Ki az a dangel1112

Kategória: 'Ki kicsoda? - A játékosok', témanyitó: dangel1112, témanyitás ideje: 23.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Sziasztok!

    Csatlakozva az előttem szólókhoz én is pár mondatot ínék magamról. 1982-ben láttam meg a napvilágot Kaposváron. Azóta is itt élek Kaposvár mellett. 2013.09.05-én megszületett kisfiam, így mostanság csak naponta 1-2 órát (hétvégén kicsit többet) tudok játszani. 2011-ben találtam rá a DO-ra, de volt egy időszak amikor nem nagyon játszottam, csak minden nap bejelentkeztem meg kreditet gyűjtöttem. Ez az első karakterem, és úgy 3 hónapja kezdtem el komolyabban játszani. Köszönet a fórumon mindenkinek, akik az utóbbi időben segítették előrehaladásomat. Nincs túl erős karim, de a játékot szeretem. Fejlődésem kicsit lassabb, mert prémiumon kívül nagyon nem áldozok másra (néha egy-egy sms mhh-kor), így abból gazdálkodok amit a játékban összegyűjtök.
    Szeretek olvasni és horgászni, bár ez utóbbira nem nagyon van időm.

    Profilom: http://hu1.darkorbit.bigpoint.com/p/59s8g-3sPkw/?lang=hu

    Hát jó játékot mindenkinek :)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.2.14
    LoneWolf és Mikłós kedveli ezt.