Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Próbáj meg meghalni a sugrázásiba nemtudom hogy működik-e én még nem ragadtam bele.
     
  2. Nem sikerült csak resetelte magát ugyanúgy 0:00 Várakozás az ellenfélre :S
     
  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia Mazsola!

    Egy CM nem tud mit kezdeni azzal, ha valaki beragad valamelyik térképre. Ha ilyen történik írni kell a supportra és kiszednek onnan.
     
  4. Oks köszi azthittem egy server reset is elég de akkor írok :)
     
  5. ¤maistro¤

    ¤maistro¤ Járnitanuló

    0.5dl ,ám az erőssből.....kb:70%
     
  6. ¤maistro¤

    ¤maistro¤ Járnitanuló

    géped is rendbejön ,h ismételed párszor..
     
  7. »ĦΔИ₡Θ₡К«™

    »ĦΔИ₡Θ₡К«™ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok lassan már egy hete nem jó a chat ezt írja Rendszer: Authorization failed!
    gyorsítótár,sütik törölve frissültem és semmi próbáltam azt is hogy ki kapcsolom a chet et és resi és utána vissza kapcsolom és utána is ugyan ezt írja
     
  8. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    Hát én csak a mi szerverünket ismerem, zarokk az azt sem tudom, hogy ki... De igazából lényegtelen, hogy hol játszik még. Főleg, ha az amcsis acc-al nyeri meg a JP-t (mert pl interceptornak amcsin (is?) megvan a cím). Van a szerverünkön 775 és S-L, és ez a két klán elég jó garancia az ügyes játékosra. :D Meg igazából csak azt akartam mondani ezzel, hogy valóban nem egy kihalt szerverünk van, béna játékosokkal.
    Ja és Terror sem nyert JP-t soha. :D
     
  9. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Jó, nem az a lényeg, hanem hogy csomó másik is nyert, szerintem többször. :p Igen, jó szerver.. :)
     
  10. Valaki nem tud valami jó kis lonozós konfigot leírni nekem?
     
  11. Full lézer, hajóba pajzs ,aegis ,gyémánt.
     
  12. Még nincs aegisem sem formáciom csak a 2 alap :D
     
  13. ¤maistro¤

    ¤maistro¤ Járnitanuló

    1-2 haver könnyebb..
     
    vár-lak kedveli ezt.
  14. pavip

    pavip Törzsjátékos

    kb hány EE-ből jön ki az alfa-béta gamma trió, ha gammában van már 58 rész? :D
     
  15. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    Teljesen változó, attól függ, hogy melyik kapuba találsz nagy szorzókat. Kb 2000-2500-ból. Szerintem...
     
    pavip kedveli ezt.
  16. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Na skacok összesítettem a versenyt! A végeredmény nem hivatalos, esély van rá, hogy hibás. Morphi kitakarította a felesleges hozzászólásokat, így tisztán be tudtam írni egy excel táblába.

    Leellenőriztem, a számításoknak helyeseknek kell lennie, de mégegyszer leírom: nem hivatalos.
    A táblázatban a pontot szerzők vannak benne. A helyezések alá azt írtam be, kinek hány darab van az adott helyezésből (ezeket alatta összeadogattam, mind 15-re jön ki, tehát ilyen módon nem hibás). Az eredményt a kiírás szerint számítottam:
    1. hely: 10 pont
    2. hely: 7 pont
    3. hely 5 pont
    4. hely 3 pont
    5. hely 2 pont

    [​IMG]

    Szerk: Bulldozer közelebb volt a 6. kérdésben, így ő a 3. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.11.14
  17. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Extra Energiából
    Kb 3500-ból jön ki a gamma nulláról és, ha szerencséd van ennyiből kijön mellé 2 béta, meg 3 alfa, bár ez attól is függ, mennyi elemed volt ezekből a kapukból. (van, hogy csak 1 béta jön ki a gamma mellé, de 4 alfa):D

    Delta kb.: 2500 fölött
    Epsilon kb.: 1500
    Kappa kb.: 2200 (2000-2500)
    Zeta kb.:1750 (1500-2200)
    Hades kb.: 800 (500-1000)
    Lambda kb.: 1000

    Ez átlagosan értendő, van hogy több, van, hogy kevesebb, de 10 kapu után az átlag megközelítőleg ennyi lett, és ez sem félrevezetés!
     
    Utoljára szerkesztett: 17.11.14
  18. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    TG, Exl-ben van egy olyan, hogy szűrő. Jelöld ki az egész táblát, kivéve a helyezés oszlopot és ha újabb office-d van, akkor jobb fent találod a szűrő gombot és így betudod állítani növekvő vagy csökkenő rendbe a táblát. :) Az eredményhez igazítja a többi cellát és így könnyítve van a dolgod is egy kicsit. :) De ha tudod, akkor nem szóltam. :p
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  19. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Való igaz :) Tudok erről az opcióról, de nem jutott eszembe. :) Mindent egybevéve jó lett a tábla azt a kis tényt kivéve, hogy a pajzsos 72400-os kérdésnél 5. hozzászólásban volt a legjobb válasz, így mindenki megcsúszik ott. Ezt rontottam el. :) És múlt is rajta a helyezésem. :D:D
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  20. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Hmm szükség van moderátorokra :D Basszus kár hogy nem jelentkezhetek CM-nek, mert nem tudom aláírni a titoktartásit :(