Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    miben is érvényesül ? minden bázis ad + tp, becs, esetleg sebzést az adot mapon aholvan a bázis, más hatása nincsen, de ha te klánod rakosgatná mindenhova nem nyafognál érte :)
     
  2. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Én támogatnám a bázisszám korlátot már csak azért is mert nem lenne ennyi lehetősége egy klánnak uralni egy egész szervert és nem részesülne annyi jóból amit a bázisok területenként biztosítanak !
    Nem nyafog ő csak látja mikkel élnek vissza klánok és adott esetben játékosok is ! :S
     
    Sörnyit és hun68 kedveli ezt.
  3. hun68

    hun68 Járnitanuló

    igy van igaz én is támogatom sepi bugg van már megint a szupport tud rola ??
     
  4. hun68

    hun68 Járnitanuló

    max 50 % lehet ki hozni a bázisból vagy tévedek ??
     
  5. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Holnap lesz Dupla nap?
     
  6. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia,még nem,de utánanézünk.
    Szia,igen.
     
  7. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    ez igy van azóta mióta betteték a játékba a cbs t, ez miért lenne visszaélés ? anyit tesz a klánnak hogy ad tp és becspontot, ami a rangot helyezés adja, de ha rangot hajszolsz azt már régen feletsd el, mert ha mindfiréznek, 14, milla tp 100-170 k becs 1 mind , és ez csak a saját bosterekkel, mega csoport amit ad ha van mindenkinek megosztó.
     
  8. hun68

    hun68 Járnitanuló

    túl könnyű bázis rakni most Szerintem x darab bázis klánonként vagy uri ért javítani a modulokat meg oldaná a problémát talán lenne esélye más klánoknak is rakni bázist nem ugy mint most hogy 2-3-4 klán uralja a bázisokat
     
  9. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Mert, bizonyos klánok eventeken rá teszik a kezüket + önkényeskednek és igen is számít a sebzés ,tp, becs halmozódás még ha kicsi is főleg ha x-6 a kiszemelt áldozat.
    Egyedül is lelőttem már bázist tudom mennyit ad, most miért lenne fontos neked minden térkép egyszerre .
    Ha hatalmasabbnak akarsz látszani nem attól leszel hogy szorítod háttérbe a másikat, hanem támogatod a sikerében és ellenségeidet is tiszteled !
    Persze egy bizonyos határ is létezik !
    De minek is beszélek hiszen a magamfajták nem kellenek a program használók közzé!
     
    Utoljára szerkesztett: 31.5.20
  10. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Király...most már hamarosan lehet menteni a konfigokat is. Nem kell szenvednie a bottereknek a konfizással. Lesz majd x3,x5,x6,x7,dobozolós és természetesen progira optimalizált vadászós konfi is. Reménytelenül haszontalan ez a játék....csak arra jó hogy bosszanthassam a pörgősöket azzal hogy egyenként 10x lelövöm a pörgő ladikjukat
     
    S_Ö_R_Ö_S és _=[AKKÁD]=_[HK] kedveli ezt.
  11. .SpaceRangers.

    .SpaceRangers. Járnitanuló

    annyira király- 1 órába telt mire ide sikerült eljutnom és szinte semmi sem működik se hangár, se üzlet és persze a játék sem töltődik be csak a nagy feketeség
     
    Utoljára szerkesztett: 1.6.20
  12. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Király a fejlesztő csapat!!! A tesztszerver csak arra volt jó hogy a csalók kipróbálhassák hogy ott is működik-e a PvP progi? A jelek szerint igen....
     
    _=[AKKÁD]=_[HK] kedveli ezt.
  13. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Ugyan! Légy pozitív! Csak ne HÍV :D
     
    Sörnyit és _=[AKKÁD]=_[HK] kedveli ezt.
  14. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    A teszt szerver mint olyan nincs akkora leterheltséggel mint egy éles szerver de rá engedhetik a program használókat és lám bedől az egész! Valahol én is így látom ezt hogy a teszt szerveren csak próbálgatnak de amikor már több az adat lefő az egész terv.

