Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    :D:D:D:D:rolleyes:
    Nekem tetszik az új licit.

    más.

    2v1-ben kilőttem egy 8 iris full lf-3, b02 aegist meg egy 9 drónos full havoc csávót (az aegis 22k-t lőtt x4-gyel, a goli 55k-t erős konfiban, lassúban max 35k-t kaptam összesen.)
    Jahm, és mindezt sab x3-mal, mert se gyorsbombám, se ish-m, se emp-m nem volt :D x4 meg rsb meg eleve nem :D

    Szerk.:
    19.02.2014 - 21:29[​IMG]Sikeresen kiálltad a(z) "Új küldetés - Kód: 1920" küldetést!


    100 ellen :)
     
    Utoljára szerkesztett: 19.2.14
  2. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Gratula. Lenne egy kérdésem: ha a LOW kapuban kilépek akkor ugyan ott folytatom majd?
     
  3. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    A low kapuból hogy lépsz ki??
    Ha kilőnek értelem szerűen kezdődik újra.
     
  4. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Nem a LOW-ba vagyok és kilépek a játékból (bezárom), de a választ már tudom szóval mindegy :)
     
  5. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    Nekem tetszik az új licit rendszer. Bár nekem meg van az összes hajó, de nem bántam meg hogy ano meg vettem uribol. Végre a do is bevezette azt a licit rendszert, ami a legtöbb MMO játékban van.

    Most már csak a megbízókat kéne rendbe rakni és egész jó lesz a dolog.
     
  6. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nekem is hasonló a véleményem. Én 2 hete vettem meg az aegist, bárt tudtam, hogy kirakják. Egyszerű: olyan drága lesz, hogy hamarabb összegyűjtöm az urit rá, mint a kreditet.

    És aki azt kérdezi, ez miért jó a do-nak: idővel mindenki könnyen megszereznheti a szép hajókat, diziket hozzá, full lf-3-at, b-02-t, irist. Ha eddig eljut, akkor tovább is szeretne menni, de innen már nehezebb az út, az lf-4-ek, drónok, fejlesztések felé, sokkal drágább minden.
     
  7. Logen19970906

    Logen19970906 Utánpótlás-írogató

    Helló lenne egy olyan problémám hogy 2ő napja egyáltalán nincs chetem mi okból lehet.
     
  8. °ÇEČOΉUŊ°

    °ÇEČOΉUŊ° Junior szaki

    hu ha valami nem oké nálam EU1 en volt egy szerver restart és katasztrofális lesz befagy a sebzés mutato npc lövés is
     
  9. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Magyar szerón is...
     
  10. Logen19970906

    Logen19970906 Utánpótlás-írogató

    szia neked mióta nem megy a chet???
     


  11. Egy nagyon régi DO videó, sokaknak még mondanak valamit a nevek :) Enjoy
     
  12. Csodálatos.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Hol a hajóm?
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 20.2.14
    beni*59* kedveli ezt.
  13. Logen19970906

    Logen19970906 Utánpótlás-írogató

    szia az aegist az egy hajó akkar lenni amit liciten meg lehet venni???Ha igen én magyar szerón játszom de én csak 3 hajót tudok venni gólit ,leonovot meg vegát
     
  14. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Minden hajót meg tudsz venni, ha van rá kredited vagy uridiumod. Menj az Üzletbe és görgesd az egeret az űrhajóknál és így meglátod a többit is.
     
  15. Logen19970906

    Logen19970906 Utánpótlás-írogató

    Kösszi én egy kicsit félre értetem azt hittem kreditért lehet meg venni az aegist.Azért kösszi a segítséget de egy olyat kérdeznék még hogy nállad működik a chet nekem ezt írja: A meghatalmazás elromlott/Authorization failed
     
  16. am evvel mért van az, hogy valakinél van valakinél nincs?
    nálam pl. van, de sokan írták chaten, hogy náluk nincs.
    mind1 így könnyebb screenshotot csinálni a túl nagy lövésekről. :D
     
  17. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Iceman: Hát nagyon csodálatos.. -.-:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Bár egy kicsit jól néz ki..:D
     
  18. NémethLászló2

    NémethLászló2 Utánpótlás-írogató


    Szerintem is jól néz ki, bár nehéz vele játszani. :D
     
  19. Ez bug vagy direkt ilyenre tervezték?
     
  20. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Nekem olyan laser show volt egnap teszten... Egyhelyben megálltak a lézerek.