Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    már megtettem, és ami azt illeti aztmondták hogy hétfőn majd megnézik... :D
     
  2. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Csak győzzed kivárni azt a hétfőt. :D
     
  3. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Nekem is ugyan ez a bajom.
    Bár,nekem keddet írtak...
     
  4. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Egy volt klántársam már 3 hete vár a majd 7főn elbíráljuk az ügyedre...
     
    KłŁŁER kedveli ezt.
  5. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    Mivan Csereros ki lettél moderálva hogy fikázod a rendszert, vagy te szedted le? :D
     
  6. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Téves volt az aggodalmam...
    Az a cím,az univerzum ura cím volt,lelőttem valakiről és megkaptam. De el veszítettem,úgy hogy nem is lőttek le... o_O

    Annyi a lényeg,hogy nincs semmi,én voltam figyelmetlen.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.8.14
  7. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Itt a fórumon általában lehet mindenről beszélni, le is kopogom :D
    Ez is egy jó dolog. "Nem vagyunk elnyomva!"
     
  8. _KIŁŁER_

    _KIŁŁER_ Utánpótlás-írogató

    No emberek!
    Legközelebb olyan képversenyt rendezzetek, ahol az nyer akinek igazán jó lett a képe (lásd: Csereros,Lost) nem az aki jobban kampányol fészbúkon, hogy az ő képére szavazzon mindenki, ráadásul az emberek 60%-ban végig se nézik a képeket..
     
  9. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    Nem hinnék, hogy azzal valaki hibát követ el hogy közéteszi amit alkotott, és a barátai/klántársai szavaznak rá. Erre mindenkinek megvolt a lehetősége.

    Aki jogtalan szavazatra tett szert új accountok létrehozásával...azok természetesen figyelmen kívül lettek hagyva.

    Másik dolog, hogy ami számodra a legjobb, nem biztos, hogy a másik számára is a legjobb. Viszont egy szintén másik szempont, hogy ha a barátod pályaműve szerepel a nevezések között, akkor rá fogsz szavazni...mert a barátod.

    Eddig az volt a probléma,hogy nincs fórumevent, most volt...az is baj...

    Várom a javaslatokat, hogy mi az a fórumevent amivel 100%-ban...minden fórumozó egyet értene.
     
  10. lost

    lost Fórum nagymestere

    Ez ilyen fórumos képverseny volt. Szerintem mikor itt kötetlenben felmerült, hogy lehetne fórumevent mindenki a régebbire gondolt, amikor a játékkal kapcsolatos kérdéseket tettek fel a moderátorok és aki előbb írta be a helyes választ az kapott valamennyi pontot. A legvégén a pontokat összeszámolták és akinek a legtöbb volt az megnyerte az eventet. [Mellesleg én úgy értelmeztem a képkészítőt, hogy a legjobb képeket keresik ("A legjobb képek készítői természetesen értékes nyereményekben részesülnek.") és nem azt aki a legtöbb szavazatot tudja összekuncsorogni, de lehet velem van a baj mert ilyen módon nekem egy nap prémi és semmi más nem kell]
     
    Moldvix kedveli ezt.
  11. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Olyan is tervben van. De a kérdésem még mindig adott...ami számomra a legjobb,az számodra is a legjobb? Minden képnek megvolt a sajátossága, és pl számomra mindbe volt valami ami tetszett.
     
  12. lost

    lost Fórum nagymestere

    Természetesen különböznek az emberek, de mit szólnál, ha pl ezzel neveztem volna
    [​IMG] és én kaptam volna vele a legtöbb szavazatot? Akkor én nyertem volna meg a prémit stb és mindenki boldog lenne? :D
    Legközelebb a mod csapat válassza ki a legjobb képet így mindenki jól jár. Több ember, eltérő ízléssel és nem lehet befolyásolni ;)
     
    tg90000_2, Moldvix és Csereros kedveli ezt.
  13. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Ez túl szép.. Ezzel nem nyertél volna. Ezzel már lehet igen:
    [​IMG]
    :D
     
  14. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Hidd el,akkor azzal lettünk meggyanúsítva hogy elfogultak vagyunk, mert tudjuk melyik pályázat kié :D
     
  15. lost

    lost Fórum nagymestere

    Hát az 5 képből 4-ről én is tudtam egyből, hogy melyik kié, vagyis ez nem akadály.(1-enyém 2-csereros 3-iceman 4-??? 5-tg) :D Régebben is volt ilyen emlékeim szerint hogy a mod csapat választott, akkor nem voltak problémák.
     
  16. -¤Matrix¤-

    -¤Matrix¤- Aktív író

    Kicsit erőltetett... :D
     
  17. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Ez oké, de megmondom őszintén, nagyobb részvételre számítottam/számítottunk, folyamat figyeltem az hány pályázat van, és nem akartuk közben módosítani a feltételeket.
     
  18. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Utoljára szerkesztett: 27.8.14
    _KIŁŁER_ kedveli ezt.
  19. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Hmmm,de furi... MHH-van szerdán... o_O
     
  20. Moldvix

    Moldvix Haladó

    Minden második szerdán van MHH...