Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Már nem kék robot hanem ilyen kicsi szikrák helyett olyan színe van a "javításnak" mintha hegesztenék.
     
  2. S.K.M

    S.K.M Járnitanuló

  3. Köszi [​IMG]
    Update: Ezt mikor csinálták? Régen tudtam többet venni ugyanolyan hajóból..
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 6.7.14
  4. S.K.M

    S.K.M Járnitanuló


    Szerintem elérted a max hajó számot ami hangárcsarnokon kívül lehet ha jól tudom 8 hajód lehet pluszba amit nem hangárcsarnokba tárolsz
     
  5. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Killer mikor vagy már a fent a játékban?? o_O
    Sosem látlak a játékban online :confused:...
     
  6. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Tegnap dolga volt,nem is volt fent egész nap. De az hogy lehet,hogy sose látod? Én látom ha fent van,és szoktunk is lőni... o_O
     
  7. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Mit találtam? ^^
    Nem én csináltam a képet, én a jobb oldali vagyok, a kép készítőjének facebookján találtam. :) Csak azért raktam ki hátha hu1-esek közül valaki felismer, anno gyorsan eltűntem hu1-ről. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 7.7.14
  8. Miért mentél el ?
     
  9. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Kipakoltak. :D
     
  10. Így van csomószor vagyok :eek:
     
  11. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Na ma már rohadtul unom, hogy kilőnek, mert a respawnolás után a csetre ugrik a kurzor és nem tudok se konfit váltani, se petet irányítani, se lőni.
    :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

    Ha becsukom a csetet, akkor is abba ír, ha meg eltüntetem, csak a böngésző újrarakásával tudom elővarázsolni.
     
  12. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Hm... Furi... o_O Nálam nincs ilyen... A beállítások között kapcsold ki a chatot. Úgy jó lesz.
     
  13. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Légyszíves olvasd el amire válaszolsz mielőtt leírod! :mad: De jó neked. Valaki tud segíteni, miért van ez?
     
  14. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Süti törlés.
     
  15. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Na, emberek!

    Hol is van az a bizonyos "Foci témájú galaktikus átjáró" ??!!!
     
  16. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Próbáltam, nem jó. :(
    Türelem. A darkorbit szokásaihoz híven 2 héttel az event vége után esetleg még be is teszik.
     
  17. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Csoda történt.. Tegnap kucurbiumos volt az invi...
    ______

    Gyorsítótár törlés megvolt?
    Másik böngészőn próbáltad?
     
  18. császár88

    császár88 Törekvő

    lehet hogy abban merült ki a átjáróó....
    Más nekem is volt ilyen és flesh player frissítés oldota meg nem tudom nállad milyen verzió van de ha van ujabb akkor ez talán megoldás lehet tesvírem...
     
  19. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Ebben van igazság :D
    Ó, nemár!
    Én lemaradtam róla. :mad::mad::mad::mad:
     
  20. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző


    Ez a probléma jelentkezik máskor is, vagy csak kilövés után? Gondolok itt például kapuugrásra.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.7.14