Bug Kapcsolódással, csillagtérképpel kapcsolatos kérdések, bugok

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Speed-Cobra

    Speed-Cobra Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    A Darkorbit profilomba be tudok lépni, de ha utána rányomok a startra, a felénél beakad és nem tölt tovább.
    Mit kéne tenni?
     
  2. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Nekem erre support anno azt írta, Takarítsak gépet (CCleaner), de működött :)
    De van hogy csak a szerver rossz és várnod kell egy kicsit, ez is benne van a pakliban. Majd aki ért hozzá segít, én ennyit tudok :-D
     
  3. cellerina

    cellerina Fórum-zöldfülű

    üdv! Tegnap délután óta /2015.07.28/ a GG menü csak pörgeti a betöltést.. késső estére már a játékfelület betöltése is felénél megált, és épp tegnap vettem bónuszokat:( ma regel sem változott./nemrég takarítottam gépet!
     
  4. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Töröld a flash player sütijeit és állítsd be a kapacitását végtelenre, de legalább 100 kb-ra.

    http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/ismerteto-flashplayer.136/
     
  5. -Kadab-

    -Kadab- Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Napok óta ahogy startra rányomok betöltés után 1-2-3 másodpercel elsötétül a képernyő és nem csinál semmit a játék.
    ?????????
     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Próbáld ki, hogy a flash player sütijeit törlöd, végtelenre állítod a tárolóját. Ha ezek után sem megy, akkor próbáld ki 2D-ben, mivel lehetséges, hogy a 3D-s megjelenítést nem bírja a géped.
     
  7. -Kadab-

    -Kadab- Fórum-zöldfülű

    Nem álltam át 3D-re.

    Közben beléptem és most működik. Pedig nem csináltam semmit.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 31.7.15
  8. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    megint a mi gépünkre ment a fkázás -.-
     
  9. PΔINTBΔLL=†[HU]†=

    PΔINTBΔLL=†[HU]†= Fórum-zöldfülű

    Nálam is a fent említett probléma van, tegnap jelentkezett először.
    EU2.
     
  10. __ЯДJΞИ__(ΞЦЯØ)

    __ЯДJΞИ__(ΞЦЯØ) Fórum-zöldfülű

    na, ez a hibát a flashplayer csinálja. Töröld a flashplayer 18, 18API, 19-et a gépedről, meg amit találsz, mindent! És nem simán, hanem mélytörléssel az IOBIT unistaller-rel. Utána egy nagytakarítás ccleancer, jetclean, advenced core system és újraindítod a géped! és láss csodát, megy szépen.
     
  11. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Restart óta nem sikerült csatlakozni a csillag térképre.
    Többszöri restart sem segített.
    Eu 4
     
  12. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Eu 3 detto

    Már megvan :)
     
  13. nemzetihang

    nemzetihang Utánpótlás-írogató

    Ag 2-n is ez van
     
  14. -Kadab-

    -Kadab- Fórum-zöldfülű

    Kezdődik újra. Megint pár másodperc után elsötétül a képernyő belépés után. :(
     
  15. smorocz

    smorocz Fórum-zöldfülű

    Sziasztok
    Nekem az a problémám, hogy az ultimate battle arénába beléptem. Kiírja várakozás az ellenfélre 0 sec (5 perce kb) és semmi nem történik. Ki se tudok lépni. Restarttal sem.
    Válaszokat előre köszönöm.
     
  16. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Tudunk róla, hogy pillanatnyilag problémák akadnak az UBA-val. Így ajánlatos a hétvégén korlátozni a használatát.
     
  17. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    [​IMG]

    Minden 2D-3D váltásnál újra kell konfigurálnom az egész klienst. Hihetetlenül idegesítő!!! :mad::mad::mad::mad:

    Ugró CPU használata után nem lehet hajót váltani a főoldalról, ugyanis, akármennyire a bázison állsz, ő ezt nem képes felfogni.

    Lassan összeállítok egy listát azokból a bugokból, amit az elmúlt 1 hónapban tettem ki, csak attól félek, kiakad a fórum az olyan hosszú hozzászólástól.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.8.15
  18. TheBeginning

    TheBeginning Járnitanuló

    ugyan igy jártam és restartoltam. Azota csak a Kapcsolódás képernyőt látom. Valami megoldás? :(
     
  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Gyorsítótár és süti törlés. Ha ez után sem, supportra írj és kiszednek onnan, ha ott vagy bent.
     
  20. TheBeginning

    TheBeginning Járnitanuló

    irtam a supprotnak, ők is kb ezt irták csak a flash playert kellet állitani. most visszairtam hogy a probléma nem oldodott meg. :( remélem kiszednek :(