Visszajelzés Kibeszélde - Jackpot Arena szüneteltetése

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 27.7.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg a Jackpot Arena szüneltetésével kapcsolatos kérdéseket, véleményeteket, problémákat.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....
     
  2. lost

    lost Fórum nagymestere

    Teljesen jogos ez a lépés a bp-től. Ritkán szoktam részt venni a jp-n, de örülök hogy végre nem mindig ugyanaz a 3-5 játékos nyeri majd meg a jp-k nagy részét.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  3. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Tetszik, de előbb rakják rendbe a hitacot. Mondjuk a kapszulákat nullázzák stb... :p
     
  4. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Soha nem voltam JP-n és nincs is szándékomban, viszont mielőtt azt rendbe rakják nem kellene a játékot letisztítani az user nevű doboz/palládium szedő NPC-től? Ezért nem rendelek már csak a minimálisat. Mivel JP havonta csak egyszer van és játékban meg minden nap vagyunk ki így ki úgy, á nem is érdekes...
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  5. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Én sem jelentkezem rá soha, mert ahogy a leírás is mutatja sok "érdekes" képességű játékos játszik még. Mivel a normál játékban is tiszteségtelenkednek és nem kapják el őket, sőt még ha szóvá tesszük bennünket tiltanak úgy gondolom nincs értelme.
    Jó az elgondolás, ám nemcsak a JP-ben kellene alaposan kivizsgálódni, hanem a normál játékban is.

    U.i.: Elgondolkodtató, hogy a kitiltások alig működnek és a JP-n meg sorra buknak meg a menők. Jó nagy adag önbizalmat adott már az ilyeneknek az a tény, hogy már a JP-re sem egyedül mennek. Továbbá elgondolkodnék a szűrő működésének hatékonyságán.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.7.15
  6. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nem harciprogikkal, csak bugkihasználás stb
     
    sajt400, Nitronyussz és lost kedveli ezt.
  7. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    A nálad is jelentkező nulla élet full pajzs, bika lövés nem bug. A múlt héten találkoztam vele pont egy ilyen gyanús klántagnál.
    Másik hajó lőtte, mert a bázis majdnem nullára szedte az életét. A csopi ablakban látszot, hogy kb 10k élete van. Full konfiggal rámentem molyban és láttam felvillani 98-67-11k-t és semmi. Leszedte mindkét konfimat és és megmaradt az élete.
    Ha ez bug akkor nálam miért nincs ilyen :)
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  8. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Jó de az ilyen nem JPA-zik vele. :) Ott nagyon ritka az ilyesmi
     
  9. Én csak arra lennék kíváncsi, hogy általában mindig egy szűk kör tudja meg a fent említett hibákat, bugokat amit ki is használnak a jelek szerint.

    A kérdés, hogy honnan ? :rolleyes::)
     
    NumizN1, Incident és ♥Grand♥ kedveli ezt.
  10. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Én már a JPA után TA-nál is találkoztam a ddos vagy hasonló nyalánksággal,lassult-kifagyott majd pá.
    Az asztali gépem fullra kilőve,miközben a laptop simán vitt mindent routerről.
    Volt szerencsém 1v1-hez pár olyannal aki éppen csak lecsúszott a JPA megnyeréséről,és furcsa volt.
    Ugyan az a felszereltség dupla boosterek és pukkannak,van aki 1 konfival.Másokkal döntetlen,megint másokkal eggyel több pukk ide vagy oda.
    Bezzeg JPA-n el sem jutok hozzájuk,mert jöttek olyanok,hogy pukk után csak ráztam a fejem és nem értettem a dolgot.
    Nekem speciel tetszik az aréna felfüggesztése.
    De BladeZsolt kolléga hozzászólásában is van valami.