Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Kivették a tesztet. Sztem ez változott csak...
     
  2. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Te ne nézzél már speckósnak öreg, tudom mire nyomtam VazZzee!!! :D:D:D
    Keressél magadnak más balekot nekem van ettől jobb dolgom is, mint itt pötyögni neked, nah szevasz!o_O
     
  3. lost

    lost Fórum nagymestere

    Nincs is jobb életcél mint egy játék supportjára írogatni. Most aztán jól megmutatod nekik és ezzel tied a végső győzelem. Gratulálok
     
  4. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Új verzió:lépjen mindenki ki a klánból,testvéred csináljon új klánt( 1 betű más karakter stb),ő lesz a vezér,többiek belépnek,kész a régi-új klán.
    Nem kell irogatnod,klán van,support nincs feleslegesen cs.sztetve.
     
  5. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Nos,azért lehetnél kedvesebb is. A rendszer nem csal. Ha nem tetszik,és nem bírod fel fogni,akkor nem kel használni,és el lehet menni.

    Téma lezárva.
    Up: Ha nem kívánkozol a listán lenni,jelezd,és törlésre kerülsz.
     
  6. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Látom nem veszi be a gyomrod, hogy nincs igazad kiscsávó! :D:D:D:D
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  7. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Befejezheted ezt a lekezelő stílust. Nem értem,mit nem fogol fel,hogy nekem ODA JÖTT,nem én üzemeltetem a Google-t.

    De eléggé nevetséges,hogy ezen pampogsz napokig. Nekem ODA JÖTT,én MIT csináljak vele?
    Nem értem mit nem érteni azon,hogy ODA JÖTT NEKEM? De az már nem az én gondom,hogy te nem érted meg.
     
  8. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szép jó estét :)

    Siemon bácsi nyugalom van :) Csereros azt jelezte amit látott :) Nem kell ezen felkapni a vizet.

    A témát kiveséztétek, a kommunikáció pedig térjen vissza a higgadt hangnembe :)

    Köszönöm
     
  9. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Akkor csókoljátok meg egymást XD

    és nem, nem, nem Még mindig nincs kivesézve a téma:p:D

    Mondom is, hogy miért:

    -Mint mondtam, nem vagyok speckós, így tudom hova kattintok, de kérek mindenkit próbáljátok ki ti is!

    http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/darkorbit-magyar-ranglista.3134/

    Itt rányomsz az adatmódosításra és kidobja a feliratkozás ablakot, ergó carul csináltad meg szépecsém!:eek::rolleyes:o_O:cool::p

    Node sebaj, bocsánatkérés elfogadva!:D:D:D

    Ééééééssss most van vége a témának!;)


    Játékosok területe
     
    tg90000_2 és Captain_Armando kedveli ezt.
  10. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Nos,én azt honnan tudtam hogy TE a topicot nézed? Én az hittem,az oldalon rossz a link. Azzal kellet volna kezdened hogy a topicban van a probléma,és simán elkerülhettük volna a szóváltást.

    Ez igaz,a topicban hibás a link. De a www.doranglista-hu.atw.hu -oldalon a MENÜPONT listában nem rossz a link sehol se.

    Uptade: Ha a topicban kattintotál az adatmódosítás képre,akkor a feliratkozási űrlap jön be (mint a linkben is látható a feliratkozas.php,és ha az oldalra kerülsz,ott van: Ezen az oldalon iratkozhatsz fel a listára.)

    Szóval,a topicban igen,rossz a link,holnap remélhetőleg már egy moderátor belejavít. Node: Az oldalon ki van írva: Feliratkozás a ranglistára...

     
    Utoljára szerkesztett: 17.9.14
  11. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Na jóó, már most nehogy én legyek az oka, hogy elrontassz valamit.
    "Azzal kellet volna kezdened...."
    Szerinted!
    Szerintem meg neked kellett volna körültekintőbbnek lenned mielőtt vádaskodsz, hogy miért oda írtad, mikor már rajta vagy, bla, bla, bla

    Remélem találkozunk majd a gyakorló aránában :DTA

    Pont az ilyenek miatt bírnám, ha ki lehetne hívni egy adott játékost is, nem csak randomra menne a dolog.
    Nade a jövőben biztos lesz ilyen is.;)
     
    tg90000_2 és fapapi kedveli ezt.
  12. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Jó reggelt,

    látom sikerült férfiként viselkedni :D pasik pasik....remélem most már befejeztétek :D
     
    NémethLászló, tg90000_2 és fapapi kedveli ezt.
  13. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Átírtam.
     
  14. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Komolyan kérdezem, ennek a ranglistának mi az értelme? Nem a blabla érdekel, meg, hogy megtudjuk ki a legjobb, leg csúcs szuperebb, extragigászi magyar.
    Ügyes aki megírta, meg a munka mindig becsülendő, de én az értelmét nem látom. Nekem a komolyságot, a fennmaradást, minimum egy saját domain név jelentené.

    Továbbá azt is kifogásolom, hogy a ranglisták TP-szint szerint alakulnak. Cubiból meg kapuból felhizlalt hajót (játékost) neveztük királynak :) Amikor meg összecsapunk lehullik mint a falevél! Neveket nem akarok írni, de sok olyan játékos van, akit akkor lövök le amikor akarok, mert a harci tapasztalata, a technikája egy nagy nulla! Ezek az emberek a NAGYOK?! A ranglistáknak, rangoknak, már a DO-ban sem TP alapján kellene működnie. Mert logikus gondolkodással, vállalhatatlan!

    De egy példa. Valaki Világbajnok 100 m-es síkfutásban. Elsőnek ért be a célba, de az aranyérmet, a 46-ik helyen lévő futó kapja, mert az edzések alatt, több kilométert futott, mint az aki elsőnek beért. Hát ilyen ez a TP ranglista!
     
