Bug Kapcsolódással, csillagtérképpel kapcsolatos kérdések, bugok

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Saxo

    Saxo Törekvő

    Szia!

    Ha jól látom, Amerika4 szerveren játszol.

    A mai napon már regisztráltunk az adott szerveren belépési problémákat, amit jeleztem is a központ felé. Remélem gyorsan végeznek a javítással.

    A kellemetlenségekért elnézést kérünk, mi sajnos mást nem tudunk kezdeni, mivel még csak nem is európai szerverről van szó, vélhetően karbantartási munkálatokról szóló információk sem jutnak el hozzánk minden esetben. Mindenesetre a support levél után 9 perc múlva már ment is az értesítés a központba, reméljük hamarosan újra minden rendben lesz.

    Saxo
     
  2. CsendesPustító

    CsendesPustító Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.

    Olyan problémám lenne,hogy nem működik chat.
    Rendszer: Authorization failed!

    Ezt irja ki.Már mindent kipróbáltam:Flash csere,böngésző csere,Windows csere.
    Van valkinek ötlete,mert már a Support sem tud segiteni.

    Előre is köszönöm.
     
  3. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Úgy látszik többeknél is jelentkezik ez a probléma. Akkor viszont tovább kéne küldeni a fejlesztőknek ;)
     
  4. CsendesPustító

    CsendesPustító Fórum-zöldfülű

    Neked is ez a problémád?
     
  5. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Sziasztok!

    Három-négy belépés után egyszer csak jó lesz.
     
  6. CsendesPustító

    CsendesPustító Fórum-zöldfülű

    Szia.

    Nekem nem segített 10 belépés sem már egy hete így van.
     
  7. Cassy

    Cassy Utánpótlás-írogató

    A probléma nálad van mert ha a support belép akkor van chat.
     
  8. CsendesPustító

    CsendesPustító Fórum-zöldfülű

    Tudom már írtak nekem,de nem tudom mi lehet a probléma.Valami ötlet?
     
  9. (Jocó81)

    (Jocó81) Járnitanuló

    Korábban írtad, hogy windows csere is volt. Esetleg próbálj ki egy linux oprendszert vagy egy másik számítógépről jelentkezz be a játékba. Ha semmi nem segít, akkor csak várnod kell. Pár hónapot!:confused:
     
  10. CsendesPustító

    CsendesPustító Fórum-zöldfülű

    A linuxot még nem próbáltam,de egy másik gépről már igen és ott működött rendesen.Az a lényeg hogy ha elviszem a laptopomat máshová akkor nekem is minden rendben megy.Lehet hogy a IP címemmel lenne a probléma?
     
  11. Saxo

    Saxo Törekvő

    Szia

    Esetleg inkább a wifi-router kapcsolatban, mert ha máshol van, csak otthon nincs, akkor elvileg a gép is jó.

    Saxo
     
  12. CsendesPustító

    CsendesPustító Fórum-zöldfülű

    Szia
    Igen.Már azt is próbáltam,hogy lekötöm a WIFI-routert és a laptopba dugom a kábelt de az sem segített.

    Nem értem miért.Egyik napról a másikra elment a chat.
     
  13. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Chat failed:
    A szolgáltatónál történő hiba,avagy áramkimaradás az ügyfélnél.

    Nos,vagy a szolgáltatódnál van problem.. Vagy,volt éjszaka,vagy valamikor,egy áramkimaradás.

    Nekem is volt ilyen,de nekem az oldotta meg,hogy lekapcsoltam az áramot...
    Nekem kétszer volt ilyen,de a 2. már másnap vissza jött a chat..
     
  14. CsendesPustító

    CsendesPustító Fórum-zöldfülű

    Hmmm.....Már èn is próbáltam áramtalanìtani.Várok hátha magától visszajön vagy ha nem akkor keresek más játèkot..Köszönöm mindenkinek aki segíteni próbált.
     
  15. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    De ha nincs chatod,attól nem fogsz meghalni... Chat nélkül is lehet játszani...
     
  16. CsendesPustító

    CsendesPustító Fórum-zöldfülű

    Igen tudom ezèrt nem hagytam abba a játèkot egybõl.Csak chat nèlkül nem tudok segìtsèget kèrni vagy segìteni vagy klánhoz csatlakozni.Nem halálos csak kellemetlen.
     
  17. okoska76

    okoska76 Junior szaki

    Szia

    Próbálj Ts-en kapcsolatot létesíteni a klánoddal vagy más klánokkal nagyon megkönnyíti és meggyorsítja a játékot.
     
  18. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Sziasztok,

    kezdtek picit elkanyarodni a témától,a játékostársakkal való egyéb kapcsolatartási módok megbeszélésére kérlek használjátok a kötetlen csevej témát.

    Köszönöm
     
  19. ¤¤¤Roland¤¤¤

    ¤¤¤Roland¤¤¤ Fórum-zöldfülű

    Ma EU1 nagyon ki fagy!
    Folyamatosan kifagyok........Miért van ez ?
     
    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- kedveli ezt.
  20. Sandor05

    Sandor05 Fórum-zöldfülű

    Egyszerűen nem lehet játszani ez megy már vagy 4 napja, kaput nem ugrik, dobál, nem kapcsolódik és még sorolhatnám. Mikor lesz végre "Normális" a szerver mert ezt így ............
     
    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- kedveli ezt.