Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Hamarosan kb. fél vagy 1 óra múlva láthatjátok a legújabb nagyobb ötletemet egy külön topicban. :D

    Killer, vagy hogy hívnak téged, az Epsilon is 98% körül lehet szerintem.
     
  2. Igen legtöbbeknek ad elsőre de szerintem ott nem annyira magas a % bár csak 1 szer viddetm ki akkor adott de sokszor hallom hogy az epsi sokaknak nem adott elsőnek.
    De mind1 :D :D
     
  3. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Moly kapura sokkal jobb. Gyémánt meg úgy általában npc-re.

    Epsi is zeta is ad 1.-re, ritka kivétel amikor nem.
     
    NémethLászló kedveli ezt.
  4. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Nah, végre kész van :D
    Sok írkálás árán kész.

    (Hát kevesebb mint a KCSV, KCSE ötletemnél...)
     
    MadKason kedveli ezt.
  5. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Mellesleg nekem szokatlanul sok kapurészletet (azaz helyesbítve többszörözőt, de az gyakorlatilag kapurészlet) ad a Galaxy Gates. Eddig 10-enként adott 1et, most 33-ból 9 jött. De ahogy figyeltem megmaradt a százalék. Lett valami esetleg változtatva a rendszeren?
     
  6. Nem tudom ki kérdezte, de ha gólival, vengával vagy aeggel tolod zétát meghajtó nélkül promizva pont jó a sebességed.
     
  7. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    Én. :) De nekem az annyira nem jött be, szeretek forogni, a nyersi miatt is, meg nem szeretek folyton konfigot váltani, szóval betettem néhány motort. :p Kinek hogy.

    Más, kérdés. Most minden kapuban az van, hogy amelyik sarokhoz közelebb van az NPC oda kezd el menekülni? Csak mert azért ez régen nem így volt..

    Egyébként jobb, mert kiszámítható. :)
     
  8. Total1871

    Total1871 Junior szaki

    A Rugalmasság kitüntetést egész pontosan hogy lehet megszerezni?Már lelőttem az összes fajta hajót.
     
  9. Igen odamegy ami közelebb van neki. Ez a meghajtós dolog meg ténylegy szokás kérdése. Én pl. ha nem petpukkozom, akkor körbe-körbe szoktam vinni az NPC-ket, mert sztem úgy kevesebbszer találnak el.

    Total1871 Defcomot lőttél már? :D
     
  10. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Hát nekem meg kiadja az átlagot, előző kappám 3300gg volt, utolsó 18 részt nem akarta kiadni. Előtte 2 kappával meg 1600, ott meg kiadogatta. Mázlid van.
    UP: azóta kiraktam mégegyet 1500 gg-ből, de csak mert betalált a 6-os többszöröző. Átlag 100-ból 8-10 részt adott.
     
  11. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    Az osszes "ellenséges játékosokat" pl: ha Vru vagy akkor, a Mmo és Eic megbízok kozul lodd le azokat a hajotípusokat amit a "Duhos támadások" kituntetésnél is le kellet loni.
    Játékban már nem megvásárolhato hajotípusokat (Defcom,Yamato) nem kell leloni kituntetéshez.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  12. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Nem tudom, nekem mostanában még a többszörözővel is mázlim van, megtartottam egy 5-öset, gondoltam egyet, és elnyomtam. 5 részlet... és mostanában sok ilyen van. Lehet, hogy csak az én szerencsém...
     
  13. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Hát,ez a te szerencséd... :D Nekem nem jó..:/ :D
     
  14. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Na nem bírtam elköszönni, mert kiírtam hogy "Eszméletlen sok a paraszt" és a rendszer alapból kidobott. De akkor jó vadászást, én leléptem. Hali. :)

    (Nem tudom, hogy az "eszméletlen", vagy a "sok" a káromkodás)
     
  15. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

  16. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Nem bemesélem,játszottam már akkor....
    És még story-t is meséltem az előző fórumon :).

    UI:Akk lehet még azt a Razer-es dizit megszerezni?
    És dejó,h 70EE-ből nem lehet megszerezni egy ALPHA RÉSZT SEM!(pedig már csak 3kellene :confused:)...
     
    Utoljára szerkesztett: 15.7.14
  17. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Nekem meg 6 kell a Beta-hoz, és egy sem jön!
     
  18. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Tudtommal,meglehet:
    http://www.razerzone.com/darkorbit/

    Semmi baj..:) A paraszt-ért dobott ki...
     
    Utoljára szerkesztett: 15.7.14
  19. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Fuu de pechem van :(
    Keresem a legeslegrégebbi DO accomnak a jelszavát, és nem találom.
    A felhasználónevem tudom, és létezik is olyan, de a jelszavát nem.

    Az elfelejtett jelszó funkció sem működik, azért mert egyszer nem léptem be az átkozott citromailomba 4 hétig (régen még az volt nekem), és utána nem jött egyetlen bolond levél sem, amikor megszerettem volna változtatni az egyik újabbi karim jelszavát.

    Ja, meg az összes régi levelem törölte.
    Csak mondom, hogy be volt kapcsolva a hírlevél izé....

    De azzal a régivel már nagyon régen nem játszottam... 2-3 éve, kb.

    Hát ez így sakk-matt.
    Kivéve, ha a support segítene.

    Szerintetek válaszolna a support, ha megkérdezném a régi accom jelszavát, egy másik felhasználómról???
    (Pluszba még a BP accomhoz sem volt hozzáadva)
     
  20. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Hát.... Ne várj túl sok reményt.... :/