Jó és rossz dolgok amik veled történtek a játékban.

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: VINCENTLORD, témanyitás ideje: 6.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Zöld kalózzsákmány begyűjtve.
    Kaptál egy LF-3 típusú lézert.
    Na ezt dobálja rendesen :(
     
  2. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    [​IMG]
    számomra ez felért, egy Karácsonyi csodával! :cool:
     
    Pixie-DO-HU1 kedveli ezt.
  3. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    ma 1013 arany ládát nyitotam,0 zeuszrész,16lf4,19lf3,4bo2,6 modul,pár 1 órás booster meg löszer.vicc hogy enyni ládábol 1 nyamvadt zeuszrészt nem adot.lf4 meg felesleges nekem,mert a 4 hangáramba a hajó,dron telivan lf4el,és még úgyis maradt az eszközöknél egy kupaccal.3 év alatt kemény 14 zeuaszrészt adot,idén,azaz 2014be,összesen 3 részt kaptam
     
  4. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Nade a lényeg, hogy köszönjük a leárazást BP!!!
    [​IMG]
    Köszönjük Emese eme remek leárazást, kár, hogy nincs annyi urim, hogy vegyek egy évre való boostert előre!
     
  5. 5. láda LF-4. :D
     
  6. oO▒▒▒☼FIΓ∑fζy☼▒▒▒Oo

    oO▒▒▒☼FIΓ∑fζy☼▒▒▒Oo Utánpótlás-írogató

    17 hét dobozolás után :
    (2x8 hét + 1x1 hét)

    [​IMG]
    Uriból is költettem közben pet akciónál protokollokra pár százezret,
    meg 11.k GG-t már elnyomtam amiből kijött:
    2 alfa
    2 béta
    2 gamma
    2 zéta
    2 kappa
    2 hades

    További Tervek:
    GG-ből: ALFA, BETA, GAMMA, HADES
    Ezután az URI-ból: ZETA, KAPPA...........................

     
  7. Te jo isten, ilyen is van :O:O.... nem jon hogy elhigyem.
     
  8. Hunnia74

    Hunnia74 Fórum-zöldfülű

    Ma 17.15-kor komplett zeuszt kaptam a 4-3-as térlépen. Reggel már éppen a kilátástalan zeuszrész keresésen mérgelődtem, de most megint van kedvem játszani.
     
  9. Nagyooon, nagyon ritka... en is mindig csak akkor ladazom mikor van arany lada, de nem hogy egesz zeuszt, meg reszt is alig talalok :|.... Am azert gratula :D... jo tudni hogy remeny meg van.
     
  10. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Mai nap 3 kappát toltam le, egymás után ahogy kell 3 multi boster. Köszönöm DO eme nagylelkűséged...

    Szerk1 ..: Kivittem a 4-et is ez annyiba változott hogy most nem kaptam semmiféle főnyereményt.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.3.15
  11. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    Kronos galaktikus átjáró befejezve.
    Kaptál 25000 UCB-100 típusú lézerlőszert.
    Kaptál 250 x extra energiát a galaktikus átjáró materializálójához.
    Kaptál 500 UBR-100 típusú rakétát.
    Kaptál 5000 RSB-75 típusú lézerlőszert.
    Kaptál 15 logfile-t.
    Kaptál 10 zöld zsákmánykulcsot.
    Kaptál egy SATURN Goliath designt.
    Kaptál 13.200.000 tapasztalatpontot.
    Kaptál 510300 becsületpontot.
    Kaptál 25.000 uridiumot.
    Végre meglett a desing :)
     
  12. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    [​IMG] [​IMG]
    Mivel ebben a honapban késobb volt kronosnap majdnem elkészult a második is, majd kiváncsian várom az április 4.-ét :)
     
    Pixie-DO-HU1 és tg90000_2 kedveli ezt.
  13. VINCENTLORD

    VINCENTLORD Haladó

    24.03.2015 - 10:22[​IMG]Nyeremény a Hitac-hold sorsolásról: 100000 uridium

    ezt nyertem a hitacból :)
     
  14. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere


    grt.én semmit.összesen 470kapszulát váltotam be,de semit se kaptam.
     
  15. varlok1984

    varlok1984 Fórum-zöldfülű

    Helló, én az imént "vettem" egy Spearhead hajót..Az uridiumot ugyan levonta ,de a hajót nem kaptam meg.Miért van ez/ lehet ellene tenni valamit?
     
  16. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Ott lesz az alul a hangárban... mellette egy Használat gomb.
     
  17. FΛZΞKΛS™

    FΛZΞKΛS™ Fórum-zöldfülű

    Elnyomtam 200 GG-t kaptam belőle 11 részt zétába :D s utána volt megmaradva egy 4es szorzó, s száz uriból 4 zéta rész *.*
     
  18. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Velem meg az történt ami jó hogy megtaláltam ezt a topic-ot :D ÉS végre megtudom kérdezni hogy valaki mondja már el pls. hogy honnan lehet annyi urit / extra energiát szerezni hogy 1 nap 3 kappát ki lehessen vinni >< mert én elnyomtam mais kb. 200 gg-t a végén a zétába már csak 5 rész kell de 0%-os sikerem volt. De kaptam jó sok xenomitot :D
    Dobozolás / palázás? Milyen módszerrel milyen konfiggal, berendezéssel protokollal?

    Másik meg az a szomorú érzés amikor rájösz miután kivitte az 1. epszilonodat 17-es szinten, hogy a 18 as szinten lévő Zétás küldihez még 1x ki kell vinned hogy a kis küldiket meg tudd csinálni. ><
     
    Utoljára szerkesztett: 31.5.15
  19. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Felhalmozod a GG-t és urit több hét alatt, majd elnyomod őket egy nap.
     
  20. metal

    metal Járnitanuló

    Napok ota rajtam a Legenda cim, elég gyenge a hajom, találkoztam egy fullossal ráadásul egy céges velem, nézegetett, forgolodott Diminisherbe volt, elmegy a bázisra, persze célzott mindvégig, elsétáltam én is :D (tudtam hogy valami rosszban sántikál), visszamentem npc-ztem, ront felém, letettem egy lassitó aknát, a buksi belement (persze márt venomba):D, RSB,X4 Venom képit rám nyomta, de mivelhogy lassitoban volt elszaladtam :rolleyes:. 10 percel késöbb csoportba hiv, felém jön és kiléppett csopibol lefertözött csak kapzsiságában nem látta hogy fél méterre a kapu, megint nem járt sikerrel :p