Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. feuergamer53

    feuergamer53 Fórum-zöldfülű

    Hello, van valahol egy naptár ahol a különböző eventek vannak feltüntetve? Illetve hogy mikor MHH meg fejlesztési bónuszóra meg ilyenek??
     
  2. destinykris

    destinykris Utánpótlás-írogató

    Fórum, legfelső sor bal oldalt. /Főoldal-fórumok-tagok-naptár/
     
    Leeroy kedveli ezt.
  3. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Jól sejted :)
    Nem tudom,miért várt moderációra a hozzászólásod,a rendszer műve.
     
  4. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Igen,ezt még én is vágom! De mit tud tenni,ha elvettek tőle minden jogkört? Mást nem tud tenni,csak állja itt a sarat,úgy,hogy még ő sem kap infót,max utólag...... Ezért tettem fel azt a bizonyos kérdést. Én nem csinálnám így,hogy teljesen mindegy mennyire erőlködök azon,hogy jobbá tegyem a játékot,ha egyszerűen nincs ráhatásom ,csak a hátam tartom a valódi vétkesek helyett.
     
  5. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Kérlek szépen mint jelenlegi fő fórumos,itt korlátlan hatalommal rendelkezem,nem vettek el tőlem semmit. Szuper moderátor vagyok jelenleg,mini adminként képzeld el,adminjogok nélkül :D
     
    Grincs és SPILLER2 kedveli ezt.
  6. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Na hát pont ez az :/ Régebben átnézhettetek hajókat ha gyanús volt,tilthattatok,stb...most meg fórumra irkálhatsz,mert a "fentiek" nem állnak a nép elé.... Más,nem tudod véletlen hogy van valami belépési hiba? Nem tudok órák óta belépni....
     
  7. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Egyelőre nem tudok róla, te vagy az első. Játékbeli hiba az akad bőven viszont.
     
  8. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Nem a témával kapcsolatosan és távol álljon tőlem, hogy "puncsoljak" itt bárkinek is, de szeretném most megköszönni a supportos legénységnek (ha tudod, továbbítsd nekik), hogy megcsinálták a szerelőműhelyben azt, hogy le tudjam végre gyártani a 3 utlosó B03-as pajzsgenerátorom! Be voltam szarva, hogy a Chrominom el fog veszni..! :D

    Aztán, jó lenne, ha rendesen rendbe raknák már végre ezt a DO-t, mert ahogy most kinéz és működik, az botrányos!
    További jó játékot! :)
     
    Leeroy kedveli ezt.
  9. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Megoldódott! Ha nem használom a műhelyt,nincs belépési és beragadási,kapcsolódási probléma.... :)
     
  10. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Azért megjegyezném,hogy ahhoz képest amit magad is irtál,hogy megvannak csorbitva a jogaik,akkor azt hinné az ember legalább a fórumban irt napi pár bejegyzésből képben vannak. De mint ékesen látszik nem! A kérdésedre,miszerint van-e belépési,kapcsolódási probléma,azt felelte Leeroy,hogy ilyenről nem tud,holott aznap délelőtt irtam pont ide bejegyzést,miszerint tudom nem megyek vele sokra de megemlitem,majdnem másfél órám át kinlódtam,mire felengedett....Meglepő módon szintén EU-1 ha jól tudom Te is ott játszol.
    Ezek után gondolom apszolút logikusan fel lehetne tenni a kérdést ,ha jogkörük nincs,vagy alig van és a fórumbejegyzéseket sem követik,akkor valójában mit is csinálnak?
     
  11. Guzmi

    Guzmi Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Végre valaki feltette ezt a kérdést!
    Azt én is szeretném tudni! Na meg a Supportnál is! :oops:
     
  12. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Eszemben sincs Leeroyt védeni,de azt is írtam,mindig mindent utólag tud meg :) Lássuk be,nem éppen leányálom az,amiért a hátát tartja,bár mindenki maga választja meg,mikor mihez adja a "nevét". Az is tény,hogy ő az egyetlen a Do teamből,akit egyáltalán látni lehet,még ha "sok haszna " nincs is,legalább próbál tenni valamit ,bármit ami módjában áll. Ő azt is írta,ő is játékos,nem csak modi,így nem biztos hogy feleslegesen (úgy is alig vagyunk) van értelme a fórumon lógni.Igen,én is EU1-en játszok,már amikor játszok :) Supergirl néven és Girl.hu klánnévvel vagyok (anti-bot),jöhet a war :)
     
