek sokszorosa,csak sokan olyan nevű hajókban vannak,soha nem sejtenéd,hogy ki áll mögötte....mondjuk a Ciril betűs névvel futó hajók mögött sok esetben Ukrajnában élő Magyarok vannak,már többel beszéltem.És akkor még nem emlitettem a Romániai vagy Délvidékieket,vagy azokat akik csak kinn dolgoznak valamelyik országban. Ha csak Magyarországon élőkre gondoltál,akkor nem tudom,én ennyire nem sarkitom le a dolgot.....
     
  7. Igazad van, valóban a Magyarországról bejelentkezők számára gondoltam. De ez sajnos nem változtat a tényen, hogy a magyar játékosok száma radikálisan lecsökkent. Régen volt minden megbízónál 1-2-3 nagyobb klán sok közepes és rengeteg kicsi. Ma hány klán van? Ennek a töredéke. De, ha már erről csevegünk, rajtad és rajtam kívül ismersz magyar VRU-st, aki relatív aktívan játszik?
     
  8. -Tr1pl3-xXx-

    -Tr1pl3-xXx- Járnitanuló

    Sziasztok. Azt szeretném kérdezni ha kirakom a könyörtelen I-II képességeket az akkor összesen ad 33% becsületet, és ezt hozzászámolja pl kapu jutalom végén is meg küldik jutalmáért is?
     
  9. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Úgymond személyesen,akikkel klánban voltam,vagy csoportban csináltunk küldetést,nagyjából 10 et. De tőlük,és amit a játékban látok,tudom,ennél jóval többen vannak! Csak kicsit zártak,és jellemző rájuk az önzőség,igy nem voltak túlságosan hosszúéletűek az ismeretségek...Ja,és ők egy kivételével mind VRU-sok,egy van MMO-s akivel beszéltem. De hozzáteszem,ugyan nem látható,hol állsz,mert le van tiltva,de úgy gondolom,én is és a java még alattad levő szinteken van.
    Ami a klánokat illeti,szerintem ma is van sok,és közöttük VRu-s klán is nem kevés,de a java részük akik aktivak elit klánok lettek,vagy nincs tagfelvétel,vagy még nem vagyok elég "nagy" nekik,mert 20-22. szintet kérnek.....Kisebekkel meg nekem nem éri meg,mert pl bemegyünk Low-átjáróba,lövöldöz majd menekül,nekem meg rámegy 50 ezer X-4 em,vagy több,és a végén ugyanazt a jutalmat kapja.....
     
  10. Le vagyok maradva (mondjuk ehhez hozzátartozik az is, hogy a csetablakom rendszerint be van zárva). Jelenleg 1372.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.1.18
  11. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Bocs . Egy kiesebb hajóm! (köss bele a betonba)
     
  12. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Szia!

    Persze, kapu jutalom, npc lelövés, hajó lelövés, küldik, mindenben hozzászámolja a plusz becspontot.
    Remélem tudtam segíteni!
     
  13. -Tr1pl3-xXx-

    -Tr1pl3-xXx- Járnitanuló

    Köszi szépen, sokat segitettél :) mert eddig max 1 nap 35.000.000 becsületet szereztem küldi nélkül de igy már dupláját is megcsinálom akkor :D
     
  14. Nem sok ez egy kicsit?
     
    NumizN1 és Lanselott kedveli ezt.
  15. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Várom a válaszod![/QUOTE]

    Szia,bocs de nem váltok megbízót,már megszoktam ahol vagyok,másrészt pedig ha váltanák is,ennyi év után már reflexből mennek sok helyen a dolgok,ezt egy másik megbízónál teljesen elölről kellene tanulni.
    Abban igazad van,sok problémánk azonos,de még ezrekkel,csak max ők nem a Magyar fórumban írnak. Már megkaptam,hogy ne próbáljam meg pacifizálni a játékot,mert ez egy harci játék,az ölésről szól. Nos kb egy hete vagyok harci térképen,mert a nyamvadt küldetés oda köt....de nemsokára megvagyok. A lényeg,pár agybeteget kivéve a többiek vagy nem is támadnak,vagy ha igen,egyszer kilő és az elég neki,volt akivel utána együtt Űberlonoztunk:) Klánba én sem valószinű,hogy megyek már,mert rájöttem,jobb nekem egyedül.
    Ha körbenézel,hiszem megtalálod akivel játszhatsz,a korosztályról annyit,nem vagyok huszonéves nyikhaj kölök,aki anyuciék pénzén játszik:)
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  16. -Tr1pl3-xXx-

