Klánkereső

Kategória: 'Klánok', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Jelentkeztem! Persze maradásom attol függ,hogy mennyi diplomáciátok van. Ha tul sok a szövi vagy az MNT,sajnos nem maradhatok,mivel igy is alig van kit löni :)
     
  2. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Te kit akarsz lőni? XD
    Van vagy 5 irised.
     
  3. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Te kiröl beszélsz?! 9 dronom van,akárhogy is számolom.....
     
  4. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    22 szövetség, 13 mnt és 2 wart küldtek. Az, hogy ez sok vagy kevés, mindig attól függ, hogy éppen lőnél valakit, vagy palán/überen találkozol valakivel, akivel még nincs szövetség... Szerintem mindig van kit lőni, ha mást nem, a warosokat.
     
  5. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Igaz,de kis tulzással az a 22 szövi és 13 MNT ki is meriti a HU1 szerver 80%-át. :D A warosokat is néztem,mind más megbizoju ugy is :)
     
  6. kovacsp604

    kovacsp604 Fórum-zöldfülű

    A Marsi Önkéntes Tűzoltó és Népitánc kisegylet tagokat keres! Ha érzed magadban az elhivatottságot, hogy ápold a népzenei hagyományainkat gyere bátran! Az ének és tánctudás előnyt jelent!


    [​IMG]

    [MÖTN]
     
  7. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ha esetleg van olyan,főleg VRU orientált klán akik korrekt módon működnek(értem azt úgy hogy,nem csak arra kellenek az új tagok,hogy 'fizessék" a nagy 'adót' amiből a klánverér és pár haverja fejlesztik a hajókat-ilyen klánokban már voltam,köszönöm de nem érdekelnek) ,és nem csak HU-szerveren játszanak,mivel én EU-1 en vagyok,akkor jelezze ezt felém. Több éve játszok,ez idáig főleg egyedül vittem,de eljutottam a játék egy pontjára,ahol már nem lehet mindent egyedül......
     
    LoneWolf kedveli ezt.
  8. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Evil Gamers VRU szerintem pont ilyen. :)
     
    Lanselott kedveli ezt.
  9. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nos megpróbáltam rákeresni a klánra,a kereső találata NULLA,majd elszórakoztam a rengeteg klánnév között keresgélni vagy fél órát,de erre nincs több időm.......
     
  10. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Ezt sajnálattal hallom, én rákerestem az "evil gamers" kifejezésre és pontosan két találat van hu1 szerveren:
    [Ψ-V] Evil Gamers VRU
    [Ψ-E] Evil Gamers EIC

    Keresésnél érdemes néha inkább kevesebbet beírni a klánnévből, felajánlja a legközelebbieket a kereső, és figyelni a szóközökre.
     
  11. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Akkor lehet ez a baj,én nem a HU-1 en vagyok,hanem az EU -1 en.....
     
    LoneWolf kedveli ezt.
  12. *Łord_of_the_War*

    *Łord_of_the_War* Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Klán kezdőknek, újrakezdőknek és haladóknak! Rastafarai <--- ide várom a jelentkezőket. Minimum szint 13, ami felszereltségtől függően változhat. Egy stabil klánt szeretnék létrehozni, just for fun, és az elszántaknak egyaránt.
     
  13. SOE:)))üdv...szeretettel várunk:)
     

  14. SOE--SOULEATERS---szeretettel várunk:)
     
  15. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nos,nem tudom,mi lehet,de ha rákeresek erre a klánnévre,a találatok száma 0 vagyis nincs találat,lefényképeztem az ablakot,csak még nem engedi feltenni......
     

  16. [ŞΘΞ™] ŞΘŲĻσƒΞĄŢΞŖŞ™[ЯŁŞ]
     
  17. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Igy meglett de ez egy MMO-s klán,nem tudom VRU-s ként mit keresnék én ott,bocs de saját megbizós klánban gondolkodtam. A vegyek klánok sok problémás kérdést felvetnek......
     
  18. Hát gondoltam még nemtul nagy a kari igy szoba jöhet megbizo váltás,sajnos vru-n nincs magyar klán....:)
     
  19. Hát ez nem teljesen igaz. Van, csak időszakosan aktiv. Vagy időszakosan inaktív.
    Keress rá erre:
    [◄©►™] ⎝⏠⏝⏠⎠ Ŧ!ğяїѕ † Łэğ!Фи⎝⏠⏝⏠⎠
     
  20. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Itt eleve gond ebben a játékban hogy egy klánba lehet külön megbízó....
    Igaz már megszokott hogy a nagyok klánok vegyesek, de akkor minek a 3 megbízó? semmi értelme így mert mindenki lőhet mindenkit.
    Szerintem sokkal jobb lenne ha minden megbízó csak saját megbízóst vehessen be klánba, így ténylegesen a megbízók küzdenének egymással. mi értelme annak hogy megyek mint eic, elkezdek lőni egy mmo-st, erre nekem támad 2 eices hajó, értem én hogy barátok klántársak stb....én is igy lennék meg minden, sőt vagyok is ha arról van szó, csak igy tényleg felveti a kérdést hogy mi értelme a megbízóknak ha mindenki lőhet mindenkit...
    Valahol olvastam hogy befogják vezetni azt hogy klánba csak 1 azonos megbízó lehet, kiváncsi leszek mikor, de szerintem jobb lesz ugy. :D
     
    Vadász és NumizN1 kedveli ezt.