Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    Pontosan 1715 GG energiából kiraktam a Zetát. :p
    Nem bírtam beletalálni a kapurészekbe a szorzóval, csak az utolsó 8 elemre lett végre szerencsém. :)
     
  2. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    MHH , van de RSB,EMP, megoszto boosterek...stb, nincs uzletben!
    ahogy látom, olvasom más szervereken sincs.
     
  3. ▲HUN»¹8«▲

    ▲HUN»¹8«▲ Fórum-zöldfülű

    Az a legjobb hogy rendeltem 9 sms-t es abbol 5-t irt jova.. Haladunk :)
     
  4. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Százszor szájba lett rágva, hogy rengeteg rendelés érkezik be, ezért nem bírják egyből jóváírni.
     
  5. Ti betudtatok lépni JP csata kezdésekor a játékba? Csak mert 30 perccel előtte és 10 perccel utána kiválóan be tudtam menni, akkor meg 3 percig csatlakozott a DO-n minden kattintásnál...
     
  6. Kolibri[маgyar_VRU]

    Kolibri[маgyar_VRU] Utánpótlás-írogató

    Szeretlek DarkOrbit :) ! Köszönjük a kedves MHH-t de sajnos ha rendelünk urit mit kezdjünk vele ?? ugyan is semmi cuc amire költeni lehetne ... elfelejtettétek a RSB.EMP.MEGOSZOKAT. stb... tudom biztosan készültök ti is a NÉMET-ARGENTÍN meccsre de kérlek elöte ezt oldjátok meg .. .:) byby
     
  7. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Köszönjük, hogy megosztottad velünk.

    Chaten is értesítettek már minket a játékosok és itt is írtátok már, nem sokkal előtted.

    Tudunk már róla és visszajelzésre várunk.

    Addig is türelmet kérünk.

    Jó játékot!
     
    Crystal és NémethLászló kedveli ezt.
  8. DYNAMO(HUN)

    DYNAMO(HUN) Fórum-zöldfülű

    Milyen jó.Egész hétvégén gyüjtök hogy vásároljak de mit?
    MCB-50 et? vagy mondjuk CBO 100 és mit használjak emp helyett?
     
  9. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Szerintem küldjük el 150-szer a supportra, hogy nincsennek bent, mert még nem tudnak róla! Gyorsan, gyere, én már küldöm az első panaszlevelet, hogy semmi uridiumos tárgy nincs az üzletben! Ja és persze ne felejtsük el fórumra minden témába beírni, hogy nincsennek bent az elit tárgyak az üzletben, mert még senki sem tud róla, így segíthetünk nekik!
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  10. Kolibri[маgyar_VRU]

    Kolibri[маgyar_VRU] Utánpótlás-írogató

    Így van adig kel dobálni a panaszokkal őket míg megnem unják és elnem kezdik javítani .... mert erre nehéz rá venni :(
     
  11. Kolibri[маgyar_VRU]

    Kolibri[маgyar_VRU] Utánpótlás-írogató

    Amúgy belesz rakva ma a cucok amikkel késtetek ? vagy már csak jövő héten ilyenkor számítsunk rá ? Mert akkor nem várnék it ... csodára várva .
     
  12. Kolibri[маgyar_VRU]

    Kolibri[маgyar_VRU] Utánpótlás-írogató

    Kb :D nekem is kivan már a ..... ,mert egy dolgot vártunk el tőlük az se sikerült:)
     
  13. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Nem tudom hogy észre vetted,ezt neked küldtem....
    Nem tudom,elolvastad amit írt:
    De hogy nem veszed észre még mindig magad... Röhej...xD
     
    NémethLászló kedveli ezt.
  14. Kolibri[маgyar_VRU]

    Kolibri[маgyar_VRU] Utánpótlás-írogató

    Te vagy a röhej hogy nem veszed észre hogy a primitív oltogatásaidat is bóknak veszem :p papír nyuszi :d Ja és 2 óra telt el ... nem a NASA-t kel feltörnötök csak RSB-t berakni :) szurkolok
     
  15. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Papír nyuszi? XD Írni nem tudsz,de még 1 éves agyi szinten,próbálsz valamit írni...
    Még mindig nem veszed észre azt,hogy hülyének néznek? Bár nem is érdekelsz,nyugodtan nyuszizz nyugodtan,én nem süllyedek le a te szintedre...
     
  16. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Hagyd rá... nem mindenki érti a szarkazmust. :)
     
  17. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Hagyom...:D Írtam is,az előzőben. :) Amúgy akartam kérdezni tőled,mi a játékban a neved? Akarok kérdezni valamit...
     
    NémethLászló kedveli ezt.
  18. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Ha rákattintasz az aláírásomra, behozza a profilomat, de itt a nevem: ЯΣΔ£¦ĪŃŤØΧĆΔŤĪØŃ
    Fél perc múlva fel is megyek játékba. :)
     
  19. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Tudom,de a nevet nem lehet kimásolni,mert kép. De most nézem,a leírásban ott van. Sorry... :oops:
    Rád írok chaton..
     
  20. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Nem akarja betölteni a chatet a játék...egy pillanat, megpróbálom megoldani. :)

    Megoldottam.