    Lanselott kedveli ezt.
  13. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Most kikezditek ,akartok valakit aki nonstopp figyel és szabadidős tevékenységének minden percét ide áldozza az nehéz művelet .
    Nem védem , van aki továbbít , van aki leír és nem lehet robot !
    Bevallom sokszor elgondolkoztam legyek e olyan személy aki lentről is és fentről is kap dolgokat de nekem ez nem hiányzik !
    Legyetek belátóbbak kicsit !
    Azt hogy milyen jogkörökkel ruházzák fel és mihez kap szabad kezet el ne árulja nem érdekel, nekem az a lényeg ha ott van tegye a dolgát ! Tudom közhelyesnek tűnik mégis kire számítsunk ?
    Az jobban érdekel lesz e ebből a játékból valami még ?
    Meg örökölt dolgokat és ezeket le kellene zárni , sajnos ti és én sem tehetünk semmit .
    Hogy tud e tenni valamit vagy sem elvállik .

    Ez a dolog viszont nem egyeztethető a supportal !
    Milyen hibabejelentő és kezelő felület az ami ezeket elutasítja és a fórumra irányít ?
    Ha nem működik akkor ott valami gond van , ott mindent kezelni kellene utána járni stb. nah meg hamar lezárják a panaszt szerintem !
     
    Utoljára szerkesztett: 13.7.20
    Sörnyit és SPILLER2 kedveli ezt.
  14. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    A fentiek is próbálnak ebben a helyzetben helyt állni akár itt és supporton is. Ne felejtsd el mi is, én is játszunk és sajnos ugyanabban a cipőben járunk. Mi is várjuk, hogy a javítások megtörténjenek, és végre haladjunk tovább. Ez sajnos még nem megy, egyenlőre várunk és váratunk titeket játékosokat is.
    Supporton is rengeteg hibát jelentünk, egyenlőre ennyit tehetünk.
     
    Leeroy kedveli ezt.
  15. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Ha jól értem vissza dobnak mindent és azt kérik tőletek hogy közöljétek dolgoznak a hibán , hibákon ?
    Szándékukban áll még ezt a játékot megtartani ,vagy játszhatóbbá tenni a cégnek vagy sem , ez érdekelne viszont mert nem úgy tűnik hogy a játék lenne a fő hanem teljesen más út !
     
    Sörnyit kedveli ezt.
  16. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Nem is írtam azt,hogy ti vagytok a hibásak! Viszont a "fentiek" (menedzsment) lofxt sem tesz,már bocsi :) Minden hatalmuk meg van ahhoz,hogy a fő problémát,nevezetesen a botosokat végleg eltávolítsák a játékból,még sem teszik. Régen a multizás szabályellenes volt,most szó nélkül eltűrik hogy a botosok fejenként 100-200 hajót pörgessenek a mapokon és pallán.Már rég kivághatták volna őket,úgy mint régen,csak nem akarják...... Tettem fel a Kötetlenbe videót egy agyhalott birkáról.....ő pl még hogy lehet játékban???? 2 klánnyi hajója (100) fut alsó mapon és 2 klánnyi a pallán! Szívesen csinálok róluk videót,bár haszna nem igen lenne,de ez csak az én véleményem.Na ez ebben a játékban a fő probléma,nem a hibák és laggok!
     
    Sörnyit kedveli ezt.
  17. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Szia!

    Megállná a helyét, amit írsz, ha.. (!!!) nem lenne a vaknak is világos, hogy mi folyik a DO-n!
    Csak kérdezem, hogyan kerültek a rendszerbe olyan hibák, melyek előtte már kitűnően működtek?
    A szerelőműhellyel nem volt mostanáig (legalábbis nekem) soha, semmilyen problémám!
    Lehet, hogy te/ti nem tehettek róla, vagy sok esetben nem is informálódtok dolgokról, de milyen játékvezetés (értsd: tuljadonosi háttér) az, ami nem tudja, mi a helyzet a "háza táján"?

