Kevesebb uri lett jová írva

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: MrBossX055, témanyitás ideje: 1.2.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. MrBossX055

    MrBossX055 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok,nem tudom hova nyissam ezt a témát,ezért ide nyitom.

    Az a problémám hogy ma 19 órától mega happy hour van,és így ugye 3x annyi urit írnak jóvá.
    2 telefonról rendeltem urit,mindegyikről 6db sms-t küldtem és ezt kiszámoltam 180.000urinak kellet volna kijönnie,ennek ellenére csak 150.000 uri jött ki.
    ha kell képpel alá tudom támasztani,vagy ha kell leírom a telefonszámom és utánna nézhetek.
    Előre is köszönöm.
    MrBossX055
     
  2. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    >>Rendelési support, ők az illetékesek, oda írj.
     
  3. MrBossX055

    MrBossX055 Fórum-zöldfülű

    Szia,és hol találom azt a topicot?
     
  4. CM_Salvador

    CM_Salvador Guest

    tg90000_2 kedveli ezt.
  5. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Kis kiegészítés:

    A rendelt mennyiségnek meg kell, hogy érkezzen. Lehet kisebb csúszás a jóváírásban. Várj holnapig és, ha addigra sem érkezik meg, akkor írj a bankolási supportra.
     
  6. Myki_(HUN)

    Myki_(HUN) Fórum-zöldfülű

    Nekem is hasoló problémám akadt.rendeltem három hajót villám akcióban pedig 4 irist 8lf3-mal.support serint a jóváírás megtörtént de én nem tapasztalok semmit postai csekkes úton történt a befizetés azt mondták hogy megtörtént a jóváírás de nem tapasztalok semmit.írtam nekik hogy a napokban mire költöttem urit és hogy nézzék meg logom ha kell küldök képet a főoldalamról hogy ténylegesen nem történt semmi egy hangár egy hajó a többi három nincs meg 2 flax 2 iris semmi több.jött a válasz a jóváírás megtörtén az ügyet lezártnak tekintik ennyi,ilyenkor mit tehetek mert kb 20 ezer forintról van szó,a fiók amit ők írtak valóban az én fiókom de nem jött semmi.
     
  7. Ha rendeltel 3 hajot akkor nyilvan kell legyen 4 hangarod, egy amit hasznalsz most es meg 3 amibe beteszed a rendelt hajokat. Vagy legalabb harom, az egyikbe lecsereled a hajot, es a masik kettobe beteszed a ket masikat amit rendeltel. Ha nincsenek hangaraid, a rendelt hajokat nem tudod hasznalni, a hajok mele hangar nem jar sajnos, ha jol tudom:-/...Az irisek es az lf3ak megerkeztek:-/, az vegul is hangartol fuggetlen.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.2.15
    tg90000_2 kedveli ezt.
  8. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A jóváírás megtörtént a payment részéről. A napokban pedig meg lesz nézve a karaktered, hogy azon keresztül megnézzük, hogy te miért nem látsz semmit ebből.

    S mint kértük, légy kis türelemmel.
     
    oksa8 kedveli ezt.