Kapituláció event

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: szabofilip, témanyitás ideje: 3.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Sziasztok!

    Az lenne az ötletem, hogy lenne egy olyan nevű event, hogy Kapituláció.
    Az az egésznek az lenne a lényege, hogy a Boss-Über űrlények megbuherálták az átjárót, ami az x-5 térképekre vezet, és így az űrlények át tudnak portálni a 4-5 térképről az x-5 térképekre.
    Majd egyre jobban előrenyomulnak az x-6, és az x-7 térképekre.

    És végül behatolnak az x-8 térképekre is.

    A megbízók összes fenti térképét behálózták.
    Ahhoz, hogy minden egyes térképről kapituláljanak, ahhoz az MMO-nak, az EIC-nek, és a VRU-nak, le kellene győzni az összes saját fenti térképükön 2500-2500-2500-2500 betolakodó Boss-Über űrlényt, ahhoz, hogy kapituláljanak.

    De ezt sorrendben kellene megtenniük!

    Először: Az x-8 térképen kell megölniük 2500 betolakodó űrlényt, hogy kapituláljanak az x-8 térképről.
    Másodszor: Az x-7, x-6 térképeken kell megölniük 2500 betolakodó űrlényt, hogy kapituláljanak az x-7, x-6 térképekről.
    Harmadszor: Az x-5 térképen kell megölniük 2500 betolakodó űrlényt, hogy kapituláljanak az x-5 térképről, és visszamenjenek 4-5re.

    Amelyik térképen már kapituláltak, azokon a térképen már nem fognak megjelenni betolakodók.
    A betolakodók neve lila lenne.

    Itt is lenne egy pontszámlálós izé, mint a befolyásos eventnél, csak hogy itt a játékos nem saját magának, hanem a megbízójának szerzi a pontot.

    Magyarul: A játékos nem kap pontokat
    Az a megbízó nyer, aki a legtöbb pontot szerzi.
    Bárhol ölhettek meg ezekből a mobokból, akkor is kaptok.

    Szóval, ha már kiűztétek ezeket, akkor 4-5ön meg mindenhol szerezhettek pontokat.

    A betolakodókért is lehet kapni ilyen pontot!
    ..::{ Boss Streuner }::..1
    ..::{ Boss Lordakia }::..2
    ..::{ Boss Mordon }::..4
    ..::{ Boss Saimon }::..3
    ..::{ Boss Devolarium }::..8
    ..::{ Boss Sibelonit }::..6
    ..::{ Boss Sibelon }::..9
    ..::{ Boss Lordakium }::...10
    ..::{ Boss Kristallin }::..8
    ..::{ Boss Kristallon }::..15
    ..::{ Boss StreuneR }::..4
    ( UberStreuner )2
    ( UberLordakia )4
    ( UberMordon )8
    ( UberSaimon )6
    ( UberDevolarium )10
    ( UberSibelonit )12
    ( UberSibelon )18
    ( UberLordakium )20
    ( UberKristallin )16
    ( UberKristallon )30
    ( UberStreuneR )8


    Na, ennyi volt. Kérlek véleményezzétek az ötletet. :)
    Üdv.: szabofilip
     
    Utoljára szerkesztett: 12.8.14
    Keszler2000 kedveli ezt.
  2. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Címeket már lusta voltam írni.... :D
     
  3. ∆▓╬♦ωøℓƒ♦╬▓∆

    ∆▓╬♦ωøℓƒ♦╬▓∆ Utánpótlás-írogató

    Az a baj,hogy túl sok pontot adnak és a többségét hamar lelehet lőni.Pl:boss streuner 1 lövésbe kerül és már van 100 pontod.Mennek a fullosok halomra lövik a kissebb npcket,
    oszt ugye hamarabb lelősz 10 boss saimont,mint egy űberlont oszt ugyanott vagy és nem kell annyit vesződni.Magát az ötletet nem tartom rossznak csak más npc-kkel és más pontozással.(Mint amilyen a kalózvadászat volt.)
     
  4. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Ez igaz.
    Már lusta voltam a pontokkal foglalkozni, de javítom :D
     
  5. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    UberStreuneR-ért 800 pont? :eek:
    Kb. 3-4 lövés egy UberStreuneR...
     