  15. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Szia! Nos. Saját domain? Ahhoz,hogy én saját domaint adjak az oldalnak,fizetnem kéne,de a ranglista nem ad pénz,és nem is a pénzt szolgálja.

    Kettő,a ranglista át lesz alakítva a hétvégén: A helyezések nem a játékban lévő rangsor alapján lesz,hanem akinek a legtöbb dolgai vannak.
    Az oldalon ott az ötletadási űrlap,várom az ötleteket,és a hétvégén akár be is fog kerülni....

    Moderátori kérésre,a témát én nem folytatom. Igen,elismerem a ranglista jelenleg nem a legjobb. De nem is lesz jó,ha kritizáljátok. Inkább írjátok le az ötleteiteket,mi hogy legyen -> és lehet hogy be is kerül. Ötletet,a ranglista oldalán lehet adni.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.9.14
  16. bynks

    bynks Járnitanuló

    mi a játékos neved fapapi?
     
  17. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    .com domain 1990 Ft

    Ha .hu-t szeretnél 1 évben maximum 9.000 Ft-ból megúszod, tárhellyel együtt, aminek a működésére garanciát is vállalnak.

    Ha ezen az ingyenes szerveren tartod, marad a nagyfokú bizalmatlanság!

    Ha ezt nem akarod komolyan venni, akkor minek ölöd bele a munkád?
    A munkád óraszáma is pénz, még ha azt nem is kapod kézhez!

    Ha sokan látogatják, az oldalt, akkor Google AdSense segítségével fenntartható bevételhez juthatsz, de ennek is a feltétele a saját domain. Egy jól működő rendszerhez először befektetés kell! A bizalmat nem egyszerű kiépíteni, és ez az elő lépése!
    Az oldalnak csak abban az esetben van létjogosultsága, ha az 1 vagy 10 év múlva is ott lesz, amíg a játék tart. Ezért neked be kell fektetned időt, munkát, pénzt, és ki is kell venned a jutalmad. Biztos vagy abban, hogy az oldal szerkesztése karbantartása, fejlesztése 1 év múlva is érdekelni fog?



    "A helyezések nem a játékban lévő rangsor alapján lesz, hanem akinek a legtöbb dolgai vannak."


    Milyen dolgai?


    Egy értelmes, és játéktudásra épülő ranglistát az életben nem tudsz létrehozni, mert ezekhez az adatokhoz nem férsz hozzá!
    A ranglista kialakításánál minimum követelmény az, hogy a hajó felszereltségéhez (ami tartalmazza a fejlesztést, hajó típust, a fegyverek és drónok számát, stb.) lövéserejéhez, mérten milyen felszereltségű, lövőerejű tudsz megsemmisíteni, mert ebből adódik mennyire vagy technikás, mennyire jól tudod használni a játékban lévő harci felszereléseket. Még rengeteg befolyásoló tényező van, de most ezt felesleges kifejtenem. A DO-nak ehhez mérten kellene hajólelövésekért más-más jutalmat adni, mert hol reális az, hogy full hajóval lelövöm a flax drónos nulla képességpontos hajót, és ugyanannyi jutalmat kapok érte, mint egy fullosért. Egy jó ranglistához elengedhetetlen egy napi, heti és havi, éves rangsorolás is, mert egy 5 éve játszó játékost csak akkor tudod utolérni, ha 5 évre abbahagyja a játékot. Ezért nem nézek én sem, és sokan mások sem ranglistákat mert, az ott elért helyezésed csak azt mutatja meg, lesarkítva hogy mennyi NPC-t lőttél le. Így semmi sikerélményed nincs, mert nincs viszonyítási alapod.



    Egy valós ranglista kialakításához, azok az adatok amiket a DO megmutat neked használhatatlan, maximum a TP, becsület, rangsorpont variánsait tudod felállítani. Az eredményed közel azonos lesz, mint amit a DO most nyújt! Ha nincsenek szerveres adataid, akkor bármit behazudhatok a rendszeredbe, hogy én legyek az első, mert a „dolgokat” ahogy te nevezed, nem tudod visszaellenőriztetni. Egy idő után pedig lusták lesznek az emberek arra, hogy ezt felvezessék.


    Tehát hiába is ötletetek neked, nem leszel képes olyan adatokkal szolgálni, amire jelenleg a DO-sem képes. Arra meg egyáltalán nem vagyok kíváncsi, kinek van több LF-4-e meg hasonlók, mert ez megint nem attól függ ki milyen ügyes, ez annak a mértéke kinek van több pénze vagy több ideje játszani.


    Ne érezd támadásnak írásom, nem támadni akarlak, csak az általam reálisnak vélt nézőpontomat tárom fel előtted. Remélem írtam pár olyan dolgot amit érdemes szem előtt tartanod, és levonsz olyan következtetéseket amelyek hasznosak lesznek számodra!
     
    Captain_Armando kedveli ezt.
  18. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    fapapi :)
     
    Captain_Armando és bynks kedveli ezt.
  19. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Én értelek. Ez a te véleményed,mindenkinek meg van a saját véleménye.
    De jelenleg: Én fogom csinálni a ranglistát,aki akar az feliratkozhat,aki meg nem,az nem. Alakítok rajta,akinek tetszik az feliratkozik,akinek nem,az nem.

    De hanyagoljuk most már a témát,mivel a Moderátorok figyelmeztettek minket már. De,köszi hogy leírtad ezeket... :)
     
    fapapi kedveli ezt.
  20. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Jó munkát és kitartást kívánok neked! Egyébként pozitívum, hogy van olyan ember aki közösségformálást próbál csinálni, összehúzni a magyarokat. Ez dicséretre méltó!