Jó és rossz dolgok amik veled történtek a játékban.

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: VINCENTLORD, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. MΣGΛIЯΛ♥Я♥™

    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ Járnitanuló

    Soha nem rendeltem még kapszulát,egyik hitacra se. Mondjuk a szero ahol játszom viszonylag kevés játékossal bir, lehetett kapszulákat szerezni. Úgy voltam vele ha nyerek nyerek,ha nem nem,uriért igyis ugyis lőttem volna.

    Készitettem egy kis statisztikát magamnak,mert sokan mondták hogy nem éri meg lőni. Az event alatt lőttem 473k urit, megtudtam venni a zeust, meglett rá a havocom és még nyertem is. Szóval köszönöm :)
     
    ☺MIŁ€NIUM☺ és -Vadász- kedveli ezt.
  2. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Te is ilyen mázlista vagy :p.
    Csak így tovább :)...
     
  3. Sziasztok ma nyitottam két fantasztikus ládát egymás után:
    Zöld kalózzsákmány begyűjtve.
    Kaptál 193 UCB-100 típusú lézerlőszert.
    52 Xenomit
    193X4=772 52X10= 520 772+520=1292

    Zöld kalózzsákmány begyűjtve.
    Kaptál 187 UCB-100 típusú lézerlőszert.
    57 Xenomit
    187X4=748 57X10=570 748+570=1318

    Halkan megjegyzem a xenomit ne mér semmit.
     
    -Vadász- kedveli ezt.
  4. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Hades galaktikus átjáró befejezve.
    Kaptál egy LF-4 típusú lézert.
    Ezt gg-ből raktuk, most csináljuk majd az ajándékot. :D
    Javítottál egy képességeden! (Fűtőmester)
    Ez meg a 40. képességpontom. :D
    UP: az ajándék hades sajna nem adott lf4-et, de ami jött belőle 33k uri abból jött újabb 35 rész a kapuhoz. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 11.12.13
  5. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Nekem is x4-et adott 2láda o_O.
    Még nem is kaptam rendes jutalmat amiben nem volt xenomit meg lőszer...
    Grat :).
    Melyik szerón játszol?(melyikeken)
    U.I.:Majd a kötetlenbe válaszolj pls. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 12.12.13
  6. stefy87

    stefy87 Junior szaki

    nekem 350 kapszulabol nem lett semmi nyeremeny :D baro tulsagosan szerencse kerdese
     
  7. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Köszi. Csak eu2-n játszok. Kötetlenben meg nem tudok mit válaszolni, csak annyit hogy köszi a választ. :D
     
  8. UtolsoLORD

    UtolsoLORD Fórum-zöldfülű

    Kevés dolog amit kevés pénzért elhoztam.



    12.12.2013 - 09:00
    [​IMG]Megnyert licit: Revenge
    [​IMG]
    12.12.2013 - 09:00[​IMG]Megnyert licit: Avenger
    [​IMG]
    12.12.2013 - 09:00[​IMG]Megnyert licit: Enforcer
    [​IMG]
    12.12.2013 - 09:00[​IMG]Megnyert licit: Ugrás CPU 2
    [​IMG]
    12.12.2013 - 09:00[​IMG]Megnyert licit: Crimson
    [​IMG]
    12.12.2013 - 09:00[​IMG]Megnyert licit: Adept
    [​IMG]
    12.12.2013 - 09:00[​IMG]Megnyert licit: Exalted
    [​IMG]
    12.12.2013 - 09:00[​IMG]Megnyert licit: Corsair
    [​IMG]
    12.12.2013 - 09:00[​IMG]Megnyert licit: Bástya
    [​IMG]
    12.12.2013 - 09:00[​IMG]Megnyert licit: Veteran
     
  9. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

  10. VINCENTLORD

    VINCENTLORD Haladó

    13.12.2013 - 20:39[​IMG]Hades galaktikus átjáró befejezve.
    Kivitük legvégére 3man emperor lont
    És nem kaptünk lf4-et mondhatni meg érte és mindenki meghalt minimum 1szer hát mondhatom nagyon jó.
     
  11. -¤Matrix¤-

    -¤Matrix¤- Aktív író

    Nem hiszem hogy függ attól hogy kijössz-e,mert egyik ismerősöm mindig egyszer direkt meghal a zétában(nem mondom hogy hol :p),és 5 zétából 4 havocja van.
     
    VINCENTLORD kedveli ezt.
  12. stefy87

    stefy87 Junior szaki

    igen lehet h igaza van, le irom h en hogy jartam nekem volt olyan 5 zeta kapum es mas kapum h nemadott semmi extrat de utana tobbszor kivittem a kapukat egyszerre nem leptem ki es azota folyamatosan kaptam nem csak az egyiknel hanem a masiknal is sikerult , de van aki maskep tapasztalta nekem igy jott ossze es bevalt
     
  13. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Nekem olyan volt hogy egy keddi napon nekiálltam kappázni, sepis x4-rsb mollyal, letoltam első kaput, adott egy herkulest, letoltam ugyanígy a másodikat, az is herkules, és az az utáni kettő is herkulest adott, így egy nap 4 kappából 4 herkules jött. :D Nem léptem ki hanem nyomtam őket sorba. :) Végső arányom pedig 25/10 herkules lett. Ja amúgy olyan is volt hogy zsinórban 3 kappát nyomtam kilépés nélkül ugyanígy sepis x4-rsb-vel molyban és csak egy adott herkulest.
     
    ☺MIŁ€NIUM☺ és stefy87 kedveli ezt.
  14. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Ez aztán a szerencse,grat :).

    U.I.:Válaszolhatnál előző kérdésemre :p.
     
  15. Mut®

    Mut® Utánpótlás-írogató

    Heló,mostanság ami jó történt velem:
    Pár mhh-val ezelőtt meglett az aegisem,plusz vettem a maradékból 2 bo2-őt meg 4 lf-3at,elmentem kicsit vadászgatni,3 ellent szedtem le,engem csak egyszer(épphogy nem kétszer),belerültem a [ÊŦßÍ] E Földönkivüliek Bolygóközi Irtói akadémia klánba,nyertem liciten 3 lf-3at és még kalózládából jött kettő(pont ma reggel az eggyik) közbe aegis képesség kitüntetés közül 3 meglett,nemsokára megvan az ernyők ura cím is,és pár mhh múlva megvan aegishez a veterán design és a szív forma a drónokhoz is.(és még 5 rész az alpha,de az majd csak jövőre lesz kész XD) Ennyi és eddig nagyon jó ez a karácsony :)
     
  16. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Ha egy tanácsot megfogadsz, akkor még ne költs veteran dizire, inkább bo2, lf3. :)
     
  17. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Nekem ma meglett az első lf3 lézer fejlesztésem méghozzá 2-esre(sosem akartam rá urit pazarolni, mert szerintem nem számít túl sokat az a 0,4%) és nem rég lett meg az 1 képességpontom is :)
     
  18. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Inkább irist fejlessz, az LF3-akat le kell később cserélni LF4-re de az iris végleges :)
     
  19. pavip

    pavip Törzsjátékos

    oké az nem lesz nehéz mert 1 irisem van :)
     
  20. pavip

    pavip Törzsjátékos

    megtámadott egy goli egy piranha meg egy nostromo :) a 2 kicsi gyors leszedtem a golit meg hagytam mert az életem már lement eléggé. És ami a legjobb ... mint ezt 2-3 ezres sebzéssel :D Nekem ez a nap fénypontja