Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia.
    Sajnos nem látszik a kép, de kérlek küldd el supportra is és jelentjük a hibádat.
     
  2. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Egy valójában lényegtelen /úgy is tudjuk a választ/ kérdés,de én felteszem: Tisztában vagytok azzal,hogy ISMÉT vagy kamu accok,vagy nem tisztességesen játszok vezetik ennek a Galaktikus mizériának a rangsorait?! Űrpilota van vagy 4 az első 10-ben,meg további nem nagy rangú játékos,mind a dandárok,stb. előtt. Mikor fogják már ezeket az eventeket normálisan és főleg ellenőrizve megcsinálni,lebonyolítani? A kérdés költői,tudjuk a választ....
     
    Lanselott kedveli ezt.
  3. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Megpróbáltam újra,másik oldalra feltölteni....Talán itt látszik.
    https://kepkuldes.com/image/en5tVP
    Suportra nem irok,mert mire most este felnéztem visszaadták a küldetéseket.....Esetleg jó lenne ha az új fejlesztési rendszer előtti drónrészeket is visszaadnák.......
     
  4. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Ez csak a napi küldetés fül, ott lehetséges teljesíteni mindet, vagy csak eltűntek? A drónrészletekről meg szerintem lemondhatunk...

    Szia, azért költőien válaszolok, hogy tudunk róla, ami azt illeti, tettünk is ki már pár hajót.
     
  5. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Igen,azt láttam! A rangsor is módosult,szóval lehetséges,hogy a botosok száma is csökkent. Nem felétek irányult a kérdésem,inkább a "vezetőség" felé,nyilván nem ti vagytok a problémák forrása,csak ti vagytok rosszkor rossz helyen :)
     
    Leeroy kedveli ezt.
  6. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Adventi naptár idén már nincs?:(
     
  7. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

     
    Leeroy kedveli ezt.
  8. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia, igen, azt tettem ki, amit kaptam, hogy december 4-ig ad logfilet, de ez valóban nem így van, jelezni fogjuk, köszönjük.
     
    Lanselott kedveli ezt.
  9. Dominik981104

    Dominik981104 Fórum-zöldfülű

    Gyor kérdés..A hangárba az eszközök menüpontra kattintva megjelenik minden cuccom.Hogy kell öket berakni mert sehogy semelyik hajómnál nem lehet berakni mert a hangárba ha bemegyek semmi nem jelenik meg és már felidegesít.. :D Előre is köszi a segítséget.
     
  10. alice_the_ice

    alice_the_ice Fórum-zöldfülű

    Szia

    Nem kell az eszközökre kattintani, mert belépés után jobboldalon egyből ott van minden felszerelésed, amivel rendelkezel. Ügyesen áthúzod amit úgy gondolsz, hogy kell, külön „hajó, drón, pet”.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.12.19
    Trench kedveli ezt.
  11. Dominik981104

    Dominik981104 Fórum-zöldfülű

    De oda nem rakja ki azokat amiket az eszközök menübe látok
     
  12. Trench

    Trench Junior szaki

    Szia!
    Lehetséges, hogy valamelyik eldugottabb hajó egyik konfigurációjában hagytad a hiányzó tárgyakat?
     
  13. csaba238

    csaba238 Junior szaki

    111111

    Vagy lehet egy olyan is hogy el vannak adva a dolgok.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.12.19
  14. hun68

    hun68 Járnitanuló

    Mennyi ASV lehet fel halmozni ? Van aki azt mondja 3000 igaz ez ?
     
  15. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia, nem kaptunk róla hivatalos infót, de már jelezték felénk, hogy 3000 fölé nem megy.
     
  16. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Leeroy,láttam újabb hirdetményt tettél ki az uridiumbank bónusszal kapcsolatban.
    Ezért talán jogos az elmúlt időszak fényében a kérdésem,hogy most adja is a logfilet?
    Urambocsá valami visszajelzés az eddigi igéretek ügyében? Ugyanis aki Magyarországról játszik,az talán könnyet vállat von,hogy jó elment pár ezer Ft. De én nem onnan játszok,tehát Euróban fizetek,viszont nem nyugaton élek,és nem is anyuciék fizetik a játékom,mint itt sokakét... Ha nincs rá garancia hogy az uridiumbank ad logfilet,akkor nem költök rá ,eddig már eleget költöttem hiába az elmúlt napokban...
     
  17. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia,igen. Ha minden igaz,akkor a kis képen látszik,hogy ad logfilet is mellé,viszont a fizetés menüben nem,ott az eredeti uribankos összeget látod. Aztán ha megvásárolod,utána lesz jóváírva az 50 logfile. Legutóbb nem néztél Naplót,vagy nem nőtt a logfile-jaid száma? Benne kéne lennie.
     
  18. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Pont ez az,hogy néztem és NEM adott,pedig igy utólag sajnos többször is megvettem.....:-(
    Hogy korrekt legyen,hozzáteszem,az imént megvettem újra és most jóváirja a logfileokat. Ezek szerint az előző akció volt a kamu....Mint a horgászatnál,működött az etetés....:-(
     
    Utoljára szerkesztett: 5.12.19
  19. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Valóban nem tartott 4-éig a logfileos, talán 31-éig csupán, csak ezt a befejezési dátumot kaptam, nem tudtuk. Szerintem megéri supportra írni, hátha jóváírják. Örülök hogy most már működik.
     
    Lanselott kedveli ezt.
  20. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    A prémiumnál miért nem jeleneik meg a "felmondás" fülecske úgy,mint a többi kedvezménynél? Csak úgy lehet felmondani,ha törlöm a fizetési adatokat is....