Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    Énis reggeltem, de én be sem tudok lépni. nem csinál semmit sem. ha roszul írom be akkor persze reagál hogy nem jó.
     
  2. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Mert nem e mailen küldik hanem be loginolsz arra az oldalra amit belinkeltek itt.
     
  3. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    igen ott nem csinál semmit.
     
  4. °ÇEČOΉUŊ°

    °ÇEČOΉUŊ° Junior szaki

    igen pont mint nálam
     
  5. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    Sőt még a letöltés sem indul el. Pedig ennyire hülye azért nem vagyok. De próbáltuk másik gépen is és ott sem csinál semmit sem.
     
  6. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    Na megvan. OPERÁVAL MEGY.
    Ha letöltöd , és feltelepíted a progit akko abba jelentkez be. ha megvan akkor a weboldalt is be tudsz jelentkezni, és mindjárt ott meg is adja a kódot. Mármint a promociós kódot.
     
  7. °ÇEČOΉUŊ°

    °ÇEČOΉUŊ° Junior szaki

    mejiket nekem 4 et is bedob?
     
  8. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    Baloldalt lent van a progi, az a komunikációs progi
     
  9. °ÇEČOΉUŊ°

    °ÇEČOΉUŊ° Junior szaki

    ird már le léci angolul nem vágom
    ez nagyon tul lett bonyolitva szerintem:mad::mad:
    na meg mért nincs magyarositva???
     
  10. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    Operával megnyitod azt a linket amit a do belinkelt az eventeknél.
    Aztán az oldal alján bal oldalt ott a prog Katt a gombra. Ha megvan akkor a következő oldalt is a windowsos gombra nem a telósra.
    Majd bedob egy oldalt és ott autómatikusan indul a letőltés ha nem ott fent van egy link azzal el indul irja is angolul.

    Ha lejött a program akkor feltelepíted majd be is jelentkezel ha megvan akkor beírhatód az első oldalt a jelszót és email címet ha megvan akkor ott ki is írja mindjárt a kódot.
     
  11. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Letöltés, regisztráció, utána megerősíted a linken, amit emailba kapsz, majd belépsz a megadott oldalról, és ott lesz a kód.
     
  12. °ÇEČOΉUŊ°

    °ÇEČOΉUŊ° Junior szaki

    a megerösitett email cim megvan de tovább nem enged megprobáltam letölteni el se indul
    mégsem elindult a letöltés és már telepitem
     
  13. MadKason

    MadKason Utánpótlás-írogató

    Én eddig csak gutautést kaptam nem kódot:)
     
  14. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Próbáld meg másik böngészőn.
     
  15. császár88

    császár88 Törekvő

    Ez az uj izé ez retenetes, regisztráció lehetetlen username invalid azt ninc is olyan mező hogy username... :mad: most huzott fel de mért kell nektek mindig ilyen semmiétrő dogokat kitaláni?

    Szerk.: ha már felhúzta agyamat és sikerüt,
     
    Utoljára szerkesztett: 8.5.14
  16. °ÇEČOΉUŊ°

    °ÇEČOΉUŊ° Junior szaki

    nekem kihulot pár hajszálam lett pár ösz hajszálam is
    nem megy most hiába van regisztráciom hiába van letöltve telepitve nem enged be
    ez csucs ahogy ez ki lett találva
    BOTRÁNYOS:mad::mad::mad::mad:
     
  17. Bluedragon

    Bluedragon Fórum-zöldfülű

    Rámis rámsugnak neagodj egyszerü a válasz olvas fórum :D
     
  18. császár88

    császár88 Törekvő

    Engem se enged be ne agódj áhh nem mondok semmit me tiltani fognak...
    De ha nem kapok semmit akkor tuti irok nekik egy szé support üzenetet.
     
  19. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Mielőtt átesnétek a ló túloldalára, szólok, hogy az oldalt nem a Bigpoint üzemelteti.
    A regisztráció mindenkinek adott egy letöltés után.
     
    Bluedragon kedveli ezt.
  20. császár88

    császár88 Törekvő

    És a bejelentkezés lehetetlensége mert miután submit-ot nyomok nem tőrténik semmi az kinek az oka az enyém esetleg?
    Aszongya adott az is adott hogy nem jó az oldal ti meg reklámozátok a ... hegyet.