    -Tr1pl3-xXx- Járnitanuló

    30 hades+2 kappa, kappában 70% booster + 10% design +20% drónforma az 1,5 milla becsület majdnem 1 kappábol.... 30 hades 8 tagú csoportban, 100-105% os boosterrel meg képi meg forma meg design, 1 milla becsület 1 hades.. nem sok :) dupla napkor :D
     
    NumizN1 és Lanselott kedveli ezt.
  17. Nem piszkálni akartalak, csak kíváncsi voltam. Meg egy kicsit félreérthető is volt amit írtál.
    Na, de így, már minden világos.
    Csak azt nem értem, hogy nem vagy tisztába a képességpontok működésével? Ha már napi 32 kaput tolsz? De ez meg nem az én dolgom ;)
     

  18. Bocs, hogy közbeszólok, ha mostanság akar valaki megbízót cserélni, javaslom várjon a szerver összevonásig. Hogy miért? A választ más nyelvű fórumokon, a discordon, vagy a twitchen megtaláljátok. Majd, ha lesz erről hivatalos topik, leírom (már amit én tudok).
     
    Utoljára szerkesztett: 5.1.18
    Lanselott kedveli ezt.
  19. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    A szerverösszevonás úgyis kis szerókról fog indulni, és nem hiszem hogy a Discordnál hamarabb magyar fórumon megírja valaki. :)
     
  20. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nem is értem, hogy miért nem ad pl. uridiumot (is) egy hajó le/kilövéséért..?![/QUOTE]
    Hehe,ezt ugye nem komolyan kérdezted? Ez még nekem is logikus....már aki nem vagyok oda a harcért...
    Sokszor le lett itt már irva az elmúlt években,de így még talán nem,hát pár szóban összefoglalnám. A lényeg,szinte soha nem tudod kihozni POZITÍVRA a mérleged,ez alól kivétel pár kapu,de NPC és más játékossal való harc az MINDIG bukta! Szűmolj,a legolcsóbb és leghatékonyabb lészer amit tudsz venni az az úgynevezett Helloven akku,ami ugye 0,5 Uriba kerül és NPC-k ellen 3,5 X a sebzése. Most csinálok egy küldetést ahol kalóztérképeken kell összevadásznom nem kevés NPC-t és próbából vettem 40000-ret,ami ugye 20000 Uridium. Felirtam hol voltam uridiummal ,mert ugye ott nincs doboz,onnan nem lehet kapni,tehát ami van azt az NPC-k lelövésérét kaptam. Tudtam,hogy nem lesz pozitiv a mérleg,de magam is meglepődtem,pedig nem az apraját lőttem,seprommal stb.....még 10000 Urit sem adott.Ez gondolom elmondd mindent.....Attól,hogy költs rendszeresen a játékra,egy dolog menthet meg,nevezetesen ha egy ideig csak dobozolsz álcában vagy nem ,és gyújtesz,ha összejött egy mennyiségű hatásosabb lőszer akkor meg tudsz csinálni pár kaput,vagy küldetést.....És talán ha ráérsz,még úgy,hogy főleg régebben,összeirtam melyik NPC mit ad,és kiválogattam 3-4 et amik ahhoz képest ,meddig tart kredites lézerrel lelőni,relative elég sok urit ad,és Pet ben hasznositókkal dobozoltam,közben meg ezeket az NPC-ket lőttem,igy összejött annyi Uri,ami elég volt rendesebb lőszerre:) De manapság már nincs ennyi időm,és kapukat dupla napon csinálom,igy mindig van pár százezer tartalékban:)