Jó és rossz dolgok amik veled történtek a játékban.

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: VINCENTLORD, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Hű de jó hogy leírtad már gondolkoztam rajta hogy ezt rakom és a nyert urit visza forgatom kappára de így hogy leírtad mellőzőm.
     
  2. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ez kivetelesen sza.. rossz volt. Egyébként 460k x4-et szedtem össze 1 visszapörgtésből (kiraktam 2 alfát 1-1 bétát és gammát, ezt pörgettem)

    Szóval jó dolog ez. De bármivel lehet balszerencséd.
     
  3. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Még nem döntöttem el most még csak gyüjtögetek. 2 kappa már kint van most folyamat gyüjtögetek hozzá. Aztán itt ugy is publikálom mi lett végül.
    Balszerencse?! Ne is emlegesd így is elég rossz az átlagom :)
    X4 meg nem kell van elég (még)
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  4. .-sesshoumaru-.

    .-sesshoumaru-. Utánpótlás-írogató

    Gyűrű formáció
    A pajzspontok 120%-kal nőnek, viszont a sebesség 5%-kal, a lézersebzés 25%-kal csökken, a rakéták és rakétavetők újratöltési ideje 25%-kal nő
    Megvettem ez a drón formációt, de akkor még nem ezt tudta.Ha tudtam volna, meg sem vesszem, mert mostmár teljesen használhatatlan.
     
  5. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    OP = overpowered

    Az tény, de nem tudom, mennyire figyelted a fórumokat, angol fórumon kifejezetten sokat nézelődnek a do team tagok, és írogatnak is, reagálnak.

    Na ezaz. Neked nem kell, de túl OP? Értem, akkor ne használd. De te is használhatnád. Azzal, hogy játékelem lett, nem kerültél hátrányba. Azért mert neked nincs meg, nem lett belőle hátrányod, másnak még lett. Kilyukadtunk az elején. "haha, kellett megvenned"

    És igen, más a DO team, mint legutóbb, bizakodom. Szerinted ne tegyem. Jó, oké, eza véleményed. Az meg az enyém. :p
     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Nyah, ezek már nem a témához kapcsolódó hozzászólások.
     
  7. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    [​IMG][​IMG]
    Újabb gyöngyszem elkészült! :cool:
     
    boros022, Crystal, Nitronyussz és 2 más kedveli ezt.
  8. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Remélem hatásos lesz a supportnak való levelem mert ezt csúnyán benéztem. Egy hatossal elírtam rendesen.
    Ha nem sikerül akkor meg így jártam. Javaslom 2x nézzétek meg mit nyomtok meg.
    [​IMG]
     
  9. lost

    lost Fórum nagymestere

    Sajnos ha félrenyomsz az a te hibád, régebben is volt több hasonló eset amikor iris/apis/zeusz javítása helyett valaki az eladásra nyomott. Azokban az esetekben se volt kompenzáció tudtommal, mivel nem a rendszerben volt a gond. A licitre igazán be lehetne vezetni egy hármas tagolást a számokra, sokkal átláthatóbb lenne mennyit is tesz az ember az adott tárgyra....
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  10. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    Nem te vagy az egyedüli aki elnézi a licitet :(,előfordul az ilyesmi,ha hozzod amit szeretnél a liciten hiába írsz a supportnak,ha nem hozzod és nem kapod vissza a kreditet akkor érdemes írni a supportra:szükséges a levél amit kaptál a rendszertől és a mérlegből a log,hogy nem kaptad vissza a kreditet.
     
  11. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Annak ellenére hogy Chaten dirigáltam hogy vegyék le rólam (hátha :D ) Nem jött össze. Ugy hogy ezt bebuktam majd legközelebb jobban figyelek. Csak így 5 év után ez most roszul esett hogy pont most néztem be méghozzá ekkora összeggel.
     
    Nitronyussz, Crystal és tg90000_2 kedveli ezt.
  12. lost

    lost Fórum nagymestere

    Van ott még elég ahogy én látom, ez a 900 milla meg elment tanulópénznek :D
     
  13. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Még 2 kapu kirakva és teljesítve.
    41. kappa kapu Multi booster.
    42. kappa kapu semmi.

    42/6

    --- > folytatás következik.
     
    Crystal kedveli ezt.
  14. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

  15. ★Σp£Я•FΔğyΙ★

    ★Σp£Я•FΔğyΙ★ Utánpótlás-írogató

    Részvétem :'(
     
  16. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Gratula !

    Ígértem, hogy minden kappám után írok.
    43. Kappa kapu: Herci
    44. Kappa kapu: Herci
    Uj eredmény: 44/8

    Folytatás várható.
     
    Moldvix, Crystal, tg90000_2 és még 1 ember kedveli ezt.
  17. Moldvix

    Moldvix Haladó

    Sziasztok, szeretnék én is megosztani egy pozitív élményemet a játékból :)
    Első Kronosz.

    [​IMG]
     
    Raxor, Nitronyussz és tg90000_2 kedveli ezt.
  18. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Nem sok embernek adja meg első alkalomra a dizit, szóval nagy szerencséd van gratulálok.
    45. kappa kapu: herci
    46. kappa kapu: semmi

    46/9
     
  19. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Gratula, nagy szerencséd volt! :)
     
  20. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    És az utolsó.
    47. kappa kapu: multi
    48. kappa kapu: herci

    48/10 Jöhet az lf4 :)