Kétféle drónjavítási módszer

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: *_*Dark~Star*_*, témanyitás ideje: 3.1.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Legyen két féle drónjavítási módszer

  1. Igen, legyen

    33 szavazat
    80.5%
  2. Nem, ne legyen

    8 szavazat
    19.5%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. *_*Dark~Star*_*

    *_*Dark~Star*_* Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Ma amikor lelőttek, eszembe jutott hogy mi lenne ha lenne még egy lehetőség arra, hogy megjavítsuk a dronjainkat.Az egyik a szokásos: Flax: 12.500 kredit
    Iris: javítási utalvány/500 uri.
    A Másik: Kétszer vagy háromszor annyi uri/kredit/javítási utalvány de nem csökken a drónok szintje.

    :D ;)
     
  2. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Nem tartom jónak, mert leoval hazain sibiből fél óra alatt visszahúzod a szintet.
     
  3. blackwarwolf99

    blackwarwolf99 Fórum-zöldfülű

    Én jónak tartom, mivel nagyon idegesítő ha egy drón szintje visszaesik, és nagyon nehéz is felhúzni megint odáig.
     
  4. betmen007

    betmen007 Fórum-zöldfülű

    Ez de jó lenne!
     
  5. Főnixel a lon 75 pontot ad hamar megvan :)
     
  6. CraZEd

    CraZEd Fórum-zöldfülű

    Ezt bele kéne tenni a játékba. Hogy lehet itt szavazást indítani? vagy ezt admin indította??
     
  7. destructB

    destructB Fórum-zöldfülű

    erre én is kíváncsi lennék
     
  8. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Szeritnem, ez jó ötlet :D
     
  9. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    mi ez az izészavazás??? xD "yep" meg "nope " xD Mondjuk tetszik , ötletes...
    Az ötletről meg... hát nekem mind 1... nekem van leóm is emg gólim is , szóval nekem 8...
     
  10. yep= igen nope=nem
     
  11. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    Tudom, az ötletességét dicsértem, meg , én kérek elnézést :D
     
  12. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Nekem tetszik mert van pár javitásim amit nem tudok elhasználni csak 1-1x drónokra :rolleyes:.
    Nekem nehéz felhúzni 6-osra újra a drónokat és mivel nem egyszerre érik el a ... károsodást ezért olyan h*lyén néz ki...(van 3 5ös iris,1 3as,2 6os és 2 flax amik 6osok,nem kell mondanom h milyen szép is ez...:confused:)
     
  13. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Erre írhatnám, hogy a kicsiknek jó lenne, de ez nem jó ötlet, gondolj bele, szerinted 1500 Uriért javítja meg az iris-ét, hogy megmaradjon 6-os szinten?
    Nope!
    Tökéletes ez úgy ahogy van!
     
  14. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    De mindenkinek van már vagy 600 javítási utalványa minimum. Napi küldik is adnak, bázisra már ingyen javítasz akár van prémi akár nincs, szóval szerintem ez bevezetésre kerülhetne. Nem változtatok az állításomon :D :p
     
    -Vadász- kedveli ezt.
  15. warchariot99

    warchariot99 Utánpótlás-írogató

    Mikor fogják bevezetni?????
     
  16. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Mint látod szavazás van :)
    Közel se biztos, hogy bent lesz, de remélem igen :)
     
  17. warchariot99

    warchariot99 Utánpótlás-írogató

    Én is :). Már csak azért is mert ha mégegyszer kilőnek visszaesnek a drónok 5-re :)
     
  18. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Hát ha be is teszik az még hátra van,szóval nyugodtan javísd meg a drónokat most :).
    Am pixie nekem még csak 300javom van :),de igaz nem kell semmire drónon kívül :D.

    ui:80% igen,na melyik is mert nemmel szavazni? :D
     
  19. EME

    EME Utánpótlás-írogató

    sztem tök jó ötlet
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.