  6. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Bakker!
    Egyet kihagytam a javításból :D
     
  7. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Ez mind szép és jó, de...
    1.: Szemrákot kapok a folyamatos színezéstől, nem tudom, biztos ez csak engem zavar, hogy nem lehet egy színt felvenni és azt tartani.
    2.: Ha valaki csak simán lonozni szeretne x-7es térképen, és ráront mondjuk 2 überlon, vagy überlin, akkor azzal mi történik? Szaladnia kell az NPC elől, ha nem tudja lelőni?
    3.: Nem értem minek foglalkozol az ötletekkel, hiszen Te is, én is, és mindenki tudja, hogy sosem fognak megvalósulni attól, hogy kidolgozod egy kb. százas látogatottságú magyar fórumon.
     
  8. ∆▓╬♦ωøℓƒ♦╬▓∆

    ∆▓╬♦ωøℓƒ♦╬▓∆ Utánpótlás-írogató

    Ezért mondtam,hogy szerintem más fajta NPC-kel sokkal jobb lenne,mert a boss streunertől-boss saimonig túl gyengék:confused:, az űberlon meg űberkium meg túl erős:eek:,ezért kellenének közepesen erős npck.És mértne valósulhatna meg?Voltmár egy hasonló event a kalózvadászat,amit sokan kedveltek.(Szóval más űrlényekkel vagy megint a kalózokkal meglehetne csinálni,mert jókis event lenne belőle:D.)
     
  9. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Elsőre nekem se tetszik, de nem rossz ez annyira, csak 4szer kellett elolvasnom hogy mit írt...
    Idézem:
    "Az a megbízó nyer, aki a legtöbb pontot szerzi.
    Bárhol ölhettek meg ezekből a mobokból, akkor is kaptok.
    Szóval, ha már kiűztétek ezeket, akkor 4-5ön meg mindenhol szerezhettek pontokat.
    "

    Mivel ez egy megbízós játék, legalábbis annak lenne kitalálva, ezért a pontszámok nem számítanak semmit...
    Gyorsan ki kell takarítani az űrlényeket hogy kapituláljanak vagy mit csináljanak, ergó húzzanak vissza 4-5-re, aztán meg lehet menni lövöldözni, így a megbízó szedheti a pontokat... Legalábbis ez az alap ötlet.

    Szerintem lenne benne lehetőség, csak pont fordítva.
    Most gondolj bele, van egy alap event ahol NPC-t kell lőni saját x8-x7-x6-x5...
    Védelmi zónás mappokon, a cél visszaüldözni az űrlényt PvP-re ahol bárki lelő, meg járnak random vadászgatni...

    Nem jobb lenne hogy 4-5-ről indul az egész minden űrlényből adott számot kell lelőni és amelyik megbízó előbb kilövi azt a számot annak a megbízónak a mappjain megjelennek az űrlények 2 órára...
    Aztán kezdődik újra...

    Szerintem még csiszolgasd az event ötleted, bár felesleges, leírod elolvassák, írnak rá válaszokat stb, de nem lesz belőle semmi...
    Lesz helyette Domination XD Meg PvP gyakorló 1v1 vagy mi a szösz xD
     
  10. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    sziasztok ez jó ötlet de ha nyer az eggyik cég mi a jutalom??? legaláb valami urudium vagy lf4 vagy havoc mindenkinek aki legaláb 200 lényt leszedet. vagy véletlenszerüen valami 1 db értékes dolgot pl uris desinget vagy lf4 vagy havoc herculest vagy egy teljesen kiépitet 9 edik vagy 10 ik dront vagy ezekböl véletlen szerüen 15-20 épitési tervet.vagy a nyertes megbizó rsb emep uber rakétákat vehet meg minden urudiumos cuccot az adot napon 50% al olcsoban
     
  11. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Lehetne pl. olyan, hogy a megbízó tagjai kapnának bónuszokat, mint pl. a dobozolós bónusz a harc a befolyásért eventnél. Vagy hogy a nyert megbíazó tagjai kapnának egy kis prémiumot, vagy hogy gyorsabban termel az űrlaborod, vagy valami ilyesmit.
     
  12. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    és akiknek van premium azoknak mi lez , pláne akiknek az ürlaborja is max on van? én még mindig azt tarom jo ötletnek ha lf4 et vagy valami havocot / herculest kapnanak a convoj eventnél is aki csak egyszer belelöt a lénybe az kapot egy havocot.
     
  13. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Ha prémis, akkor duplázódik a költség.