Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Őszinte leszek, nem tudok ilyenről. Mivel van chat a játékba, így kevesebben járnak fórumra. Ha nem lenne chat, az ember rá lenne kényszerítve, ahogy ez volt más BP játéknál. FM-ként én/mi (Morphival) lennék/lennék talán a legboldogabban, ha egy aktív fórumot kellene felügyelni.

    Véleményem szerint a fórumjátékoknak valóban egy külön rész kellett volna, de így is volt számos megtekintés. No de majd talál legközelebb.

    A fórum népszerűsítésére nem tudom mi lenne a legjobb, és saját részről csináltam egy moderátori facebook elérhetőséget is, amivel talán több játékost elérek, de ez még kezdeti fázisban van, ha ott van egy közeg, aki vevő erre és figyeli a postokat, akkor talán el lehet őket csábítani fórumra. Aztán lehet csak felesleges próbálkozás. Majd kiderül.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  2. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Akkor én is leírom mi erről a véleményem: A cset jó dolog, de nem infókéregetésre. Aki ott infóra kérdez rá, küldjétek a fórumra. Bár biztos vagyok benne, hogy ezt csináljátok, de ezt a játékosokkal is így kéne csináltatni (milyen béna fogalmazás, mi? :D )
    Illetve még azt, hogy csak a játékból lehet belépni egy óriási hülyeségnek tartom, megint kevesebb fórumozó.
    Olyan ötletem lenne ezzel a kapcsolatban, hogy ha már össze van kötve a játék és a fórum, legyen fórumos cím a játékba, vagy trófea pont alapján jutalmazás. Ez azzal járna, hogy sok offoló lenne, de ti kértetek több játékost ide... :D

    Más.
    A T betűnél áll meg most a betöltés, és nem enged tovább. Megint 1 hét pihi????
     
    Utoljára szerkesztett: 21.9.14
  3. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    A BP megint alkotott,semmi se jön be,ha be is jön,az is s...ar.
    Taps,gratuláció...
     
  4. lost

    lost Fórum nagymestere

    A fórum elérhetősége el van dugva eléggé. Én kiraknám a kezdőlapra így: [​IMG]
    Meg esetleg valamilyen színnel ki lehetne emelni. Sokkal feltűnőbb lenne,mint az oldal alján elrejtve/segítség menüből elindítva.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  5. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Szerintem pontosan szerverenként +1 játékos jönne fórumra, mert SENKI sem venné észre. Szép kép, ügyesen meg van szerkesztve, az ötlet viszont legalább olyan gyenge. Szerintem.
     
  6. lost

    lost Fórum nagymestere

    Igazad van, itt:[​IMG] tényleg sokkal láthatóbb helyen van, mint a hírek között kiemelve egy másik színnel.
     
  7. Psycho

    Psycho Utánpótlás-írogató

    Mázlista, nekem az E betű felénél áll meg, ha kiikszelem és újra start akkor már csak fehér ablak.
    Ez a legjobb megoldás. Nem lehet belépni a játékba, mint most, így máris egyel több forumlátogató. Vagyis én, aki normál esetben inkább játszik.:) Egyébként a régi valahogy átláthatóbb volt számomra, napi szinten rénéztem, most meg havonta 1x, 2x, ha benézek.
     
    tg90000_2 és lost kedveli ezt.
  8. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.9.14
  9. hexenke

    hexenke Járnitanuló

    És 10 perc után betöltött.Köszi BP.
     
  10. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    10 perc? eee de nagy mákod van!
     
  11. MadKason

    MadKason Utánpótlás-írogató

    Embörök mi vagyon itt? Vasárnap este és nuku játék?Már lassan ki törölök mindent és akkor sem enged be!:D
     
  12. lost

    lost Fórum nagymestere

    Most a nagyobb fórumhasználatot akarja elérni(sikerrel) a bp.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  13. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Nem tudom ti hogy vagytok vele,de nekem még a B betűig se megy el a csík...
     
  14. oO▒▒▒☼FIΓ∑fζy☼▒▒▒Oo

    oO▒▒▒☼FIΓ∑fζy☼▒▒▒Oo Utánpótlás-írogató

    Nekem végig megy aztán ezeket a fantáziadús képeket nézegethetem. :mad:
     
  15. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Már meg se lepődők....
     
  16. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Engem beengedett, de kiskarival:p....mezítelennek érzem magam:D:D
     
  17. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Nálam is jó a játék már. Harmadjára beengedett. :) Lassan helyre áll az egész, remélhetőleg.
     
  18. lost

    lost Fórum nagymestere

    Nekem jelen pillanatban így néz ki.
    Hogy ezt miért csinálja fogalmam nincs
     
  19. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Én kezdek félni,hogy én is úgy járok mint TG,és 1 hétig nem is fog továbbmenni a csík még a b-betűig se....
     
  20. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Engem is beengedett. És amikor nem engedett be, akkor nem nagyon lassan ment, hanem felugrott a B-re és ott maradt. De egy hét múlva tali. :) Bár remélem te meg tudod oldani, annyi ötleted volt. ;)
     
    Nitronyussz kedveli ezt.