•~JłN~•

Kategória: 'Ki kicsoda? - A játékosok', témanyitó: ~•JłN•~#, témanyitás ideje: 30.11.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ~•JłN•~#

    ~•JłN•~# Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Egy rövid bemutatkozást szeretnék készíteni.

    Játékosnév: •~JłN~•
    Szerver:Skandinávia
    Megbízó:VRU

    Karakter Link: Klikk

    2010-ben kezdtem aktívabban játszani.
    Az első karakterem amit otthagytam,az egy 1 Irises 7 Flaxos Vengeance volt Eu2-n.Több oka is volt,hogy otthagytam.
    -Sok volt a rivális
    -Leléptek az ismerősök a szerverről
    -Drága volt a licit(Még akkoriban).

    Elkezdtem játszani Nagy Britannián(Gb1).
    Ott felhúztam egy Vengeance-t 8 Irisesre.Sokat játszottam,csak aztán meguntam,hogy nem tudok rendesen komunikálni(Akkor még nem tudtam "folyékonyan" Angolul).

    Eu4-en is játszottam 1 Évet.Egy 8 Irises Venomot hagytam ott.Semmi bajom nem volt vele,csak kellett a változatosság :D.


    És egy haverom(sajnos már nem játszik) elhívott ide Skandináviára.Elkezdtem játszani.Sokat segített.Mikor már kezdtem "erősebb" lenni,befejezte a játékot.Én nem hagytam ott,mert már akkor több szempontból tetszett a szerver.Ólcsó Licit,és sok magyar játékos.Aztán Elértem a 8 Irises szintet.Nagyon örültem,mikor meglett a nyolcadik Irisem.Pár hónap múlva kiraktam a Fejvadász 2 képességet.Itt megfogadtam,hogy nem váltok szervert.


    Hát ennyi lenne :)

    Jó játékot mindenkinek! •~JłN•~
     
    Nitronyussz kedveli ezt.