Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Anita30.

    Anita30. Utánpótlás-írogató

    Kb. 1 hónapja még 5-ből 3 kapu adott duplán.....
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  2. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Szia!
    Csak azért kérdezem, mert nekem már 1 éve nem ad ilyesmit, de ha leveszem azt a 6-7 hónapot, amit februártól szeptemberig nem játszottam, akkor is van össz. 4-5 hónap, ami alatt kiraktam 4 Zetat és dróndizájnt nem adott!
    Ebből 1-et ma vittem ki éppen és szintén semmi!
    Herculest a Kappából, még régebben kaptam utoljára!
     
  3. Trench

    Trench Junior szaki

    Szia.
    A jutalom nem garantált. Legközelebb talán szerencsével jársz.
     
    Grincs és SPILLER2 kedveli ezt.
  4. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nagyon,ahogy mondani szokták random a dolog,mostanában nekem EU-1 en nem adott,de más szervereken ahogy hallottam jobban adja....
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  5. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Ok!
    A lényeg, hogy azért ezen a téren nem változott semmi, mióta nem tudtam játszani?
    Ada ha úgy jön ki..? Sok mindenről nem tudom, mi változott, mi nem, de az jó ha még dobál ilyesmit!
    Ma kivittem egy Zeta-t, és nem tolta az árut, azért kérdeztem! :D
     
  6. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Sajnos a játékban sok lett a random, a ha, meg a kis esély.....
    Szórakozásnak még jó, bár egyre kevesebb a valós játékos.
     
    Izidor, Lanselott és Anita30. kedveli ezt.
  7. kusimitama

    kusimitama Haladó

    3 napja kaptam meg a 10. et szóval igen adja csak peches vagy "Welcome to the club pal" 30+ zétábol jött ki a 10 csak duplázó napon
     
  8. hun68

    hun68 Járnitanuló

    lenne kedves valaki leírni milyen modulok vannak a pushathoz név szerint köszönöm
     
  9. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia, itt megtalálod az összes modult, jelenleg +15% HP és +10% Sebzés van hozzá VP01 néven, mindkettő bónuszjutalomként szerezhető GG-ből.
     
    Trench kedveli ezt.
  10. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Valaki illetékes felé lenne a kérdésem,a minap Anita 30 már emlitette a témát miszerint az új fejlesztési rendszerben,ha pl drónt fejlesztek a fejlesztési idő lejártával nem drónként hanem generátorként és lézeként mutatja . És a 8 Iris helyett csak 4 et mutat ....Mivel erre még érdemben nem lett reagálva,legalábbis én nem láttam,hogy illetékes állást foglalt volna a témával kapcsolatban. Ezért kérdezném újra,ez egy elismert,jelentett hiba,amit esetleg javitanak,vagy csak egyes szervereken helyileg előforduló hiba,ami elvileg idővel helyreáll?
     
    Izidor kedveli ezt.
  11. Trench

    Trench Junior szaki

    Szia!
    Drónfejlesztés során sem tapasztaltam a problémát, nálam a szerelőműhely hibátlanul működik.
     
  12. Anita30.

    Anita30. Utánpótlás-írogató

    Szerintem ismét csak nálam van a hiba,ahogyan a pusat modul,stb..... kapcsán is :) Amúgy az általad említett hozzászólásom,csatolt képekkel a 77-es oldalon található,ebben a témakörben. A hiba nálam most nincs jelen,de múlt héten mutatkozott,szerintem ez random dolog lehet.Valamikor van,utána jó,s ismét rossz....
     
    Lanselott kedveli ezt.
  13. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nálam sajnos nem,ha kéritek csinálok képeket. A drónok képei helyett pajzsgenerátor és néha lézer jelenik meg,ezek mindig 1-es szintűként,miközben a drónok 10+ os fejlesztésűek....
     
  14. Trench

    Trench Junior szaki

    Szia!
    Kérlek, tégy ide fel pár képet a problémáról. :)
     
  15. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nos ezzel van kis problémám,ugyanis az imént szembesültem a ténnyel,hogy az új nyersanyag ami a fejlesztéshez kell elfogyott igy most nem tudok fejleszteni,de ha sikerül feltölteni a készleteket,teszek fel képet. Kis türelmet kérek:)
     
    Trench kedveli ezt.
  16. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Noos,megkérném valaki homályositson már fel,én nem tudok olvasni,vagy?????
    Leeroy CM bejegyzése szerint a Nov 20 -Dec 4 közötti időszakban az Uridiumbank üritésekor bónuszjutalom jár,nevezetesen logfile. Nos kiüritettem,vagyis pénzt költöttem a játékra,mégsem adott bónuszt. Mi az oka?
     
    Utoljára szerkesztett: 30.11.19
  17. luxuswc

    luxuswc Junior szaki

    Most boostert ad, ha jól tudom, de ez az Uridiumbank fülön is le van írva, hogy mit ad
     
  18. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Hét elején sem adta a logfilet..Egyébként pedig ha meg van hirdetve egy bónuszjutalom,akkor azt illenék is betartani,lehet csak szerintem.....
     
    Páncélgránátos kedveli ezt.
  19. k.kitti

    k.kitti Utánpótlás-írogató

    Egy észrevétel szerintem a készítők ebből élnek a program készítésből, mert hallodtam egy olyan klánról hogy 3-an nem használnak programot na most mi is a progi használata van egy felesleges számitógéped azzal, azt éred el hogy napi 200K uri ami szép én annyit össze tudtok szedni vagy lőni. 1 hét alatt én is össze tudok szedni, de egy nap milyen jó is lenne lehet hogy ki kellene probálni és mindenkinek 6 euró egy hónap nem a világ vége 6 napig nem eszem meg a tizoraits pénzt hanem fére teszem. Ezt se értem hogy el mennék Bl térképre de nem vagyok 24 es szintű annak jó aki bele lő egy invokra és már is ott van a 70 rinus na most köz tudott tény hogy 3 Bl térkép van abba van a haszon 600 rinust lehet számolni oránként majdnem akinek van egy kis esze ki se mondom de ez nagyon nem jó.
    Gratulálok az egész csapat darkorbitos szervezésnek szerintem ha nem lenne program ez a darkorbit vettheti a keresztett.
     
    Izidor kedveli ezt.
  20. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Jólvan,ezt már nem hiszem el! Senkinek nem tűnt fel,hogy eltűnt az összes küldetés? Azt irja ki,nagyon ügyes voltam,minden küldetést teljesitettem.....Ami korán sem igaz...Legalábbis jelenleg EU-1 szerveren ezt irja ki! Gondolom erre sem lesz válasz,mint az eddigi kérdéseimre,pedig azt hiszem jogosak voltak mind......
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 30.11.19
    Izidor kedveli ezt.