Klánokkal kapcsolatos kérdések

Kategória: 'Klánok', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A klánokkal kapcsolatos kérdéseiteket ide írjátok.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.11.13
  2. ĐŗąĢoή®

    ĐŗąĢoή® Járnitanuló

    Szia.
    Nekem olyan kérdésem lenne, hogy klánon belül lehet-e cserélni eszközöket (lézer, generátor, extrák)?
    Jelenleg nem vagyok klán tag, de érdekelne.
     
  3. MΣGΛIЯΛ♥Я♥™

    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ Járnitanuló

    Szia,

    nem lehet, maximum adó esetén kaphatsz kreditet a klánodtól.
     
  4. ĐŗąĢoή®

    ĐŗąĢoή® Járnitanuló

    Köszi a választ.
     
  5. űrhajós1111

    űrhajós1111 Fórum-zöldfülű

    Az lenne a kérdésem hogy a klánba a jelentkezést hogy kell elfogadni?klán vezeto vagyok
     
  6. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    klánon belül oldalt kiválasztod a tagok opciót, és akkor alul látni fogod kik jelentkeztek

    1.PNG
    Katt a részletek, és ott lesz egy elfogadás és elutasítás, felvételnél természetesen az elfogadás opciót választod:
    2.PNG
     
  7. űrhajós1111

    űrhajós1111 Fórum-zöldfülű

    köszönöm a segitséget
     
  8. MIZO1969

    MIZO1969 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    A klán név kredit vagy uri ellenében változtatható meg?
     
  9. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Egyik sem. A klán nevet 48 óránként lehet megváltoztatni, s nem kerül semmibe sem.
     
  10. kokoasd

    kokoasd Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Hogyan lehet kilépni a klánból?
     
  11. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Menj a klán oldalra, majd a tagok listájánál keresd meg a saját nevedet. A neved mellett fogsz látni egy Kék szöveget, hogy a Klán elhagyása. Erősítsd meg és már ki is léptél a klánból. De vigyázz! Elképzelhető, hogy 2 napig nem fogsz tudni belépni egy másik klánba vagy létrehozni egyet.
     
  12. kokoasd

    kokoasd Fórum-zöldfülű

    köszi a segítséget!
     
  13. subi9393Ł$HUN$Ł

    subi9393Ł$HUN$Ł Fórum-zöldfülű

    Mitől függ hogy mennyit kaphatok a klánból?? (kreditet) mert most csak 5 millát
     
  14. †ømzĭ

    †ømzĭ Junior szaki

    • Maximum kifizetés a klántagság első hetében: 5 millió kredit.
    • További 10 millió kredittel növekszik a kiküldhető összeg minden héten, ha a játékos a klán tagja marad.(a klán tagja. a második hét után 15 millió, harmadik hét után 25 millió, és így tovább).
    • A kifizetés felső maximuma 250 millió kredit/hét
     
  15. lac_to

    lac_to Fórum-zöldfülű

    Sziasztok
    Hogyan lehetne a klan vezert lecserelni?
    Ugyanis a jelenlegi vezer 4 honapja inaktiv.
    Ha valaki tud ,kerem segitsen.
     
  16. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    a vezér tudja átadni a rangot másnak, ha valahol eléritek, kérjétek meg, hogy nevezzen ki más vezért.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  17. Nekem az a gondom mostanság, hogy a klánok vegyülnek, mármint megbízó szerint és a legtöbb embert szó szerint kiírtják a játékból ezzel rontva jó pár ember játékélményét és fejlődési esélyeit. A nagyobb hajók nem inkább segítik a kicsiket hanem azért lelövik, hogy előnyhöz jussanak és feljebb a ranglétrán. Nem lenne ezzel gond, ha inkább egymás ellen csinálnák, de mikor már a kisebb klánokra is ráküldik a hadat az azonos megbízójú játékosok, csak azért, hogy le tudják lőni, kicsit felháborító, főleg, mikor olyan indokkal jönnek, hogy ez van, meg hogy ez egy lövöldözős játék. Csakhogy ennek nem ez a lényege. Tudnátok vele csinálni valamit?! Mert a support szerint ez ide kellett leírnom
     
  18. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    a vegyes klánok problémáját már többen felhozták, és személy szerint én se kedvelem őket, mert csak problémaforrás, azzal hogy én lelövök egy mmo-t erre megvédi a vru társa és hopp máris wart küldenek. Ezt már jeleztük, választ még nem kaptunk rá. Azt viszont sajnos nem lehet korlátozni, hogy egy klán milyen indokkal küld wart egy másik klánnak.
     
  19. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    Szia!

    Szerintem azért valamiféle korlátozást lehet iktatni a klánok esetében , mégpedig a rangsor alapján ...Nyilván ha a top 1 es klán beküldi a hadat a 92847198274 helyen álló klánnak akkor az valamilyen nyomorék indok miatt van . Persze ezt is ki lehetne használni... Adódik a probléma , hogy mi van akkor ha a peteket lövöldözgeti az adott klán a palláról. Erre lentebb kitérek .
    Véleményem szerint ha már 100-150 a különbség két klán rangja között , akkor a kisebb klán nagy valószínűséggel veszítene. így meghúznám a határt a 100 nál. ennél nagyobb különbség esetén nem küldhetné be a hadat a jobb rangsorral rendelkező klán , de természetesen a kisebb rangsorral rendelkező beküldhetné.

    Az egyszemélyes klánokkal sem lenne probléma mert ha a kis vagy csak egyszemélyes klánnak a rangja bele esik a top 100 ba akkor nem is olyan gyengék azok, így simán bekaphatnak egy hadat a top 1 től.

    A petes dologra visszatérve pedig könyörgünk már egy darabja hogy írja ki a logban azt hogy ki lőtte le a petet, megoldható , és még egy plusz funkciót is rendelhetnének hozzá a klánoknál , mégpedig azt hogy az a klán akinek a tagja lelőtte egy másik klán petjét illetve játékosát automatikusan kaphatna hadat a sértett klántól , a rangsortól eltekintve. Így ez nem lenne kihasználva

    igen halkan megjegyzem a klánokra is ráférne egy kis frissítés ....... fapapi azt hiszem leírt egy csomó dolgot erről
     
  20. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    A war küldéssel semmi probléma, viszont az idővel igen!
    Valahol már leírtam fejlesztési ötletbe ha jól emlékszem, hogy a klán rangokhoz mérten legyenek a napok. Tehát ha egy 10-ik helyen lévő klán ne tudjon 10 napot küldeni egy 100-adik helyen lévő klánnak, hanem aránypárok felállításával a 10 nap csökkenne. Ha ez nem lehetséges, akkor a másik javaslatom az, hogy a háború 10 napig nem küldhető ki újra, ha lenyomták a 10 napot!
     
    GöndöcsBenedek kedveli ezt.