Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Pont ezért említettem meg, hátha nyitnak róla egy topikot...
     
  2. -Tr1pl3-xXx-

    -Tr1pl3-xXx- Járnitanuló

    nem napi hanem csak duplanapkor kapuzok, és most nemrég néztem meg a képiket hogy mit rakjak ki és azért néztem mert van olyan hogy +tpt csak ürlény lelövéséért kapsz, és azért kérdeztem rá
     
  3. Bocsi, csak piszkáltalak :)
     
    -Tr1pl3-xXx- kedveli ezt.
  4. -Tr1pl3-xXx-

    -Tr1pl3-xXx- Járnitanuló

    Kicsit le vagyok maradva, milyen szerverek lesznek összevonva?
     
  5. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Egyelőre nem tudjuk. Mindenki találgat nagyban. Elvileg a két brit szervert fogják először összevonni hogy leteszteljék a dolgot - ezt mondták twitchen. Aztán haladnak tovább. De nem hiszem hogy túl hamar lezajlana a dolog, szerintem még 2019-ben is tartani fog :)
     
  6. Itt látom az aláírásod.
    Az összevonás pedig lehet, hogy nem fog olyan sokat tartani, ha a teszteléssel nem lesz gond.
    És a multis klánokkal is akarnak valamit csinálni, meg ki akarják egyensúlyozni a játékot, mert egyes képességek szerintük túl erősek.
     
  7. Tegnap ismerkedtem meg velük, mind magyarok (múlt nap panaszkodtam, hogy senki nincs VRU-n, hát van :) ). Igen, a zöld venomra emlékszem, habár a nevet nem néztem. A kor már 2 szemüvegre kényszerít, azaz a látásom nem a régi, így nem is igen bajlódok a nevekkel, aki piros, ellenség. Ezért jó a klán.
    Igen, a Cyborg sokkal erősebb a Venomnál (eddig abban ültem én is), de ez nem jelenti feltétlenül, hogy vesztesen jön ki a harcból. A többi felszerelés is lényeges, a képességpontok helyes kiosztása, de ami a legfontosabb, a tapasztalat. Ehhez meg idő kell és harcikálás. Az NPC-zés ezt nem adja meg.
    A "szalonnázást" meg kimondottan élvezem, van egy 100 hajós küldim :).
    UI: ha klánba vagy, küldjetek egy MNT-t, ha nem, csinálj magadnak egyet.
     
  8. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Az egyszemélyes klán is jóbb a semminél. Lehet szöviket küldeni és MNT-t, de sokan nem szeretik s a szövi helyett inkább war-t küldenek. Én anno csináltam egy klánt , + 5 saját hajóval. De meguntam s bevettem egy idegent s rá hagytam , azóta Ő sem viszi , vagy abba hagyta vagy másik karival játszik. Pedig jó neve volt s most nem lehet használni.
     
  9. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

     
  10. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Azt nem tudom,hogy az általad TS nek nevezett kommunikátor ugyanaz-e,de a klán,ahol tag voltam úgy két héttel ezelőttig a Raidcal nevű alkalmazást használta erre a célra. Ezt simán letöltöd a netről,majd regisztrálsz,és ennyi....Akivel akarsz beszélni,annak megadod a felhasználóneved és mehet a buli:) Bár nem árt ha nem akadozik a net,mert ha igen,lemegy az akció,mire megjön a hang:p
     
  11. Risus

    Risus Fórumlakó

    Szia!
    Ha letöltötted az alkalmazást (és nem saját szervert szeretnél létrehozni), valamelyik tagjuktól, vagy bárki ismerősüktől meg tudod kérdezni a címet (ip-t). Jelszó a legtöbb szerveren nincs, mert úgyis regisztrálnak utána a szerver adminjai.

    Esetleg ez segíthet ha tudsz egy kicsit angolul:
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  12. Risus

    Risus Fórumlakó

    Nem tudják nyilvánosnak kitenni vagy csak nem akarják. A klán egyik tagjától, vagy akárkitől, aki fel tud menni az adott szerverre elkérheted.
     
