Ki az a Csereros? És honnan ez a furi név ;

Kategória: 'Ki kicsoda? - A játékosok', témanyitó: Csereros, témanyitás ideje: 14.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Ideje nekem is bemutatkoznom...:D

    Az 1990-években láttam,meg a napot Budapesten. A születési helyem,Budapest,és jelenleg is Budapesten élem az életemet...
    Jelenleg is,Infó-t tanulok,és az infóval pedig grafikusnak fogok menni (remélhetőleg),ha nem jön közbe semmi.

    Kedven italaim,természetesen Coca-cola (VANÍLIA),és Whisky. De meg iszom a Baileys-t is. Természetesen a kedvenc a jó öreg,házi pálinka..:)

    A Darkorbitra 2010-ben találtam rá. El is kezdtem játszani,de egyszer egy olyan rossz döntést csináltam,hogy szó szerint 2011-ben a karakteremről mindent el adtam. (Kreditért.. Hajó,drónok,stb...),üresre raktam a karit. Rá 1 napra,töröltettem is a supin.

    2012.09.06.-án újból regiztem,és újból kezdtem a játékot. Minden jól haladt.
    De ám,sok volt a csaló,ezért 2013. közepén 4,5 hónapra újból be fejeztem a játékot. 2013 végén 1-2 hónappal,folytattam,mivel már javult a helyzet.

    A kedvenc Játékbeli cég,az MMO és a VRU. Az EIC-et ki nem állhatom..:p
    MMO-val kezdtem,de kb. 1 hónapja 2014.01.-valamikor váltottam VRU-ra. Mivel az MMO szó szerint... Megörült. De már újból MMO-vagyok.

    Honnan eredt,ez a UFO név,hogy CSEREROS? Hát a Csocsó asztalról jutott eszembe. És ez lett hát a nevem. :D

    Nos röviden ennyit rólam. Ha bármi kérdésetek van felém,várom szeretettel. :)
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  2. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Én mintha hallottam volna Cseroros nevű chipsről :O :O O_O Vagy csak [​IMG] vagyok? :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.2.14
  3. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Hát nem akarlak meg sérte.. De te írtad.. És amit írtál,igaz....:D

    Ilyen chips nincs a földön.. :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.2.14