Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Szia,
    Segítség:
     
  2. VINCENTLORD

    VINCENTLORD Haladó

    Sziasztok gyerekek volt egy kis pihenőm :D
    látom zajlik itt forumozás
    mizu veletek??
     
  3. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    A razeres event feladat... Hát... Nem éri meg...
     
  4. -ZsugA-

    -ZsugA- Fórum-zöldfülű

    Hali!
    Egy aprócska problémával szembesültem.
    Fel van telepítve, bereggeltem, van kód is meg minden. Viszont amikor elindítom a progit, automatán kidobja a "profile" fület és hiába töltöm ki, nem történik semmi. Semmilyen gomb nincs a felületen, csak az "x" a sarokban. Arra ha rámegyek, akkor meg a nickname-re azt írja hogy nem sikerült reggelni. Mindeközben a progi meg próbál bejelentkezni, de semmi nem történik.
    Valakinek valami ötlet?
    Köszi előre is.
     
  5. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    LOL most komolyan.

    Na a lényeg állítsd be a nick neved, és hogy magyar nyelvű vagy és Magyarországon vagy ennyi ha a nick nevet el fogadja akkor be tudod zárni, és fel is csatlakozik a kliens a profilodra.
     
  6. -ZsugA-

    -ZsugA- Fórum-zöldfülű

    Kb. 15 nicket beírtam és most vagy tényleg én vagyok retardált vagy csak szórakozik velem ez a "csoda". :D Letöröltem, újra fel raktam, most már nem talál netet, fel sem rakja xD
     
  7. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    ez ám a szégyen a VRU -ra nézve. mikor vru arra hivatkozik hogy az ellen az haver ezért lövi a saját megbízót. És még mínuszt sem kap érte. Na ma már nem megyek fel játszani ebből nagyon elegem van.

    [​IMG]
     
    NémethLászló, KłŁŁER és Moldvix kedveli ezt.
  8. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Jó reggelt!
    Ez most komoly?:

    Kaptál 25 SAB-50 típusú lézerlőszert.
    Kaptál 0,50 jackpot-eurót.
    Kaptál 100 uridiumot.
    Kaptál 20 uridiumot.
    Kaptál 1.000 kreditet.
    Kaptál 1 FWX-RZ típusú tűzijátékot.
    Kaptál 1 FWX-RZ típusú tűzijátékot.
    Kaptál 5 MCB-50 típusú lézerlőszert.
    Kaptál 1.000 kreditet.
    Kaptál 1 FWX-RZ típusú tűzijátékot.
    Kaptál 500 kreditet.

    Kinek kel,a tűzijáték? -.-"
     
  9. Moldvix

    Moldvix Haladó

    Nekem úgy sikerült felraknom, hogy a tűzfalon hozzáadtam a kivételekhez, mert nekem sem talált netet.
    Ilyen EIC-n is van :( sajnos... De reménykedek, hogy csinálnak vele valamit.
     
    NémethLászló kedveli ezt.
  10. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Sajna,minden megbízónál van... Ezt ki kerülhetetlen...
     
  11. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Ez a gyerek mellesleg full botos anno kirakták, nemtom honnan van meg a hajója.
    Én pl ezért hagytam ott hu1 et örökre.. Vagy ha nem is örökre de egy JÓ HOSSZÚ időre.. A magyar színvonalból elegem lett..
     
  12. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Aki szorgosan locsolja és gondozza. :D
     
  13. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Valamit? Bannolják ki az összes ilyet a francba. Az ilyenek ne internetes játékot keressenek, ahol a többiekkel kéne együtt játszani, hanem menjenek homokot szedni kesztyűben. Szánalom a köbön már ez a színvonal.

    Vagy, lehetne lézerenkénti büntetés.
    Ha egyszer meglő, az lézerenként felszorzódik 1k urival. Tehát, ha egy Góli meglő drón nélkül, az neki -15.000 uridium lövésenként. Ha egy 10 drónos góli teszi ezt, az már -35.000 uridium neki. Természetesen a következő lövés szintén -35.000 uridium. Rakétát lehetne korlátozni a rakéta minőségétől. Például egy 5ös csomag ECO lehetne -15.000 uridium. A többi -3.000 uridium. A bigpoint is jól járna vele, hiszen a sok rendelőhuszár, akiknek annyi pénzük van, hogy nem fér el már csak a BP-nél, az rendelné millió számra az uridiumot tőle. :)
    Ugye ez arra vonatkozik, ha egy ugyanolyan megbízójú játékos lő meg.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.5.14
    Moldvix és KłŁŁER kedveli ezt.
  14. császár88

    császár88 Törekvő

    Te lacika játszotál te már HU1 szerveren crazy cubi alatt?
    Az esélye annak hogy 1-6on megtámagyak véletlenül egy MMO-st 90%-ék mert ugy laggol, szerinted ha ezt be vezetnék hányan hagynák abba gondolkogyá má, ha már istem teremtett hozzá dogokat neked is.
     
  15. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    :D:D:D:D:D
    Ötleteltünk már ezzel kapcsolatban, sztem meg is fogják változtatni, de addig is: ez rendkívül őrült ötlet..
     
  16. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Azért ezek elég brutál árak :O Ezek tele vannak urival szerintem inkább csökkentse a drágalátos rangsorpontjukat vagy becspontot, vagy esetleg tp..
    Helyesírás pls...
     
    NémethLászló és Moldvix kedveli ezt.
  17. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Csak a kedvedért kiemeltem azt, hogy miben is sikerült hibáznod. Amint javítod ezeket, reagálok is a kommentedre.

    Ezeken a szerencsétleneken csak az segít, ha az uridiumukat csökkentik. A többi úgy sem érdekli őket...
     
  18. császár88

    császár88 Törekvő

    Senki nem kérte hogy válaszolj fogadd el helyesen az ír aki tanár, meg politikus, meg újságírók jah bocsánat kérek politikusok se tudnak... Akkor meg én minek nem tök m1 hogy van le írva.
    1x olvastam egy profiloldalon (nem darkorbit) hogy egy kínai kutatás szerint a magyart akkor is el tudja olvasni a magyar anyanyelvűek ha csak az első és utolsó betűje helyes a többi pedig össze van keveredve, nehogy akkor itt sírjá nekem a helyesíráson mert sokba leszek tőled oszt intenzívre kerülök.
    pesten kéregess ott sok pézt kapsz, ha elég jó hozzá ideálod.
     
  19. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Látom harapós kedvedben vagy tesó :D

    Előző gépemen még megvan a helyesírás ellenőrzéses excel lap....
    (kis emlékeztető: [​IMG]
    )

    Intenzívre ne kerülj, mert akkor a mi pénzünkön is élsz addig is, amit másra is költhe.. ja nem, akkor menj csak. :D

    Az utsó mondat meg eszembe juttatta Lengyelország idei eurovíziós dalát.. :D
     
  20. császár88

    császár88 Törekvő

    Jóvan te nagy jampi vagy, am nem vok ideges tesó, csak mikor le esik a palinak hogy hopp téleg nem volt jó ötlet át kelett vona gondoni akkor nem azt csinája hogy nem ír, vagy aszondja hogy hát ja lehet hogy van igazság abba amit mondasz de azé kulturáltabban is lehetett volna ez sokal korrektebb mint hogy egybő beleköt helyesírásomba.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.5.14