Képek a Darkorbit játékból

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

  2. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Kevesebb, mint 1 napos kari:
    [​IMG]
    xD
    (Az accot, nemtomka kérésére kezdtem el :D )
     
  3. Ez a hajó még Hosszú Katinkát is megelőzné.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  4. -.™ZoŁi™.-[HUN]

    -.™ZoŁi™.-[HUN] Fórum-zöldfülű

    [​IMG]
    Hu1-en még a hitac-se megy normálisan útvonalon:D
     
    $ΣηęяĝỴ$(HUN) kedveli ezt.
  5. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Valamikor keringett itt fórumon egy legenda,miszerint egy óra dobozolással össze lehet szedni 10000 Uridiumot....Háát nem tudom,hol és mikor,de a jelen látszik a képen,egy óra alatt 274 uridium és kemény 2 db gg-kulcs. Pet nélkül,3 térképen. Még szerencse,hogy nem kapcsoltam be a pet-et ,megette volna az uridiumot amit kaptam:)
    [​IMG]
    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
     
  6. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Dobozduplával,pvp-n,hasznositó protokollokkal petbe,kirakott szerencse fia 1-2vel és kapzsi pilóta 2-vel képpontoknál össze lehet szedni 10k-t óránként.Ezek nélkül nem nagyon éri meg dobozolni.
     
    Lanselott kedveli ezt.
  7. NMyy^^

    NMyy^^ Járnitanuló

    Nem a hitaccal, az emberekkel van a baj, mert csak szövisek lőhetik, mást oda sem engednek a közelébe, de ez legyen a legnagyobb örömük (próbáltam korán reggel, késő este mind1 volt saját megbízósok is lőttek engem + más próbálkozókat is).
     
  8. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Petben 2-es szedövel /nagyobbnak nincs sok értelme/és szimpla dobozduplával is lazán össze jön 6-8 ezer oránként,bármely térképen.Persze lehet ez is szerencse függö mint a zöld láda.
     
  9. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Háát nem tudom,kipróbáltam : Pet ben 3 as protokolok,szerencse fia 1 van meg a kettő még nincs,eddig más képességpontokra fektettem a hangsúlyt.Ja és van duplázó és nyersanyag booster is,utóbbi 25% on.
    4 térképen szedve nagyjából 3500 Uridium.kb 18-GG kulcs.......
     
  10. Lokilo

    Lokilo Járnitanuló

    Ez a kezdő állapot:
    [​IMG]
    Ez pedig az egy óra utáni:
    [​IMG]
    A differencia: 5800
    Mindezt doboz dupla és bármilyen booster nélkül A lényeg a pvp térkép...
    Plusz a PET:
    [​IMG]
    30 gg
     
    Utoljára szerkesztett: 24.8.16
  11. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Hmm,értem én,az is csak 5800 ,messze nem 10 ezer,de tanultam valamit,még senkinél nem láttam 5 radar protokollt,és nem is olvastam sehol,hogy bármi hatása lenne a dobozolásra,csak a hasznosító protokoll,az nekem is több van....Radar viszont 3 as szintű,de egy darab...most is tanultam valamit,köszönöm :)
     
  12. Lokilo

    Lokilo Járnitanuló

    7-et érdemes beszerezni a radarokból(valahol ezt olvastam) és ha lehet akkor mindenből 3-as szintűd legyen ez az 5800 dublázva már 11600 úgyhogy ha van duplázód akkor bizony megvan a 10k :)
    Amúgy a PETre visszatérve néha van az úgy, hogy félpályáról szed így...
     
    Utoljára szerkesztett: 24.8.16
  13. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Köszönöm,mindenhol a hasznosító protokollt írják,radart sehol nem olvastam,bár ha számolok,azt írod 7 kellene az nem kevés uridium,de ha megéri.....Tény sokan panaszkodnak a petre,az enyém egy radarral is szed néha a térkép másik sarkából is:)
     
  14. NMyy^^

    NMyy^^ Járnitanuló

    A térkép másik sarkában nekem is szokott maradni. (Kapuugrásnál gyakran befagy.) :)
    Viszont hogy kicsit segítsek is: 2 radarral, 10 hasznosítóval elég jól szed a pet.
     
  15. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    Udv, lehet erkelulte a figyelmedet de az elso képen Hercules dron dizájnok láthatoak az osszes dronodon...
    ("ha minden drónod a Hercules designt viseli, akkor még egy gyűjteményjutalom is jár érte: plusz 20% ÉP!")
     
  16. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Jogos a felvetésed,figyelmetlen voltam.
    Ilyen amikor elborul az ember agya,nem tud gondolkodni.
    Egy nyamvadt hajót sem értem utol az új csillogó csodahajómmal,mérgembe kapuzni kezdtem.
    Ott még megláttam ezt és végem volt.
    Azóta a jól bevált és elsősorban rendesen működő gólira szereltem vissza.
     
    [EventHorizon] kedveli ezt.
  17. Lokilo

    Lokilo Járnitanuló

    [​IMG]
    Na ez is megtörtént, lehet kicsit túlzásba vittem de legalább megvan :D
     
  18. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Szép dolgokért kap az ember bannt:
    [​IMG]
    :D XD
    Irigykedett.
     
  19. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Max dmg?
    :D

    [​IMG]
     
  20. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    tg90000_2 kedveli ezt.