    Tudod, az, hogy ennyi BOT hajó van fent - ami egyébként, nálam kimeríti messzemenőleg a röhejesség esetét (minden térképre arányosan elosztva és minden szerveren - tudom, mert kettőn is aktív vagyok), az valószínűleg nem a te/ti hibátok, de akkor valaki csak engedélyezte és utasított valaki, valakit, valahol, hogy a rendszerbe rakjon be 1-2 idegesítő, de haszna nincs dolgot!
    Ez, nem terheli meg a szerver működését, csak kérdem nem minden cinikusság nélkül..?

    Amit fentebb írtam, azzal csak az a baj, hogy ilyen alapon akár olyan hajókat is berakhatnak itt-ott, ami 3-4-5 relatíve fullos játékosnak is kihívás és egyfajta teljesíthetetlen cél (itt értem azt, hogy általános hajóknak tűnnek, de minden lehetséges extrával felszerelve, mint azok az egyik-másik Centurion-ok, amikkel a BL-en az egész térkép sem képes mit kezdeni és jellemzően csak 1, max. 2 rohangál szerverenként belőlük..)!

    Világ életemben utáltam (nem csak itt, mindenhol) a csalókat, a tehetségteleneket!
    Itt is nehezen viselem őket, de azt már észrevettem, hogy ezzel marhára nem vagyok egyedül!

    Egyébként, azok a BOT-os hajók, amik lófrásznak a kalóztérképeken (pl. EU 1-en), azokra a JOB-100-is úgy hat, mint ha NPC-t lőnénk, csak nem ad annyit! A sebzéskiosztás rájuk megegyezik az NPC-kével (JOB-100-al)! Legalábbis... én úgy vettem észre..! :)
    Akkor meg minek..? Kvázi, nem "valaki" irányítja (ha nem is mindet, de nagy részüket), hanem a DO szerves részét képezik most már és az a valami, ami vezeti őket nem más, mint a DO szervere! Tehát, tudatosan lettek berakva!

    Nem tudom, kinek az érdekeit képviselik ezek a bicskanyitogató dolgok, de a játékosokét biztosan nem, a tulajdonosokét meg nem értem, hogy miként?!

    Más...
    Az is hosszas kacagásra ösztönzött, hogy a rengeteg probléma ellenére, kompenzáció címen adtak 2 x 2 nap (vagyis 48 óra) Becs és TP bostert, de azt is DLB formában, ami azt jelenti, hogy akkor is ketyeg ha nem játszol..!
    Vajon, kik lehetenek azok, akik 48 órát képesek játszani folyamatosan..? Mert..., ugye bár, a többi, elvész ha nem játszol..!
    Na, ez nálam a pofátlanság egyik olyan sarokköve, amikor legszívesebben valahol, valakit angyon feltudnék rúgni!

    Ugye, nem hiszed, hogy valakinek lehet úgy karaktere, hogy 100-200 hajót tudjon egyszerre irányítani..? :)
    Na már most, ha ez nem magánszemély (mert tutira nem az), akkor szerinted mi a másik lehetőség és akinek/aminek minden adott ehhez...? :) A választ a Grincsnek írt hozzászólásomban meg találod! Innentől kezdve azt kérdezni, hogy miért nem penderítik ki a BOT-osokat, egy kicsit vicc kategóri már a számomra!
     
    Sörnyit kedveli ezt.
  18. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    A videón látható egy teljesen megszokott folyamat. A megfelelő szint és felszereltség elérése után ezek a karakterek fokozatosan fognak más-más területen mozogni. De ez ugyebár a kedves vásárló döntésén múlik.
     
    maja7731 kedveli ezt.
  19. maja7731

    maja7731 Fórum-zöldfülű

    hát gyerekek egy guriga t...-ny az egész per pillanat ott tart a dolog hogy a do szerverei nem elérhetők nem is tudom miért, de ha panaszkodsz szóvá teszed te vagy a hülye. Legutóbbi panaszom elutasításában az szerepelt hogy lezárták az ügyem mert x időn keresztül nem jelentkeztem be. kösz b+ hajnal 2-kor email délután 3.kor lezárjátok- Korrektek vagytok mint a hasmenés.
     
    Sörnyit és Vadász kedveli ezt.
  20. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Nekem meg ez e pofátlanság netovábbja: Ez a célpont nem támadható meg és nem lassítható.
    Hatótávolságon kívül
    Védelmi zóna
    0c07a ellenfél támadása megszakítva.
    Egy perce 5-3-on.