Ki az trakimaki

Kategória: 'Ki kicsoda? - A játékosok', témanyitó: tomm27, témanyitás ideje: 2.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. tomm27

    tomm27 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    17 éves vagyok tiszaújvárosi játékra 2009 körül találtam rá mert akkor ment tönkre a deepolis ami szerintem még mindig hatalmas lenne ha frissítették volna...
    első accountom akkoriban ahogy lett goliatom a lendülettel lopták el második accom na az már hosszú életű volt csak nem 2013 ig játszottam vele amikor is arra mertem vedemedni hogy botozok azért mert úgy fel idegesítettem magam az akkori sok botoson hogy mondom nehogy már ők tudjanak és akkor én emg itt bénázok na de én hibám bannokvoltak minden volt botos kiszedtek engem is 7 napra rá 2 hónapra kipakolták a hajóm (mmm érdekes volt) és azóta egy fél karakterel néha néha felnézek. MÁV klán egykori tagja voltam ( rekordot is döntöttünk 12 klán bázis egyszerre :D na de az csak vicc volt be se védtük ).
    hát ennyit rólam...
     
    dangel1112 kedveli ezt.