Bug Kapcsolódással, csillagtérképpel kapcsolatos kérdések, bugok

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Igen, de talán 10 másodpercig védelembe vagyok, és annyi idő alatt nem tölti be a javítást.
     
  2. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Ez sajnos így van.
     
  3. Idocsapda

    Idocsapda Járnitanuló

    Segítséget kérnék ,nem tudok bejutni a magyar szerverre csak az európa 1 en enged be a rendszer igy nem tudok játszani!:mad::mad::mad::mad::mad:

    Na persze mindig ezt javasolják érdekes nekem semmi baj nem volt a böngészővel. Ha valamit eltolnak egyből a játékos a hibás!

    másik böngészővel sem enged be tehát nem felhasználói hiba egyszerűen lusták megcsinálni kinlódjunk mi vele!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.2.16
  4. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Rajtad kívül másnál nem jelentkezett a probléma,ebből az vehető le hogy nem a játékkal van gond.Ha azzal lenne többen jelezték volna itt és supporton is.
     
  5. Idocsapda

    Idocsapda Járnitanuló

    Érdekes ,hogy hónapokig tökéletesen működik, bezzeg most nem ,de semmin nem változtattam azon kivül töröltem a sütiket böngészési előzményeket semmi nincs a gépemen ami zavarná a játékot mégis én vagyoka hibás ? De érdekes!
     
  6. Rainey

    Rainey Fórum-zöldfülű

    Nem jelentkezett?Akkornezd hu1 chatet
     
  7. Domee07

    Domee07 Fórum-zöldfülű

    Hát igen Hu1-re nem nagyon lehet belépni...
     
  8. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Akkor a szerverrel van gond,nemsokára biztos meg fogják oldani.Eu4-es főoldallal semmi gond sincs.
     
  9. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Én is így voltam! Kapcsold ki a biztonsági modulban a tiltást. Engedélyezd a figyelést! Szerintem ez az egyik módja annak hogy szűrjék a botosokat , ha letiltod a figyelést akkor gyanús vagy , s nem nem enged be!
     
  10. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Én is így voltam! Kapcsold ki a biztonsági modulban a tiltást. Engedélyezd a figyelést! Szerintem ez az egyik módja annak hogy szűrjék a botosokat , ha letiltod a figyelést akkor gyanús vagy , s nem nem enged be!
     
  11. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Hali. Naná, hogy nem jelezte senki a problémát, mivel nem lehetett bejutni. Semmi baja a gépemnek- csak mondom a felesleges körök végett- , 19.04- kor elindítottam a fejlesztési óra örömére az első és egyben uccsó fejlesztést, mert beomlott a hu.1. Mivel szerintem iggen sokan estek ( po...) arcra, meg kéne ismételni," becsületből" az akciót. Esetleg.
     
    Siemon187 kedveli ezt.
  12. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Írj supportra és megnézzük miért nem tudsz belépni.
     
  13. spagi

    spagi Fórum-zöldfülű

    sajnos nem lehetett belépni, nekem sem sikerül
     
  14. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Engedélyezd a nyomkövetést!
     
  15. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Üdv! Az lenne a kérdésem hogy hazai x-5 térképre már 10-es szintöl fel lehet menni,de a csillagtérképen még sem látszik és nem is enged felmenni.Ez miért van? Hu1
     
  16. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Lehet hogy játék közben érted el a 10-s szintet? Akkor lépj ki, lépj be újból.
     
  17. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Probáltam,de igy sem mutatja.
     
  18. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Megoldodott,az ugro cpu kellett hozzá hogy mutassa az uj univerzumot.Rég játszottam már,elfelejtettem.
     
  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Egyrészt ugro cpuval juthatsz el, másrész pedig "gyalog" is el tudsz menni oda 4-1, 4-2, 4-3 közepéről, amely 4-4re visz.
     
  20. *CALIQULAAA*

    *CALIQULAAA* Fórum-zöldfülű

    Üdv.
    Ma (2016.04.05. KEDD) ~22:40 óta a Galaxy Gates ,,fül'' ill. a játék nem indítható.(GG fül alatt csak töltene, a játék betöltése viszont fekete képernyőt dob.
    A probléma nem csak nálam tapasztalható.

    23:24-kor a probléma megszűnt. (közel 45 perc után)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.4.16