Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nem erre gondoltam.
     
  2. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Öhm, aki BA, az a supporton is van. Mivel nekik vannak ilyen jogkörei. De BA és BA között is van különbség, hogy kinek mi az elsődleges és másodlagos "feladata". Mint Artemisnek és nekem SM-ként. Nekem első sorban a fórum a fő (nem is tudom miért :D ), míg Artemisnek a chat.

    Erre kiváncsi vagyok :)
     
  3. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Régen (amikor kezdtem +2 év) nem volt ilyen S-Mod külön, max. FM, CM, CA, BA.... vagy legalábbis előtte nem láttam, ezért valahogy elkerülte a figyelmem ez a lépcső. Úgy értettem, hogy a fórumról (ő is inkább itt volt sokat, úgy emlékszem) költözött át a supportra (S-Mod > BA). Aki BA lett el is tűnt fórumról mindig.
    (2 hónap múlva téged se látunk már sokat? :( ) Nincs annyi utánpótlás FM :p
     
  4. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ha jól emlékszem, akkor 2010-ben volt az első SM a DO-nál, nitronyussz személyében.
    Ha odakerül a sor, akkor én legalábbis nem szándékoznám itt hagyni a fórumot, mint ahogy észrevehetően szokták ilyenkor. Igaz, ez is azért van, mert igen sok a dolguk a BA-knak.
    Hááát utánpótlás... Lehetne találni embert, de perpillanat a fórumra nem kell FM.

    De jó látni, hogy hiányolna pár ember. :)
     
  5. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nyuszi SM volt? Azt pont kihagytam, nemtom, én az ilyenekre nem emlékszem. :oops: Nem kell, simán elviszitek. Valahogy, mióta te meg Artemis itt vagytok, sokkal kevesebb a veszekedés, hiszti...
    ...és ezért hiányolnánk :p
     
  6. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    Visszavárjuk GreatG-t, Harlekint, Solarist, GEO-t, Tuningot, Kaméleont, meg mondjuk bébifész asszaszint... Tényleg, van még itt olyan, aki tudja kik voltak ezek? :)
     
  7. ¤maistro¤

    ¤maistro¤ Járnitanuló

    vannak páran ....
     
  8. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    jelentem én tudom :D
     
  9. ◄Ṗêρįŧø►

    ◄Ṗêρįŧø► Utánpótlás-írogató

    [​IMG]
    Mintha lenne esélyem :D
     
    MadKason kedveli ezt.
  10. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    A ****** galaxy gates olyan rosszul ad mint még soha!!! Mi a répa van???
    100 energiából a legelején kapok 8 kapurészt, aztán kövi 100ra 10-et! Nem kompenzál később sem, maximum 14et kaptam! Az átlag pedig 10-11...
    1955 extra energiánál járok a zétában, 102 kaprésszel. Azért ez nem normális...
    Valaki másnak is foscsi ma? vagy csak nekem ilyen klassz?
     
  11. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nyugi, nekem tegnap 700 gg-ből adta ki az utsó 7 delta részt, közben többször is - mintha kész lenne a kapu - eltalált többszörözőre is lőszert adott.

    Igen, másnak is ilyen pocsék. Remélem megnyugodtál ettől. :p
     
  12. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    Nem. :D
    Aki meg tehet erről az meg szomorodjon már meg.. :D
     
  13. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A kapu kirakásnál vannak olyan időszakok, hogy kevésbé vagy még kevésbé adja jól a kapurészeket, materializálókat. Ott a % a lényeg, hogy összességében biztos meg van az arány és azért adja most olyan rosszul, hogy átlagban meg is maradjon. Ilyenkor frissíteni kell az ablakot, akár minden nyomás után.
     
  14. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Köszi a választ :)

    Jajj, nitronyussz! Emlékszem rá még régebbről, nemrég egy jópár hónapja még chaten is találkoztam vele. :)
    CA-t már nagyon rágen láttam utoljára, arra sem emlékszem mi volt a neve. Akkor még nem volt Mo.1.

    Armando, én még emlékszem rájuk. :)
     
  15. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Sajnos ez nem segít. Vannak időszakok. Ebben igen.
    Ládában is? Ja, abban tuti nincsenek. Vagy több tízezret kell felszedjek, és utána kezdi el jól adni??

    CA_blue_fairy ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.11.14
  16. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Morphi, régebben amikor a régi főoldal volt, akkor voltak asszem a bal oldalon az óra alatt egy ilyen üres mező, ahol képek voltak az űrről.(Mindig csak 1db)
    Ha jól tudom, azok is befolyásolhatták régen a GG kapurészeket, és nem tudom, lehet még most is.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.11.14
  17. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Jól érzékelem azt, hogy most hisztizel egy kicsit? :D

    Hogy befolyásolta e azt nem tudom, de tény, hogy bizonyos képeknél jobban adott.

    Blue volt a CA, azután Rocco lett, most Artemis a CA. :)
     
  18. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Jól érzékeled. :D Tényleg elegem van abból, hogy más 1 hónap alatt felszed 15 lf-4-et, meg már zeus előtt full lf-4-e van, és akkor nekem nincs meg, pedig minden más egyéb full (1-2 fejlesztést kivéve).

    Blue volt nagyon sokáig, arra emlékszem. :) Roccoval mi lett? kilépett? Artemis meg nem SM? :D
     
  19. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Ki emlékszik még SpacePrince-re?
    Ő FM volt, majd egy fél év után kb. kilépett.

    Köszi a választ Morphi, mégegyszer. :)

    Csereros, kutatok a neten, és ez a te műved? :D
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  20. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Jajj a webdizájner :D:D Csak nem ctrl c ctrl v kód? :D

    SP, ő nagyon nagy arc volt.. nem, nem fél évig, sokkal több ideig szerintem.. Bár nem tudom.. :D