Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Végre hitac!! :)
     
  2. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Valaki tudna linkelni egy leírást erről a Hitacról? Most átfutottam Diamond írását, de nem jöttem rá végülis, hogy mit kell csinálni. (Győzd le a Hitac anyahajókat, jólvan, de mi az, hogy néz ki, hol van, stb.) Köszönöm előre is.

    [EDIT]: Találtam egy leírást az egészről, viszont egy dologra még mindig nem találtam választ: Hol vannak ezek a Hitac űrlények?
     
    Utoljára szerkesztett: 15.5.14
  3. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Van ilyen nagy hajó, nagyobb egy cubinál és az végigmegy minden alsó térképen és vannak ilyen kis moduljai azoknak külön életük van, azokat kell lelődözni róla és felszedni a rakománydobozukat, abban van a kód.
     
    Moldvix és NémethLászló kedveli ezt.
  4. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Hogy érted, hogy végigmegy minden alsó térképen?
     
  5. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    felbukkan valahol, és körbe megy:

    3-3 > 3-4 > 2-4 > 2-3 > 1-3 > 1-4 > 3-3.....
     
    NémethLászló és Moldvix kedveli ezt.
  6. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Értem. És lehet tudni, hogy mikor? Vagy május 17 és június 5 között végigmegy 1 darab?
     
  7. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nem, meghatározottidőben Pl 12-21 óráig naponta kb 20 percenként respawnol egy :)
    De több milla élete van még a kicsiknek is, nagynak 18k, kicsiknek 6k sebzéssel :)
     
  8. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Ja értem. Köszi az infót KłŁŁER és tg90000_2
     
    KłŁŁER és tg90000_2 kedveli ezt.
  9. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Mondtam már, hogy jó az aláírásod? :D
     
    NémethLászló kedveli ezt.
  10. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Még nem mondtad. Köszi, szerintem is nagyon jó... ^^ :D
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  11. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Na ugye :D

    [​IMG]
    Tegnap reggel 18k, ma este majdnem 52k.. hamarosan meglesz :)
    Ki érte már el?
     
  12. Ezt nyomkodtad egész nap? [​IMG]
     
  13. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Tegnap is meg ma is. [​IMG][​IMG] Kell a cím.
     
    NémethLászló kedveli ezt.
  14. császár88

    császár88 Törekvő

    Na énakkor itt most szerzek 30 LF-4et :D
    Hozzáteszem a helyesirást még mindig direktesen írom igy legyen mit javitani kedves kolegámnak.
    x4 RSB jöhetnek a betük :D
     
  15. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Hitac event ismertető:
    http://hu.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=58305
     
    NémethLászló kedveli ezt.
  16. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Jó hogy már kapott választ....
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  17. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Miattam..

    De sztem bann nélkül is le tudtuk volna rendezni..
     
  18. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Skacok, aki a tavalyi Hitac sorsoláson részt vett, milyen véleménnyel zárta az eseményt? Megérte esetleg rá pénzt befektetni, vagy egyáltalán nem éri meg?
     
  19. Apofisz

    Apofisz Utánpótlás-írogató

    Képzeld el lászló mekkora esély van LF4-et találni ládából. Na most akkor képzeld el a fődijat itt. Hát.... szerintem a lottó 5-ösre nagyobb az esély mint mint ezt megnyerni. A másik az hogy igen erösen sebez a hitac, és az ellen ilyenkor szeret ott lenni könnyebb lelöni valakit akit már félig ledarált egy npc. Nagy reményt ne fűzz hozzá. Itt 1 valami biztos amit megveszel az üzletben. :) bár legyen szerencséd, én annak is örülök ha nem lesz lagg e miatt....
     
  20. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Hát én a tavalyira költöttem egy kicsit, 91 kapszulám volt, 5 lf-4-et nyertem.
    Egy 1 kapszulás srác vitte el az 1 milla urit, és egy másik 1-2 kapszulás a 30 lf-4-et.