Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Apofisz

    Apofisz Utánpótlás-írogató

    Találtam 1 érdekes karit. 350 óra játékidö. 50 képesség. 21-es szint. valaki leirná ezt hogy lehet elérni? kicsivel több mint 300 óra alatt 21-es szintet? Ennyi idö arra is kevés hogy sepit termeljen a labor hogy a képességet kiossza nemhogy ilyen szintü legyen....
     
    KłŁŁER és MadKason kedveli ezt.
  2. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Linkelj :D

    Így igaz... ha normálisan leírod, nem ebbe, hanem a modorodba köt bele.. :D Szóval ez így lényegtelen. De legalább van témánk :D

    Mit gondoltok erről?


    Szerintem egyszerűen benézte hbk.. az első konfiváltás után a második megmaradt nagyrészben, de visszaváltott az elsőre. Utána átváltott a másodikra, elfutott, feltöltötte az elsőt, majd a 2.-ban kezdte a harcot megint. (1. gyors 2. lassú)
     
  3. császár88

    császár88 Törekvő

    TG ha nem fogom vissza magam már 2x ki tiltottak volna a tegnapi napi hangulatom alapján :)
     
  4. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Sziasztok, megkérnék mindenkit, a személyeskedést, provokálást fejezzétek be. Köszönöm.
     
    KłŁŁER kedveli ezt.
  5. Apofisz

    Apofisz Utánpótlás-írogató

    Utoljára szerkesztett: 12.5.14
  6. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ugorj le a legközelebbi kocsmába és javítsd fel a hangulatod.. ;) :D
    Szó sincs ilyesmiről :) nyugi
    lol :D köszi
     
  7. Uriért azonnal lehet építeni.
     
  8. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    Többet kéne tudni a hajóról. De nem lehetetlen. Ha nem admin akkor fizetős hajó, Megahepi és boosterek. ugye van az 50% booster is. össze szedsz 70% boostert és már pörög is a tp. A haver 1 hónap alatt napi 2 - 3 óra játékkal 3 szint most 20 szintű. Ja és neki ritkán voltak boosterei, talán kétszer.

    Ha meg fizetős hajó full lf3 goli vagy aigis gyémántban gyorsan fejlődik irisekkel, hát még ha megvan az Apis, zeus is. Szóval nem lehetetlen.
     
  9. császár88

    császár88 Törekvő

    Vissza kő szokjak alkoholra, legalábbis intanzívabban ke igyak me nem birom így xD
     
  10. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    NémethLászló és tg90000_2 kedveli ezt.
  11. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    hehehe ez ütött :D
     
    KłŁŁER kedveli ezt.
  12. Apofisz

    Apofisz Utánpótlás-írogató

    :) Épp ez a probléma hogy itt minden lehetséges. Lehetett úgy pallát szedni hogy közbe a kocsmába ültél és söröztél, elmentél bulizni de a hajód csodák csodájára szedte neked a dobozokat, sőt a lustábbaknak még a gg-t is lenyomta. Az is lehetséges hogy 40 piros pötty közül látod az álcás ellent és simán rálösz még emp se kell. Na de sebaj , a játék megint kezd romlani. Ha most lejár a prémem nem is rendelek újat, pihi lesz megint.
     
  13. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    nagyon jól tudom, hogy mi volt és kik voltak. ismerem majdnem mindet. És ami szörnyű sokan még itt vannak. Anno azért hagytam abba a játékot több mint egy évre. Tudom hogy most is vannak varázslók, de talán nem annyi. Viszont velük versenyezni nem igen lehet. Énis ha lejár a prémiumom, akkor abba hagyom egy időre, remélem megoldják a dolgot majd mire vissza jövök. Mert ugye ez a minuszolás csak nagy duma volt, és ugyan úgy provokáljék a sajátmegbizós klánok a klán nélkülieket hogy rájuk lőj aztán neked esik a minusz, de rendesen. ha meg nem lövöm le akkor ö lö ki és még mínuszt sem kap érte. vagy hív egy ellent hogy ő kezdje el a lövést. Motmár ez véget el ment minden ismerősöm a darkorbitrol, így megyek énis. Van 1 hónap prémiumom meg XL csomag, és aztán gó. elég volt. Én azért játszom hogy kicsit kikapcsolódjak nem hogy mindig idegeskedjek hogy megint én járok rosszul mert védekezem.
     
    Moldvix, NémethLászló és KłŁŁER kedveli ezt.
  14. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Szívesen

    Néha ráfér az emberre a pihenés, főleg egy ilyen játékban, a magyar színvonal mellett. ;)
     
  15. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nagyon idegesítő, hogy 2 mp alatt vált konfit a hajó.. ma 14-edszer halok meg emiatt..
     
  16. Apofisz

    Apofisz Utánpótlás-írogató

    Neked legalább van idöd konfit váltani :) 720k élet 430k pajzsom van és amikor /nevet nem irok de már 1x bannolt hajó/ rámlött mire a C-t lenyomtam pukk. Kicsit viccesnek tartom hogy a legnagyobb életű hajót 2-3 mp alatt ledarálják. A játék története hogy 3 megbízó emberei versenyeznek az űrben a nyersanyagért, a fejlesztöknek erre kéne gyúrni, hogy olyan küldiket csináljanak ahol a nyersanyag a lényeg.
     
  17. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Jó, nekem van 230k élettel 1x 130k meg 1x 630k pajzsom, lelövik a 130-ast, ish, aztán azonnal konfit válto, és mire bejönne a friss 630k pajzs már halott vagyok..

    Tessék, egy paradoxon:
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 14.5.14
  18. Apofisz

    Apofisz Utánpótlás-írogató

    Igen ezt már régen is írtam hogy irreálisan nagy a sebzés a hajóélethez viszonyitva. Ezért váltottam goliról meg aegisröl , citadelre annak legalább gyémántba is van 420k élete, bár a sebzése nem egy álom, de legalább nem 1 sorozat vagyok.
     
  19. császár88

    császár88 Törekvő

    Ha télleg a helyesirási hibák javitása életcélod akkor én direktesen teszek belle.
    Amugy nem köszönöm egy nagy bunkó gyerek vagyok xDD

    A pihenős dologban igazad van
     
  20. Tutanhamon

    Tutanhamon Junior szaki

    Így sem játszom már sokat van hogy 20 perc egész nap. mint ma is csak reggel voltam fent 20 percet sem talán.