Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Ne veszekedjetek már.... Hadj offoljon,majd ki tiltják...
     
  2. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Milyet? :D
    Nem veszekedek, csak szimplán leírom, hogy lehet normálisan is növelni a hszeid számát.

    Egyik sem talált. :D:D

    Csereros, nem veszekszünk, csak azért írom ezt, mert a kedves kolléga az elején kitömte az arcom azzal, hogy magasabb a rangja. :D
     
  3. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Szabad a macska, tg mond meg. :D
     
  4. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    :D
    Saxo hol van? Nem láttam az új fórumon? Na most mondtam volna valamit,de inkább nem..:D
     
  5. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Na ez jó kérdés. :D
    Szerintem a régi fórumot böngészi. :D
     
  6. Mikłós

    Mikłós Fórum ismerője

    Szabofilip , amúgy semmi értelme azoknak amit leírsz. De engem annyira hidegen hagy a horoszkóp , meg ezek a marhaságok.
    Nem tudsz ezekről megítélni egy embert sem.Nem azért , de amikor látom , hogy ezt csinálja valaki feláll a szőr a hátamon..
    :D
     
    madafaka11 és tg90000_2 kedveli ezt.
  7. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nem mondom.
    Miiit? :D Sztem jó ez így, jó a hangulat, van téma. :)

    Miki egyetrtek. :)
     
    Csereros kedveli ezt.
  8. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Oda már nem lehet írni... Sztem már a modik se tudnak.... GG-le vette a jogokat...
     
  9. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Miklós a horoszkóp témának a lényege most itt az volt, hogy eltereljem a témát másfelé. xd
     
  10. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Nekem is tetszik,nem akartam mondani,de nem hányzik annyira...:) ( Ez nem sértés..:)
     
  11. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Nem jöttök át egy kicsit a szólánc témába is?
     
  12. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Szerintem a régi fórum jobb volt, de ha ilyen marad a hangulat itt, akkor jobb így. :)
     
  13. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Jöhet mindenki nyugodtan... Mert szaboval nyomjuk ketten eddig csak.. :D
     
  14. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Pfuuu megint off tömegek. Attól nem leszel sem tapasztaltabb, sem nagyobb, ha teleoffolással éred el a rangodat.
     
  15. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Nyugi, ez csak egy kérdés volt.
    Nem kell már ezért is bepöccenni.
     
  16. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Én nem a hsz.-re meg a rangra hajtok... Én a játék kedvre,és a játék örömére...
     
  17. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nemtom észrevetted-e, de egyéltalán nem vagyok mérges, de nem hagyom abba, amíg te sem hagyod abba a rang centrikus fórumozást.

    Csereros, az a jó.. :D én is :D
     
  18. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Mostmár én se a HSz-re mert tarton az 1. helyet a magyar játékosok között...

    Ok, abbahagyom.
    ___________________________
    Szerk.: Miért kellett bezárni?? :(
     
  19. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Na vége a szólánc topicnak..:D
     
  20. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    :D Oké én is. Erre még válaszolván, tedd hozzá, hogy az új fórumon, 40 felesleges hozzászólással.
    :D