  13. Nekem is van egy, de vette a fene. Kaptam valami event küldiből. A TS-re majd visszatérek, most telefonról pötyögök, de utálom. A magyar játékosok számára vonatkozóan is majd adok egy linket, hogy nézzétek meg. De nem telefonról. Ja, 50+
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  14. [Sörnyitó187]

    [Sörnyitó187] Fórum-zöldfülű

    Mivel Decemberben már lerendezték az adatbázis részét az összevonásnak, ezért csak annyi dolguk van, hogy befejezzék, amalyet a következő domination event után végbe is fognak vinni január vége és február eleje körül. Én ezeket az információkat kaptam, amelyeket nyilván változhatnak még.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  15. Risus

    Risus Fórumlakó

    A teamspeak külső kommunikációs program, semmi köze a játékhoz. De általában egy-egy klánnak, vagy szövetségnek van közös szervere. De mint írtam, teljesen független a játéktól. A skype-ot gondolom ismered, úgy érdemes elképzelni a ts szervert, mint egy skype csoport, csak sokkal kevésbé terheli a géped a beszélgetés mint a skype videóhívás. (Tehát: valaki be kell hívjon (azaz: megadja az adott szerver címét), utána tudsz csatlakozni).
    Ha egyszer valaki ezen szeretne beszélni veled. :)
     
  16. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Hello! Mi az a speciális boostercsomag? Mára hirdették és sehol semmi.. Valaki tudja mikor lesz?
     
  17. Risus

    Risus Fórumlakó

    Valóban nincs bent, helyette a Legjobb bónuszcsomagok akció van bent az üzletben. Booster akciónál megosztó boostereket tudsz venni az üzletben olcsón, pénzért.
     
  18. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Köszi a választ! Jobban örültünk volna a meghirdetett csomagnak!:))
     
    Risus kedveli ezt.
  19. Szia!
    A TS témába valamikor még én rángattalak bele. Azon egyszerű okból, mert egyszerűbb elmondani mind leírni, játék közben, ha valamilyen óhajod-sóhajod van. Nem kell a csetet nézegetni és oda írogatni. Ez egy beszélgetésre kitalált program, amihez Te már letöltötted a kliens részt. A működési elv egyszerű, van egy szerver (kiszolgáló), amihez csatlakozni kell. Ehhez kell az IP cím és esetleg jelszó. Mindenki ott bérel szervert, ahol tud. Namármost, nekünk (187-nek) van egy ilyen szerverünk, a sajátunk, az egyik volt klántársam otthoni gépén fut. Oda például fel lehet csatlakozni, de, mivel volt pár fura helyzet az elmúlt 7-8 évben, le van védve jelszóval. A TS IP címét meg tudom adni itt, de a jelszavát nem. Azon egyszerű okból, mert 1. nem publikus, 2. ha leírom ide a jelszót, kapok egy 1 hónapos bannt :). Ez előfordulhat a cseten is, de remélem ott, privát üzenetben nem. Ha meg igen, akkor majd keresünk másik utat. Megjegyzem, ha rákeresel a klánunkra [187™] ★187™★нůиΛямұ★ЯIĐΞ★øя★ĐIΞ★√ЯЏ★ ott a klán ismertetőben megtalálható a TS IP címe, a játékban a nevem már ismered, itt van az aláírásomba is, de leírom Richard_a_HUN_CD hívj csoportba, vagy küldj egy baráti meghívást, akkor látod mikor vagyok éppen aktív és csopiba tudsz hívni és tudok segíteni, ha valahol elakadsz. Illetve meg tudom adni a jelszót.
    UI: Nem mindenki klántag, aki feljár hozzánk.
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  20. YourDead

    YourDead Junior szaki

    Sziasztok!
    Újabb kvíz érkezik tőlem! :D
    Az űrlaborban... a transzportmodulban jó az valamire hogy ott van a xenomitnál is egy mező amiben megadhatod hogy mennyit szeretnél elküldeni a hajóba? Mert tudtommal nem lehet xenomitot küldeni a hajóba (vagy valamit nagyon rosszul tudok), akkor meg minek van ott? Csak kérdezem.

    Ja és valaki válaszolt a Hammerclawos kérdésemre, köszönöm neki de most nem jut eszembe ki volt az, bocs. Viszont elég érdekes ez a dolog... mert megnéztem a linket amit csatolt az illető, és abban a Hammerclawnak 2 rakétavetője, 12 lézerhelye és 14 generátorhelye volt, viszont a YouTube-n nem ezt láttam... most akkor mi van?

    Az igaz-e hogy a Hammerclawot erősíteni fogják? (Bocsánat ha hülye a kérdés, megbízhatatlan forrásból elkaptam egy ilyen hírfoszlányt...)