Jelszó

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Ducater*, témanyitás ideje: 23.11.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Sziasztok

    Nemrég volt róla szó, hogy valaki megkérdezte, hogyan törhetik fel a jelszavát.
    Csak figyelmeztetésképp:
    "Becsapós link: A becsapós link segítségével úgy szerezhetsz meg weboldaljelszavakat, hogy a célszemély számítógépéhez hozzá sem kell érned. Egy olyan linket készíthetsz, amely egy álweboldalra (például Darkorbit kinéző weboldalra) vezet, ahonnan aztán bejelentkezés után az áldozat rögtön átkerül az eredeti oldalra, így észre sem vesz semmit."
    Miután bejelentkeztél, neki már meg is vannak a szükséges adatok.

    Javaslat: google-ba üssétek be, hogy darkorbit. Ebből a legfelső lehet, hogy a fórum, de nem biztos, a lényeg, hogy az oldalak (melyek a darkorbit game-re vezetnek) közül legfelsőre menj rá, mert az biztos, hogy normális oldal, mivel azért van legfelül, mert azt használják a legtöbben, és ezért nem vágnak át vele.

    Remélem tudtam segíteni.
     
  2. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Nagy sötétnek kell lenni ahhoz, ha valaki nem ismeri a böngésző címsorát, ahova azt kell beírni hogy darkorbit.hu.

    Ahhoz is sötétnek kell lenni, hogy folyamatosan a google keresőbe írd be azt hogy darkorbit, és onnan nyisd meg a weboldalt.
    Erre van a kedvencek a böngészőben, vagy lemented könyvjelzők közé, elnevezed darkorbitnak a könyvjelzőt és csak azt kell beírnod!

    Ahhoz is nagyon de nagyon sötétnek kell lenni, hogy valaki a keresőbe beüti azt, hogy darkorbit és nem látja hogy a google szép zölddel kiemeli a LINKET és ha az nem darkorbit.hu, com STB. akkor nem kattint rá!

    Tehát a becsapós linkre aki kattint az annyira ostoba, hogy ott nyáladzik a monitor előtt, és azt sem tudja mire kattint!
     
    Csülök[H] és Incident kedveli ezt.
  3. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Ilyen is van?????:eek:
    Csak én már megszoktam, hogy darkorbit.hu vagy de, mert németen játszok (mimjárt eu5-ön) és enter
     
  4. ZORALL

    ZORALL Járnitanuló

    Szívesen!
     
  5. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Átnéztem a google első 17 találati oldalát. Egy darab ilyen oldal nincs :)
     
    1100101 kedveli ezt.
  6. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

     
  7. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    A helyes válasz nem ez! Vannak régi ismerőseim azok a játék során megbíztak a klántársakban s a harcostársakban . Nem értekrá a suli és egyébb miatt délelött licitre menni és megkérték hogy ha "te" úgyis ráérsz az én accuntommal lépj be s licitálj helyettem ! nem azonnal de Ebből lett a baj egy hét múlva nem volt hajója! nincs mit tenni még szerencséje hogy az email fiókja megmaradt. Mert azt tudod ugye hogy a jelszó és változtatáshoz az emailról visszaigazolás kell. volt olyan hogy a ts-n adta meg a srác a belépési kódot , másnapra nem volt hajója. Akkor ellenőrizhetetlenül sokan voltunk a ts-n. magyarul ne bíz meg még anyádban sem!
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  8. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Mivel, mi már felhívtuk a figyelmet a játékban használatos jelszóra, hogy milyen legyen és milyen gyakran érdemes cserélni, így ez a topik felesleges.

    Topikot zártam.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.