Kék kulcsdoboz

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Napoleon815, témanyitás ideje: 20.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Napoleon815

    Napoleon815 Fórum-zöldfülű

    Rendeltem 10 kék kulcsdobozt, a befizetés sikeres volt, a hangárban látható is , hogy 0 zöld , 0 piros és 10 kék kulcsdobozom van. A begyűjtés viszont nem lehetséges " A begyűjtéshez kék kulcsdoboz szükséges " üzenetet kapom állandóan. Mit csináltam rosszul?
     
  2. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    első körben próbáld meg töröld ki a böngésző gyorsítárát, és előzményeked, majd lépj vissza a játékba és próbálj meg felvenni egy kék ládát. Ha továbbra se működik, akkor kérlek jelezd itt.
     
  3. KisRoni

    KisRoni Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Meddig lesz kék és piros doboz?
    Azért kérdezem, hogy ha ma rendelek átutalással, akkor számolva az átfutási idővel, már csak a következő alkalommal tudom majd felszedni a dobozokat?
     
  4. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    2-3 napig szoktak bent lenni, így valószínüleg már csak a következő alkalommal tudod felhasználni őket, mert ugye az átutalásos rendelésnél is van 2-3 nap átfutási idő.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.