Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Warrior111-

    -Warrior111- Utánpótlás-írogató

  2. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    Ez nem az? Fogalmam sincs milyenek a hátterek, én feketén játszom. :D
     
    -Warrior111- kedveli ezt.
  3. -Warrior111-

    -Warrior111- Utánpótlás-írogató

    köszönöm! ez az.:)
     
  4. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

  5. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    De tégé, ha netán belagolna akkor szépen megszívta. Bőven elég 2-3 meghajtó és pont egy sebességben lesz az npckkel.
     
  6. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ha belaggol még el tud futni.. Én ezt javasoltam. Ennyi. max írsz mást.
     
  7. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Miért? :(
    Mert tervezzünk a klánnal a hades 3.-ast, és nekem az tetszett a legjobban és nem találom :eek:.

    Azzal mit érnék, hogy lelőttem egy speart? :oops:
    Ja...
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  8. _KIŁŁER_

    _KIŁŁER_ Utánpótlás-írogató

    Mókus kösz hogy szólsz, nem tudtam :oops:
    Mostanában kezdtem csak el tanulgatni a németet :D
     
  9. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Kérdésem inkább moderátoroknak szól!

    Olvastam az új chat szabályzatot, és ezzel kapcsolatban lenne észrevételem.


    "Minden szabályszegő felhasználó büntetést kap, valamint bármely újabb eset előfordulása a felhasználói fiók tartós lezárásához vezethet. Mivel piramis felépítésű büntetési rendszerünk van, a tiltások halmozódnak."


    Hogy lehet megtudni, hogy ebben a piramisban hol állsz?
    Van e chat log, hogy be tudd bizonyítani valamiképpen az igazad?
    Ha van chat log akkor meddig logol. Mert nemlékszem miből lett egy 4 héttel ezelőtti kitiltás.

    Van aki rengeteg pénzt beleöl, és vannak olyan bakik, amiket lentebb írok is, ami miatt ha kizárnak valakit az nem jogos.

    Nekem a következők miatt lenne fontos.

    EU 2 játszom, így sokat csevegek angolul is. Sajnos egy súgás félrement (a /w lemaradt), így idegen nyelvhasználat miatt kizártak.

    Rágalmazott a chat-en egy játékos, hogy kijelölő programot használok (mostanában már ez a módi ha lelő valaki valakit akkor az progizik) obszcén szavakkal, erre én beírtam, hogy nem lehet, hogy te vagy béna, erre ismét kizártak.

    Akkor próbáltam bemásolni egy fórum linket és kiírta, hogy foodolok. Fórum linket azért lehetne engedélyezni, mivel mindig erre hivatkoznak a supporton, hogy miért nem olvastam el a fórumon. Tehát értelmes lenne, ha valami fontos infó van a fórumon azt megoszthasd.

    Egyikben sem érzem magam vétkesnek. A "béna" titulusom súrolja a határt, de szerintem az is nekem jogos (de ezt ítéljétek meg ti) :)


    „§ Kívülálló cég, szoftver, weboldal vagy szolgáltatás reklámozása.”

    Mindenre rá lehet fogni a reklámot. Még azokra a programokra is amik a játék használatát segítik elő Ccleaner, teamspeek, link beírása, vagy csak beszéd róla.

    Nem tudom mennyire átgondolt ez a szabályozás.
     
    NémethLászló és _KIŁŁER_ kedveli ezt.
  10. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Akkor most minek is kell a videó? o_O
     
  11. bynks

    bynks Járnitanuló

    -minden vasárnap van MHH..
    -van szerdán is egy bizonyos időközönként...Mekkora időközönként van szerdán MHH és mikorra várható a következő ilyen alkalom ??? o_O
     
  12. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Olyan mint a menstruáció. Amúgy nem kell öccázas színes betűvel írni ahhoz hogy megértsük. :)
     
  13. Ezért írt öccáötvenessel.... :D
     
  14. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Armando, most szereztem meg a dimit, és nagyon tetszik. Mint ahogy régen sol leírta: nagy pajzsok gyorsan eltűnnek :) 6-700k pajzsokat lőttem le 3,5 mp alatt lazán 18 lf-4gyel. :);)
     
    Captain_Armando kedveli ezt.
  15. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    Hja, jó is az. Régén még én is jókat harcoltam vele. Most már inkább pihentetem, a gyenge hajómhoz nem adna annyi pluszt, hogy megnyerjek egy csatát. :)
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  16. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Armando, fórumjátékokon nyertél egyet kettőt nem? :D
     
  17. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    Ja, tééényleg. :D Már el is felejtettem. Mostanában nincsenek fórumjátékok? :p
     
  18. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Nincsenek sajna. Régóta. Amelyiken először nem vettél részt, azt hiszem az volt az utolsó.
     
  19. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Itt az új fórumon,ha jól emlékszek egy fórumjáték volt. Akkor a nyertes,egy db képesség designot választhatott....
     
  20. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Hát itt biztos nem volt fórumjáték. Olyan jellegű mint amire Armando gondol meg végképp nem. Az már nagyon rég volt. (és designt :confused:)