Kevesebb uridium

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: gubovich(HUN), témanyitás ideje: 20.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Azért írtam ezt így mert már nem fejtegetem , csak véleményem szerint nem kellene azt hinni még most is hogy a bot a megoldás és azt kéne még mindig reklámozni azzal hogy mindegy , azért bankolnak arra mert az a jó !
    Ezen az alapon mindegy lenne ha ki tíltják őket és feljönne ugyan a játék még nélkülük is ! Egyáltalán nem lenne mindegy még most sem !
    Csak valljuk be , egyrészt be rottyantottak , másrészt nehogy már dolgozzanak is , harmadrészben nem érdekli őket !
    Viszont ha megfekszik még jobban ez a játék el fognak tűnni a "sikereikkel" együtt mint ahogyan sokan mások is ! Ez a tétje ennek !
    Ezért zsákutca ez !
    Igaz az a mondás nem akarásnak nyögés a vége !
    De nem kell mondanom semmit hiszen mit foglalkozom én ezzel , nem én játszok !
     
    Utoljára szerkesztett: 27.7.20
    Sörnyit kedveli ezt.
  2. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    *LEZÁRVA*
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.