Klán vs klán + hazai bázis

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Henzai1, témanyitás ideje: 11.11.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Szeretnél ilyen eseményt?

  1. Igen

    3 szavazat
    75.0%
  2. Nem

    1 szavazat
    25.0%
  1. Henzai1

    Henzai1 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Nem tudom ki hogy van vele de én hiányolom a klán vs klán harcokat.

    Az építhető harci bázisokhoz hasonlóan lenne mindkét klánnak 1 harci bázisa új design-al és emelt hp/pajzs és sebzés szinttel. (pl 4x-es érték mindenre mint egy fullos bázis és 2x-es regenerálódás viszont nincs deflektor védelem benne)

    Egy állandó mini event lehetne ami kihívásos alapon menne. Egy klán kihívna egy másik klánt és az ha elfogadja a kihívást megnyílna egy külön átjáró, amely a klán harc helyszínére vinné a klántagokat.

    A küzdelem 1 óráig tartana vagy ameddig az egyik harci bázis meg nem semmisül.

    Jutalomként a nyertes klán tagjai 24 órás becsület boostert kapna+ fix nyereményként 50k becsületet is.

    A másik ötletem azon alapul, hogy sokszor találkozni olyannal, hogy hazai bázisról ellen miatt nem lehet kijutni vagy a bázison várakozik, hogy valaki kimenjen és egyből betámadja.
    Ezért az x-1 és x-8 mapokon lévő bázisok köré védelmi rendszert kellene telepíteni, ami az ellen megbízós játékosokat támadja, ha túl közel merészkednek. Ennek főleg az x-8 mapokon lenne értelme és haszna.
     
  2. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Maga az otlet nem rossz de kis klanok hasznalnak csak. En velemenyem szerint ugy vagyok vele hogy aki minket ki mer hivni az kemeny legeny mivel a szerveren mienk a legjobb klan es a tobbi klant es merfold kokkel lehagytuk. Na meg erosebb befolyasos klanokkal szovit es mnt t kotottunk igy csak a top 3-7-8-9 klannal kell ugy neha klonosebben harcolnunk de amugy eselytelenek xd Multkor 2-6on megprobaltak le rombolni bazisunkat 17-en vedtuk kb 3 klan ellen voltak vagy 60-an legalabb :D es nem gyengek hanem mind full havoc 10 dronnal 80k s sebzessel kb ..Hat elveztem a harcot mert masfel oran keresztul probalkoztak kisebb nagyobb sikerrel de nem sikerult leloniuk a bazist, viszont igazan jo csatak voltak :D

    Klan event Torok szerveren letezik es ott ugy mukodik hogy a 2 kihivo klan egymas ellen minden tagja aki belep a kapuba megkuzd egymassal egyszerre es az nyer aki a masik klanbol 3x esik. Erdekessen van megoldva mert ha valakit lelonek 30x akkor is ugyanugy jatekban marad mig eindenkit nem lonek le 3x. Viszont 1 oraig tart az event es sok klan pontot kapnak az illetok + ertekes dolgokat a klan tagok. :)

    Youtuben van fent rola vidi ha akarod nezd meg :)