Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Összesen,eddig a 10K urit a 34. részre nem ma nyomtam el. Csüt. kezdem,és azóta nem adott. Kb. 10K urit nyomtam el rá eddig 3-4 nap alatt,és semmi. De ha rendelnék urit,egyből ki jönne. Azért se.
    Figyelj. Kappa: 104 résznél megállt. Ha jól emlékszem 40K uri után beadta a 105. részt... És azután 9-10K urinként adott 1 részt. 3800EE-be került,és kaptam egy multit..
     
  2. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    10000 uri az még nem olyan sok, annyiból megesik, hogy nem jön ki. 600EE viszont..
     
  3. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Egy ideje tolom a talicskát szóval én is belefutottam párszor egy kis filozófiába, miszerint a vasárnap az MHH nap szóval a BP manipulálja a játékosokat stb stb... xD De minden ilyesmi értelmét vesztette mikor 97ből kiraktam egy gammát 0-ról vasárnap... Na meg ezek a játékos legendák a "sötét korszakból" -Az arany tojást tojó tyúkot nem vágják le stb... Szal legendák szóbeszédek nem izgatnak!

    Csak a tények: Van 2 véglet, csak nehéz elcsípni azt ami nekünk volna ideális.
    Viszont ha átlagolna az ember tuti nem volna olyan rossz hallani a számokat, csak az Alfa-Béta-Gammám sajnos nem tudom fejből, de felhozom példának a Hádészaim...:
    150 Hades legolcsóbb 27, legdrágább 117... Általában a legtöbb 66, amúgy meg 47
    Az átlagom mégis 55, milyen szépen hangzik nem??
    Egy kapu ami 30-at ad 55ből kirakom mmmm de fini, csak egy Lowot kell letolnom és kinn a kövi Hades... Csak ne lenne ilyen nagy a "2 véglet" igaz?? xD

    No de mindegy 100 szónak is egy a vége...
    "Nyomnyi kű, oszt akkó gyün, ha nem nyomgyátok akkó mög nem lösz semmi!" :D:D
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  4. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Nagyon elfelejthetnétek már azt, hogyha rendelsz, akkor tuti könnyebben jön, mert hát máris hozzájárultam a BP költségvetéséhez. Ilyen nincs. Ezt nem tudom honnan veszitek, de dobjátok kukába, mossátok ki sósavval, stb.
    Van olyan időszak, hogy jól ad, de van olyan, hogy nem ad jól.

    Talán, azért tűnhet úgy, mintha jobban adna a fizetős játékosoknak, mert ők úgy vannak vele, hogy "nem jött ki? Nem baj, majd úgy is rendelek még, akkor hátha kijön." Én is ilyen voltam, mikor kezdtem 2010-ben.

    S Beninek igaza van:
     
    beni*59* kedveli ezt.
  5. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Nekem az utóbbi van.. :( 34. rész ma 2300 uriból semmi se. Nem tudom,de lehet amire megkapom a 34. részt addig kiraktam volna 2x az alfát...
     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Én azt szoktam csinálni, hogyha 5-sével pörgetem, akkor kb 3-5. pörgetés után, ha nem adja úgy, ahogy várom, ráfrissítek az oldalra. Nekem általában segít, de ez is csak egy nézet.
     
    beni*59* kedveli ezt.
  7. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Hát,én már mindent csináltam,de nem akarja megadni. És nem is fogja: Nem csinálom,hagyom.
    Inkább gyűjtök zétra,az legalább jól ad,meg könnyű is ki rakni,és lehet még egy havoc is becsúszik...

    **
    Nem csak nekem nem adja be a banneremet? :eek:
     
  8. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Nem tudom...
    Szerintem ha otthagyod a kaput 33-mon csak ront a helyzeten. Ez az én saját babonám...
    Bár az Alfa-Béta-Gamma még jó, mert nem számít mit kapok, csak kapurész legyen, gyűlhet bármi, most lehet egy rész Alfa kell, de ha az a 100-as pörgetés bead 9 Gammát csak örülni tudok neki, engem az zavar mikor 100-as pörgetés 1 többszörözőt ad...

    Az volna egy király event hogy összevonnák az összes kaput 1-2 hétre... :D
    Kapu kavalkád... :)
     
  9. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Azért nee az összes kaput. Mert egyedül pl, a hadest nem viszed ki...
     
  10. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Hidd el lenne annyi ember hogy lehetne menni :D
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  11. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    De nem így gondoltad?:
    Az összes kapu szörnyei összekeverésre kerülnek.
    És egyedül kel kivinni mindenkinek..... (azaz: alfa,béta,gamma,delta,delta,epsilon,zeta,kappa,lamba,kronos)
     
  12. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Ez volt a kiindulóm :
    Tehát pörgetek és minden kapuhoz kaphatok elemeket...
    Én nem az űrlényekre gondoltam...
     
  13. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Jó is lenne :D

    Ám nekem se adja be a bannered.
     
  14. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Hmm,és még a ranglista topicban a képeket se. Ugyebár tegnap megújult az oldal,a régi adatbázist nem teljesen raktam fel... Hamarosan megjavul ez a probléma..:D

    Amúgy,ez a banner nagyon ismerős... Mint ha ez már lett volna neked fent?
     
  15. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Nem, ez még nem volt. Volt egy tigrises, aminek a bal oldalán volt írva az, hogy Morpheus.
     
  16. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    Most hitac bevételbol alfa-béta kaput jo párszor meglehet porgetni, és pozitív lessz majd a végeredmény :cool: (gamma nincs kitéve térképre)
    Ha csak épphogy belelonek Hitac-Minion-ba ez a jutalom. (végig x4-sab-all lottem)
    [​IMG]
    Becsulet pontok 80% boosterek + A konyortelen 1-2 (+25%)
     
  17. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Sziasztok! Végre megvagyok! :)
    Örülök hogy ilyen kevés időt kaptam. :D

    SZERK.: Tudom, nem ide kellene feltennem a kérdést, ugye feloldották most a tiltást, direkt lett űrpilóta a rangom 90.109 rangsorponttal?
     
  18. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A rangsor majd befog frissülni, ne aggódj.
     
  19. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Oké, köszi a választ Morphi. :) Láttam tegnap hogy a chaten is tevékenykedtél :)
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  20. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Na,legalább volt 1 nap pihenőd. :D
    És dejáóó,mükszik az avat feltöltés ismét...