Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. sajt

    sajt Fórum nagymestere

  2. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    :)

    Ápdét: egész jót fejlődtem.
    [​IMG]
    Csak lenne már zeusz nap... Vagy majd megint amikor nyaralok. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 7.8.14
    tg90000_2 és lost kedveli ezt.
  3. sajt

    sajt Fórum nagymestere

  4. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    :)
     
    sajt kedveli ezt.
  5. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Az oszt már igen. :eek:
    Áp: látom kivégezted epsilont meg zétát, hogy tetszettek? :D
     
  6. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    Zétát már háromszor. :D Zeta nagyon könnyű. Epsilon azt hittem nehezebb, kellemesen csalódtam. Legalább más, mint a megszokottak. :)
    Epsilon (vagy csak éppen nekem ez alkalommal) elég olcsón kijött, de régebben azt mondtad nem érdemes csinálni, nem ad olyan jól. Ha megerősítesz-megerősítetek benne, akkor még egyszer megcsinálom a küldik miatt, (pontosan az első hullám után jutott eszembe, így az egyikhez 8 vagrant hiányzik...) aztán hagyom.
    Zétákat meg hát még egy darabig nyomni kell. Egyébként nem is baj, logfile is kell, kulcsok is kellenek, na meg az urit sem adja olyan rosszul, most nekem abszolút ez éri meg legjobban.
     
  7. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Megerősíteni nem tudlak, mindenkinek máshogy ad lf4-et, de az alap jutalma az gyatra. Valakinek epsilon 10/5 meg hasonlók, nekem olyan 12/2. Zéta, kappa ugyanígy. Valakinek 11/10 havoc valakinek 35/10, kappa valakinek 60/10 valakinek 20-25/10. De ha pl meglesz olyan 15-20 zétából a full havocod, akkor kappánál számíts kellemetlenségekre. (én legalábbis ezt tapasztaltam sokaknál) Nekem 32 zéta volt a full havoc, kappa meg 25 a full herkuért. (és még jópár lf4 is jött, olyan 4-5 darab tuti) Amúgy ha a kövi ad lf4-et akkor sem érdemes tovább csinálni, inkább zéta/kappa. (először full havoc de már írtam :D)
     
  8. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    Ja hát igen. Remélem azért elkezd majd a rendszer ládából is adni LF4-et, az a 400/semmi eddig nem volt valami kecsegtető. Zeta után meg úgyis elkezdek kappázni, de mivel hadest nem nagyon tudok kivel csinálni, ezért szerintem epsilont is kell majd, LF4 miatt...
     
  9. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Én úgy tapasztaltam, nincs benne ez a zeta jól - kappa rosszul adós dolog (vagy fordítva). Nekem a zetám elég pocsékul adott, és most a kappám sem túl jó. 57 zéta meg 35 kappa, 35 kappa 8 hercu.
    Sok sikert vele :) Szépen fejlődgetsz :)

    Egy kérdés: miért nem do fel nekem akciós ajánlatot a DO? Senkinek se csinálja? Vagy csak nekem? És ha csak nekem, akkor miért?
     
  10. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Azt írtam sokaknál tapasztaltam, lehet nem mindenkinél. Te sajna akkor azok közé tartozol akiknek semmi nem ad jól. De amúgy te meg ládákkal állsz jól nem?
    Armando, epsilont ne csinálj lf4-ért. Majd ha meglesz full havoc, aztán kezdj el kappázni, az ad lf4-et vagy herkulest (vagy booster vagy semmit, de nézzük csak a jót :D). Ha nincs szerencséd akkor mire meglesz a full herku már full lf4-es leszel. :D Ha szerencséd van akkor is jön 4-5 lf4 legalább a 10 herku mellé majd. Aztán ha kell még lf4 ládázol meg epsilonozol. (epsilont is csak extra energiából ne uriból) Még valami. Az a 400/0 az már eléggé a szélsőséges kategória. Nekem is volt egyszer egy olyan hogy 700 kulcsból 2 lf4, de aztán pár nap múlva ládáztam és 250 ládából 5(!!) lf4 jött, méghozzá úgy hogy semmi event nem volt. Amúgy most eszembe jutott valami, nem is zeus napon érdemes ládázni, meg nem is lf4 napon, hanem mondjuk hét közepén amikor alig ládázik valaki. Akkor ha azon az elven működik a rendszer ahogy gondolom jóval nagyobb esélyed van lf4-re. Zeus meg lf4 napon sokan ládáznak. De először legyen meg a 10 drón. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 8.8.14
  11. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Ezt hogy érted? Hogy a DO ajánl fel neked akciós ajánlatokat?
    Akciós ajánlatokat mindenki kap 1x. (PL,nekem volt 330K uri 7K FTért,megvettem MHH-kor és kaptam 990K urit,és el is tűnt,többször nem is kapok ilyen ajánlatot.)

    De pl,aki újonan regiz,prémit tud venni 200-300 FT-ért(nem tudom pontosan)...
     
  12. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Nem csak új regisek kapnak prémiumra ajánlatot. Nekem egyszer lejárt a prémi mert nem fizettem újra, és kaptam az ajánlatot, viszont urira még soha nem kaptam kedvezményt.
     
  13. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Ha jól tudom,akinek lejáratában van a prémije,mindenki kap prémi bónuszt.
     
  14. lost

    lost Fórum nagymestere

    Bezony. Nekem 2x járt le a prémim. Első alkalommal 66% kedvezménnyel csak 1 hónapot engedett venni, majd mikor az is lejárt megint bedobta az akciós ajánlatot és akkor kb fél évre elegendő prémit tudtam venni 66% kedvezménnyel :D
     
  15. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    1340 EE-ből jött ki a zeta! Ezzel milyen rekordot állítottam fel? :p
     
    NémethLászló, sajt és lost kedveli ezt.
  16. lost

    lost Fórum nagymestere

    Az elég jó. Átlag nekem 1800 ee volt, de volt már ami 1000 (±100) ee-ből kijött úgyhogy (még) nem állítottál fel rekordot :p
     
  17. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    Hú az kemény. Na majd egyszer esetleg. :D
     
  18. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Gud dzsáb men! :D
     
  19. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    Bráfó, tabzs tabzs, nájszli dán! :D
     
  20. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    pls

    [​IMG]
    (az alatta levő ke*ifei jelzőt inkább levettem xD)
     
    lost kedveli ezt.