Kalózkulcs: xenomit és booster

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: kusimitama, témanyitás ideje: 31.12.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Vegyék ki a xenomitot és az 1órás boostert a kalóz kulcsokból.

  1. Mindkettőt

    33.3%
  2. Csak a xenomitot

    28.6%
  3. Csak a boostert

    4.8%
  4. Eggyiketse

    33.3%
  1. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Tudom feleslegesen hozok új topic-ot létre de szeretném kikérni az emberekek véleményét.

    Kis számolással az ember rájöthet, hogy a kalózkulcsnál 1 xenomitot nagyjából 10 uridiumnak
    az egyórást boostert pedig 1000-nek számolták. Ez útobbival még egyet is értek, de lássuk be 1 óra nemtúl sok idő és elég gyakran kap ilyet az ember, míg a xenomit teljesen felesleges és 1xennomit maximum 1 uridiumot ér vagy kettőt, de legalábbis nem ezt kéne kapni arra ott van a galaxy gates.
    Kérem a szavazatot indokolni.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.12.14
  2. pavip

    pavip Törzsjátékos

    A xenomit tökéletes hogy bent van. Kell rizikó faktor is. A következő az lesz hogy csak apisokat, zeuszokat (természetesen az egész drónt) meg dizájnokat dobáljon. Az egyórás bosster meg tök jó nekem tetszik xD :p
     
  3. csaba1100

    csaba1100 Utánpótlás-írogató

    Teljesen egyetértek evvel, szerintem teljesen fölösleges kiszedni ezeket, jó hogy nem már a lőszereket szedjék ki hiszen azok is ott vannak galaxy gates-be. Meg aztán tényleg nem dobálhat egész drónokat és dizájnokat a láda, ha szerencséd van kapsz, és ez különben is arra megy ki, hogy vegyél urit és nyitogasd, ha meg nem tetszik ami benne van akkor ne költsd feleslegesen rá a pénzed hanem vegyed meg amit akarsz.
     
  4. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    szerintem fölösleges a xenomita booster az maradhat. De gondolj bele kapsz 1 kulcsbol 120xenomitot meg 1 lgf és talán egy ugrásit neked megéri 1500 urit? mert vannak akik azt az 1500 urti sokáig szedik.
    persze vedd meg amit akarsz és akinek lf4 kel? azt nem árulják. vegyék csak ki a xenomitot helyette növeljék a nagyobb jutalmak találati esélyét ( lf4 dizi dron részletek modulok) plusz növeljék a löszerek számát is.
     
  5. Usse ko en a boosternek sem orulok, de a xenomit az tenyleg egy rakas semmi, inkabb adjon helyete x2 municiot, vagy 100k kreditet vagy nem tudom... csak xenomitot ne X(.
     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A xenomit pedig hasznos dolog. Kell az istant pajzshoz, a gyorsbombához, a kliensen való promerium nemesítéshez, a célzó cpuhoz is elengedhetetlen.
     
  7. A celzo cpu daralja a xenomitot nagyon, ezert szerintem alapbol kevesen hasznaljak:D (kivan rakva a kalibralom nekem ez pont eleg es szerintem masoknak is) A gyors bombahoz es instanthoz szukseges xenomit mennyiseg konnyen kihozhato uberezesbol, en sokat vagyok ott es nagyon gyulik a xenomit, plusz ugye GG-bol is jol gyulik, foleg a kedvencem mikor az 5xos multik adjak a xenomitot:D. Promeriumot megint nem nagyon kell nemesiteni mert ha a rakter megtelik, akkor vagy kereskedelmi dron vagy petel eladom. Ha peddig promi kell kikuldom laborbol 1250 uri nem sok erte ha eppen annyira kell. De a kulcs eleg draga ha azt veszed alapul hogy milyen aranyban ad lf4et, designet, alcat :D... tehat az ember elvarna hogy vallami jot kapjon belole van egy rakas x2-om mindig, de akkor is jobban orulnek annak pld-ul mint a xenomitnak:D vagy adjon 5 db piros hst-t a xenomitok helyet vagy tenyleg vallami hasznalhatot:D