Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Igazából én azt csinálnám, hogy keresek egy videót Kronosról amiben olyan szintű hajó van kb. mint az enyémben, és onnan lesek el trükköket.

    Másik: Eldöntöttem, hogy dobozolni fogok, addig amíg el nem érek egy ütőképes szintet. Hogy mi ez a szint azt nem tudom, de majd kiderül :D Most kiviszem az alfát és a bétát megveszem belőle a spearhedet és nekilátok. A goli meg addig pihen :D Dobozduplázó nélkül, de PS-sel és PETtel gondoltam :D
     
    Utoljára szerkesztett: 1.11.14
  2. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Dobozduplázóval sokkal jobb, próbáld ki!
     
  3. -=Nazgul=-[HUN]

    -=Nazgul=-[HUN] Járnitanuló

    Az emperor lonnal vigyazzatok a - es + jelesek ne legyenek egymas mellett mert nagyot tud pukkanni mikor veget er a visszaszamlalas :) Amugy nem olyan nehez kapu de jo ha van 1 vagy 2 aegis is a csopiban
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  4. Moldvix

    Moldvix Haladó

    Ez a Hádész kapu amit te leírtál és nem a Kronosz. :)
     
  5. arwen

    arwen Utánpótlás-írogató

    Üdv...
    Lenne egy kérdésem: Tudja valaki mi a tenni való ha a gyakorló aréna sokáig vár az ellenfélre?[​IMG]
    Sokszor egész nap így marad és csak a reggeli server restart segít rajta :/...
    Szeretek arénázni de emiatt sokszor lehetetlen :D...sőt még konfigolni sem enged a bázison.
    A support válaszában az volt hogy töröljem a cookiekat, cache-t, próbáljak más böngészőt de ez nem segített. Próbálkoztam már várakozással, resizek, hajót váltok, ki-be jelentkezek de eggyik módszer sem segít :)...

    Ha valakinek van ötlete azt előre is köszönöm.
     
  6. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ez mindenkinek hiba. Amíg nem javítják, az is marad.
     
    arwen kedveli ezt.
  7. -=Nazgul=-[HUN]

    -=Nazgul=-[HUN] Járnitanuló

    Jaaa igaz:) akkor marad az amit irtam... loni ami jon es kesz :) Jo latni a regi kis hajokat is a kapuban, asszem vannak yamatok es defik is ha jol emlekszem XDDD
     
  8. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Az igen, álcás, szellem bosslon ezt adja:
    Kaptál 663.552 tapasztalatpontot.
    Kaptál 1.536 uridiumot.
    Kaptál 4.915.200 kreditet.
    Kaptál 3318 becsületpontot.

    2 ilyen 10 percenként megvan.. infiltration alatt óránként 18k uri és 60 millió kredit csak ebből... és ha közte dobozolok, 38k uri és 60 milla kredit, 200 gg csak 1 óra :D
     
  9. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Persze, ha egyedül lövöd. És a tied lesz. :)
     
  10. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    nem túl nehéz feladat, elsőnek kell meglőni.. és ha baj van lelövöldözni a többit :)
     
  11. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    S letiltani a meghívásokat. :D Jah és a chatet is kikapcsolni.
     
  12. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    A chatet miért? Csoportablak bezárva, akik meghívása érdekelne, azokkal fent vagyok ts-en. :)
     
  13. császár88

    császár88 Törekvő

    Látom TG bele húztál dolgokba.
    Ma olvasgattam ezt azt mondjuk régi emlékek találtam egy linket még a Cassy-vel való vitámról volt :D
    Amikor azt mondta hogy botosok nem emberek xDD és én ebbe bele kötöttem na m1 Azt gondoltam meg nézem mizu erre ha már játékot abba fejeztem... :D Cassy még él vajon?
    Mert ha itt van látja és olvassa van hozzá egy kérdésem mégpedig ez: Akkor én most élek vagy csak egy gép vagyok?
     
  14. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia

    Cassy él és virul, de a fórumra nem igen írogat. Van elég dolga a supporton is.
     
  15. császár88

    császár88 Törekvő

    xDD ***
    Jó tudni :p
    Menő a lángoló cica :)
     
  16. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Te gép vagy! :D Ez a megoldás! :D

    Főoldal teljesen lebénult, bár egyedül a gg az, amit be se tölt.

    Belehúztam, lf-4 terén főleg, 2 hónap alatt 2 lf-4 (1500 láda 0).. ;) Cassyt nem láttam én se egy jó ideje...

    Lángoló cica :D Ezt a.. xD Mi jó abban, ha supporter leszel fórummodból? áh, sak szenvedés.. :D
     
  17. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Nekem a felszerelés is elég lassan megy és sokszor megszakad a kapcsolat. És most, hogy kapuba akarok menni ez elég rosszkor jött. :D
     
  18. császár88

    császár88 Törekvő

    Akkor nyissunk egy fő oldalt jelentkezzünk be egy kariba 55 LF4 xDD gizdázzak egy kicsit :p
    aztán egybűűű bejön Galaxy Gates :)
    ****
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.11.14
  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Fórummodból supporter? Artemis meg én sem vagyunk supporton.
    Köszi.
     
  20. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Morphi, Cassy az nem BA-ból lett supporter?
    Mármint olyan BA-ra gondolok, mint amilyen S0l volt.

    Választ előre is köszi!