Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. pavip

    pavip Törzsjátékos

    KB 3 ezres sebzéssel ki lehet vinni a zétát? És gyors vagy lassú konfig ajánlott(vagy mindkettő)
     
  2. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    Hát ha a 3K mellé még ott a 2 rakéta akkor simán gond nélkül. Nekem gyors konfig nem is kellett hozzá. Persze nem árt, ha netán futni kell. Igaz én Aegisel voltam gyémántban.

    Viszont érdemes azt el játszani hogy előbb a sarokba mennyenek az npck, mert itt amíg nem lösz ki npct addig nem jön a következő hullám. A végére meg egy kis x3 az über tallinra azt nincs gáz. Promizva, vagy sepizve legyél. Megéri akár 2 rakit küldeni is azonnalival.
     
  3. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Sepizve érdemes nekiugranod, 3000-res sebzéssel megőszülsz mire végzel...
    De elvileg meg lehet csinálni, bár a Devouer vagy mi már nem 1000-reket lő hanem 10 körül...

    Pet robbantó vagy valami nincs??
     
  4. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló

    én a Zétát becsdizis vengával fogo dron formával sepi nélkül végig vittem minden gond nélkül egyedül a devouernél pet robbanto használva igaz volt dupla kárbooster a hajomba igy meg csináltam simán
     
  5. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Szerintem ha 3.000-reket sebez nincs fogója :D Még a Pet és a robbantó is egy hatalmas "?" ...
     
    VINCENTLORD kedveli ezt.
  6. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló

    egy nagyon jó tanács youtube és ott nézegessen videokat hogyan lehet meg csinálni milyen konfigolással ez a leg jobb tanácsom neki :D
     
  7. VINCENTLORD

    VINCENTLORD Haladó

    Mai napon lehet kék ládát rendelni de ezüstnek írja tök jó ez így :D
     
  8. pavip

    pavip Törzsjátékos

    robbantót tudnék venni de nem vagyok prémi ezért nem használnám. Sepivel együtt értek. Raksik állandóan sepizve vannak. És már tényleg 10K-kat lő? :O eddig mindenhol azt néztem, hogy csak 1K-kat :)
     
  9. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Csak az utlosó lő 10k t asszem.
     
  10. Mut®

    Mut® Utánpótlás-írogató

    Lenne egy kérdésem,hogy lehet ilyen címeket szerezni mint pl a "A csaták mestere" "A portál őre" "A phoneixek réme" meg ilyesmi?
     
  11. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

  12. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    1200 a zeta?? pfuh, nekem az átlag 1900 és nem 100-asával nyomkodtam végig...

    A link viszont hasznos köszi :)
     
  13. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    [​IMG]

    Ő,ezt most komolyan gondolta,de őszintén?

    És a bejelentkezési újabb,csodája,az új drón formáció:
    [​IMG]
    :D :D
     
  14. lost

    lost Fórum nagymestere

    A kalkulátor teljesen kinyílt 6-os szintű irisekkel számol?
    Up: most látom csak, már azt is lehet állítani, ez esetben nem szóltam.
    Up2: Kék és piros láda hogy ad? Érdemes befizetni rá?
     
    Utoljára szerkesztett: 18.2.14
  15. Szubjektív de én párszor próbálkoztam vele és nekem nem jött be a pénzes láda, de lehet hogy csak nekem nem volt szerencsém...
     
  16. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Az elején mikor betették elég jól dobálta a cuccokat...
    Az utóbbi időben elég sok embertől hallottam hogy semmi értelmeset nem nyitott...

    ZEUS részekre hajtottam legutóbb és több LF4-et kaptam x kulcsból Zeus napkor mint azelőtt LF4 napkor.
    Minden a szerencsén múlik.

    De a Kék & Piros kulcsok akkor is jobban adtak régen... Pozitívum viszont hogy most meg a Zöld kulcsok szórják az anyagot...
     

  17. Ezt a klántársaim is megerősítik mostanában zeusz napon ők is inkább lf4et kaptak
     
  18. MΣGΛIЯΛ♥Я♥™

    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ Járnitanuló

    Nekem egy nagyon jó szériám volt mielőtt megvettem a Zeust,akkor 152 ládából kaptam 6 zeus részt és 3 LF4,utána csináltam egy epsilont és az is adott LF4et :)
     
  19. VINCENTLORD

    VINCENTLORD Haladó

  20. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    A kék ládákból kaphatóak.
     
    VINCENTLORD kedveli ezt.