Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. sajt

    sajt Fórum nagymestere

  2. hát ez nem igaz... rám ír egy srác hogy nem érdekel-egy 9 drónos tudjuk.. stb mondom gonoldom csere, (mert hiszen erre mennek ) mondja: ja, erre kapok egy bannt: "acccount csere" vagy mi jeligével.

    Rendszer: Jelenleg ki vagy tiltva. A kitiltás kezdete: 01-07-2014, 16:55:11. Időtartama: 30 nap. A következő bejelentkezésed lehetséges ideje: 31-07-2014 16:55:11.

    de gyerekek...
     
  3. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Jó tanács, ha visszaírsz akkor az annyi legyen hogy "ez megy supportnak". :)
     
    stefy87 kedveli ezt.
  4. még azt is irtam : kerest a CM et őt érdekli :D érdekelte... 30 napig
    és ezután bann :S
     
  5. stefy87

    stefy87 Junior szaki

    Rengeteg baj van mostanaban a chatel enis szivom a levet volt olyan is h 30 nap hu mennyire durva mikor valakinek leirnad h az a ..k..pirulajat neki. es igy kiegeszitve de nemtudod megtenni :D . probalom pozitivan felfogni de hat bar nemlatom ki mit ir igy ha levadaszom sem izgat
     
  6. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Nyugi nem csak neked:

    Ma nyitottam ládát. Beírtam az eredményt,mit kaptam a chatra. Erre: Adminisztrátor kizárt!
    Eddig nem zárt ki.... A chat megbolondult...
     
  7. Ténleg rá kéne nézni a chatre mert ez így tűrhetetlen..
    Beírtam múltkor: Van eladó raklapom cserélem 2 kiló krumplira. Kivágott 30 napra. Persze oldották de akkor is zavaró...
     
  8. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Azért viszont admin zárt ki, én is egyszer bemásoltam egy nehezen teljesített küldetésem, hogy végre megvan, aztán ki is dobott, hogy nem szabad ilyeneket megosztani. Mondom jó, akkor tudod ki fogja használni a chatet, azóta nem is használom, M E R T N I N C S É R T E L M E !
    Ajánlom nektek is, sokkal könnyebb így játszani.
    Ha valami barátoddal akarsz beszélni, arra meg kismillió lehetőség van (nem merem kiírni, mert azért is kibannolnak 100%), azt meg nincs szívem olvasni ahogy egymást anyázzák chaten...
     
  9. Nyugodtan merd. Ts, Skype és még sok más ezekre gondoltál gondolom :)
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    1. Chaten tényleg nem megengedett bizonyos játékos statisztikai adatok közzététele.
    pl.: TP, becs, helyezés valamelyik listában, stb
    2. Moderátori munkát fórumon ne nagyon kritizáljatok, mert bünti jár érte.
    Persze vélemény lehet, de az legyen kulturált.
     
  11. nitronyussz2

    nitronyussz2 Utánpótlás-írogató

    HmmHmm... Sziasztok :)

    Gondoltam itt az ideje beírni ide is xDD
     
  12. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Igen ezekre gondoltam, és egyáltalán nem a moderátori munkát szidtam, sem fórumon, sem máshol. Csak én jobban szeretek úgy játszani, hogy kimondok mindent, ami van, ezért tértem át már arra, hogy Skypeon beszélgetek mindenkivel.
     
  13. Jááj visszatértél? :D :D
     
  14. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    El se ment. :D
     
  15. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Killer bocs h nem tudtam lenni csak csont-izület gyullsdásom volt a térdem laterális részén,szóval nem is tudtam lábra állni 3,5 napig :confused::confused::confused:.
    1hétig gipszbe volt a lábám,most már rá tudok álni és bicegve menni,de még mindig nem tom behajlítani!:mad:

    Na mindegy,ezen a héten még nem tudok lenni amx. hétvégén...
     
  16. nitronyussz2

    nitronyussz2 Utánpótlás-írogató

    Biza, el se mentem :D Nem volt kedvem írogatni -.-' Most csak unatkoztam, aztán beírtam :D:D

    Jobbulást Vadász!
     
  17. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Nyussz
     
  18. egyébként szerintetek oldják a bannom/van rá esély? :)
     
  19. Majd vadászhatunk mmo-t meg uberezhetünk. Meg satöbbi . Jobbulást! :)
     
  20. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Jobbulást...

    Sztem,ne reménykedj... :D