Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ŗocco

    Ŗocco Guest


    Üdv,

    A telepítést folytathatod a C: Programfájlok: Razer: Razer Comms Setup megnyitásával.
     
    NémethLászló kedveli ezt.
  2. BDSRSTNT

    BDSRSTNT Fórum-zöldfülű

    Sziasztok és ez a új Razer dizájn csak kinézet ?
     
  3. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Igen
     
  4. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Szia!
    A Razer-Goliath és a Razer-Nostromo design,csak design. Nem ad,semmilyen féle bónuszt.
     
  5. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Ez kész. Újabb event van, újabb bónuszkóddal, és megint csak a sírás megy, hogy így nem jó, úgy nem jó. Meg ugye a BP konkrét fenyegetése (whattafak?), hogy miért nem jó (közben ugye nem is a BP üzemelteti az oldalt). Ismételten leírhatnám, amit az egyik témába már leírtam, de felesleges. Aki ennyire alacsony szinten van agyilag, az megérdemli, hogy szenvedjen...

    Előbb talán meg kéne tanulni írni, és olvasni, utána gondolkodni azon, hogy kinek is akarsz "szé" levelet írni. Gratulálok.
     
    sajt és Ŗocco kedveli ezt.
  6. Mind1, 9k x4-ért nem annyira kár, de azért tök jó, hogy windows Xp-n nem működik...És ezzel megint csak a játékosok egy részének jelent előnyt...
     
  7. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    Ha valakinek xp miatt nem működik azon tudok segíteni. Persze bizalom kérdése. Ha regisztráltál a razor oldalon és el küldöd az adatokat akkor én mailben vissza a promóciós kódot, persze amennyiben jó volt a regisztrációd. De csak holnap, ma melóhelyen vagyok innen nem tudok. És az ajánlatom is csak a holnapi napra vonatkozik. szobek@szobek.com ra küld az emailt és a regisztrált email cimet, és a regisztrált jelszó kell el küldened. Ahogy megcsináltam küldöm vissza az emailben a kódot. Ennél jobbat nem tudok sajnos.

    És mielőtt valaki meg rágalmaz nekem már megvan mindegyik hajómra ugyan arra meg nem lehet egynél többet reggelni. Na meg ilyennel a hírnevem sem rontanám.
     
    KłŁŁER kedveli ezt.
  8. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Szóltam barátomnak hogy küldjön.
     
  9. *isti258*

    *isti258* Utánpótlás-írogató

    Mért irja ki az a Razer hogy nincs net kapcsolat??
    Én is küldtem :)
     
  10. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    Holnap reggel ha haza érek az lesz az első hogy elkezdem lekérni a kódokat és az emailen amin külditek az adatokat arra küldöm vissza is a kódot.
     
  11. *isti258*

    *isti258* Utánpótlás-írogató

    Oks köcce :)
     
  12. Ŗocco

    Ŗocco Guest

    Ne a Kötetlenben firtassátok meg a Témát.
    Erre a célra külön Topic áll rendelkezésre.

    Razerrel kapcsolatos kérdés.

    Köszönjük! :)
     
  13. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    szobek, ha itt vagy, egy kis fejleszteni való a sebzéskalkulátorodban, leoval vagy számoljon alsó térképet is, vagy csak azt, mert így nincs sok értelme, hogy pont azt nem számolja, amire használják, főleg, hogy egy sibi lelövésénél is ezt kéne figyelembe venni.

    Lehet, kicsit modortalan a szöveg, bocsi, én is fáradt vagyok, nem akar az lenni :)
     
  14. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    Leoval alapon alsó térképre számol ha jól emlékszem. Ugye az oda készült. De megoldható egy olyan lehetőség hogy be jelölöm
    külön hogy alsó térkép. Utána nézek a dolognak.

    Szerkesztve.
    De igazad volt. Egy el irás véget nem szorozta fel a hajóban lévő fegyvereket. Most már figyelembe veszi. Alapon alsó térképre számol.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.5.14
    tg90000_2 kedveli ezt.
  15. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Köszi :)
     
  16. skorpio1115(hun)

    skorpio1115(hun) Utánpótlás-írogató

    Szerintem a Razer jutalma a 10k uri.
    Más: A képtorzítóra rakhatsz új képet:)
     
  17. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    Én egyikre sem kaptam, szóval szerintem nem, nincs ilyen jutalom.
     
  18. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Írjátok már le légy szíves, hogy mit csináltatok, mert nekem nem működik a razor letöltés utáni kód megkapása.
    Amit megtettem:
    Felmentem a megadott oldalra, regisztráltam, e-mail, jelszó, kód beírása.
    Letöltöttem a szoftvert, fel is telepítettem, majd a razor id, és jelszó beírása után hiába nyomom meg a Submit gombot nem történik semmi (bármelyiket elrontom jön a hiba üzenete, de ha jó mind a kettő semmi nem történik.
     
  19. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Már tudom miért kaptam. De nem publikus.

    Majd rakok... :D
     
    Ŗocco kedveli ezt.
  20. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    Mint már többször is le írtuk, hogy előbb be kell jelentkezned a programba, és utána a weboldalon.