    A vezetőségnek és a fejlesztő csapatnak:
    Erre mondjuk sokan ami nem megy ne erőltessék (ezért nem kifizetődő a csalás és ezért kellene a szabályokat betartani) ! De hasztalan !!!!
    Ha nem lenne segéprogram nem lenne ez az egész káosz, mert most nem csak velünk csesztek ki hanem legfőképpen magatokkal is ! :D
    Ehhez csak gratulálok !!
     
    Utoljára szerkesztett: 1.6.20
    Sörnyit kedveli ezt.
  15. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Magukkal nem csesztek ki,mert adnak kárpótlásul valamit ami ugye digitális és mint olyan nincs kézzel fogható értéke...tehát ingyenes
     
    _=[AKKÁD]=_[HK] kedveli ezt.
  16. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Nem is arra értem , valahol nem miattunk kell ilyen kedvezőtlen feltételekkel foglakozni nekik .
    Aki tisztán játszik nem kér le annyi adatot mint egy olyan játékos aki az egész pereputtyal , ez lehet több is nem csak kettő szálról lehúzott adatmennyiség.
    Plussz javígathatnak itt ott a teljesítményen nem lesz a végén elég mert most is be tudják blokkolni az egész szervert, főleg a csúcsszuper ezt is meg csinálja azt is segédprogramoknak köszönhetően.
    Jah és fognak rá bug -ra dolgokat meg azért laggol a szerver mert.
    Szóval ha marad a segédprogram szív mindenki de mint a torkos boci mert ezek nem fognak leállni !
    Aki figyelte a fórumot sok ígéret elhangzott itt és ott is .
    Mislix ezt leírta már helyettem egyszer , de lássuk be egy be nem váltott ígérettel szórakoznak hogy majd ekkor meg akkor lesz a probléma javítva.
    Nem most kezdődött ez de ígéretek ellenére maguknak köszönhetik ezt a kialakult helyzetet . Nah persze azok meg még tesznek rá egy lapáttal akik extra kívánalmaiknak nem tudnak véget vetni !
    Azon gondolkoztam lehet át kéne nevezni ezt a játékot Zombieland -nak mert nem hiszem hogy sokan tudatos játékosok . Járkálnak össze vissza vég nélkül .
     
    Utoljára szerkesztett: 1.6.20
    Sörnyit kedveli ezt.
  17. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Úgy látom a havi rangsort pont bevezetése ismét mutatja, hogy a játék fejlesztése a BOT-használóknak kedvez, hisz ki lövet éjjel-nappal!
    Nem kell találgatni, hogy kinek-minek találták ki ezt az egészet.

    Használj botot és még külön meg is jutalmazunk érte!
    Velejéig romlottá tették ezt a játékot!
    Épp az a játékos szövegel nekem -aki 2 éve non-stop lövetet a térképeken és már két csillagos lett-, hogy micsoda menő játékos lett én meg mekkora noob vagyok.

    Ja, és félpályáról lőtt le úgy mint 2 évvel ezelőtt. Hiába jelentem be és még videót is küldtem, a nagyérdemű nem adja meg a jogot a helyi supportnak hogy kivágják. Valószínű, mert ki is vágnák! :)
    Valahol igaza van, hogy noob vagyok, hogy még nem kezdtem el én is... (utána biztos nagy lenne a pofám nekem is :))
     
    Sörnyit kedveli ezt.
  18. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Már megint elérhetetlen a játék! Most írjak a fejlesztési ötletekhez:)))).
     
  19. ¤°»†Kñíƒé†«°¤

    ¤°»†Kñíƒé†«°¤ Utánpótlás-írogató

    2 napja nem tudok belépni....(csak tölt azt csoki )nem fejlesztgetni hanem játszhatóvá kéne tenni ezt a játékot....