Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Boldog karácsonyt mindenkinek és a családotoknak is! :)
     
  2. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Békés, boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!
    [​IMG]
     
    Nitronyussz és MadKason kedveli ezt.
  3. Ρaŧўεŝž*59*

    Ρaŧўεŝž*59* Fórum-zöldfülű

    A mai nap elég érdekes dologra lettünk figyelmesek miszerint a saját bázisom támadott meg ami ügye lehetetlen, de neki mégis sikerült.
    24.12.2014 - 10:34[​IMG]Megsemmisítettél egy harci bázist: Xenitor.
    [​IMG]
    24.12.2014 - 10:34[​IMG]Megsemmisítetted egy harci bázis modulját: HR-lézermodul (16. szint).
    [​IMG]
    24.12.2014 - 10:34[​IMG]Megsemmisítetted egy harci bázis modulját: HR-lézermodul (1. szint).
    [​IMG]
    24.12.2014 - 10:34[​IMG]Megsemmisítetted egy harci bázis modulját: HR-lézermodul (1. szint).
    Megtámadott a bázisom majd félre vonultam, hogy gyorsan kijelentkezzek ez meg is történt és mire vissza léptem lepukkant a bázis, de mégis én lőttem le. Kérdem én ezt hogyan? Először is mért támadott meg? Másodszor hogyan tudtam én lelőni ha eközben bent sem voltam a játékban? Talán illuminati keze van a dologban vagy mi a frász? köszönöm előre is a válaszokat.
     
    NémethLászló és beni*59* kedveli ezt.
  4. Boldog karit mindenkinek :)
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  5. {SpacePrince}

    {SpacePrince} Járnitanuló

    Hát ez a sector control marha jó, 40 perce állok a bója mellett várva a semmire! Királyság :D Megkérdeztem chaten, hogy tulképpen mi is ez, de annyira elvannak foglalva a veszekedéssel, hogy nem tudtam meg. Jah, Boldog karit mindenkinek!
     
  6. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

  7. {SpacePrince}

    {SpacePrince} Járnitanuló

    Az a legjobb, hogy a keresőbe beírtam, hogy "sector" és azt is, hogy "sector control", de nem adta ki azt a biblia cuccost. Királyság ez az egész... :D Thx! :D

    Szerk: és látom is mi a gond. azt írja 5-5 játékos kell, hát össz. 8-an vagyunk, úgy meg aztán nem fog menni :D
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  8. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Igen, kicsi szerón nincs játék. :) UP: ma 1800 láda után kaptam egy lf-4-et.. :O
     
  9. {SpacePrince}

    {SpacePrince} Járnitanuló

    EU2-es nem kicsi szeró, csak játékos nincs már :D
    Grat a 4-hez ;)
     
  10. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Sector control sima lőszerpazarlás, egyébként van játékos EU2-őn, nézz körül pallán illetve kis térképeken, és viszont kívánok boldogot...
     
  11. {SpacePrince}

    {SpacePrince} Járnitanuló

    Nem lőszer pazarlás, ha be sem jut az ember :D

    Egyébként úgy rémlik, te is egy régi név vagy. Ígyvan? ;)
     
  12. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ma 30 ládából 2 lf-4.. köszi BP :D 1803/3 :D
     
    NémethLászló kedveli ezt.
  13. {SpacePrince}

    {SpacePrince} Járnitanuló

    Kimenő van az elméről?
     
  14. {SpacePrince}

    {SpacePrince} Járnitanuló

    Csülök, megfőzlek pörinek :p Jössz egy EMP-pel :p
     
  15. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Bocsika :D
     
  16. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    1914. december 25.
    Annak ellenére, hogy a katonai felső vezetés ragaszkodott az ünnep alatt is a szigorú hadi fegyelem betartásához, és a XV. Benedek pápa fegyverszüneti felhívását a szemben álló katonai tömbök egyhangúan elutasították, mégis kialakult a brit, francia és német hadosztályok közötti spontán fegyverszünet és az ezt követő frontbarátkozás. Szenteste a német katonák gyertyákat gyújtottak és karácsonyi dalokat kezdtek énekelni. A válasz nem maradt el, az ellenséges oldal csatlakozott az énekhez, majd a harcoló felek előmerészkedtek a lövészárkokból.

    Kellemes Ünnepeket mindenkinek!
    Ma nem bántok senkit a játéktéren. :)
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  17. {SpacePrince}

    {SpacePrince} Járnitanuló

    Hát jó, de csak mer karácsony, meg árad szeretet :D és amúgy is spóroltál nekem utat, mert azt se tudtam hol vagyok :D
     
  18. {SpacePrince}

    {SpacePrince} Járnitanuló

    Ez a PET ez mindig ilyen retardált volt, vagy csak az event doboz teszi? Volt egy rakat doboz, PET elindult a közelebbi doboz felé, mondom, jó, szedd fel te, elindultam a messzebbi dobozért, erre ott hagyja a közelebbit, és elrohan azért, amiért indultam...
    Vagy csak mert az 1-es szintű gyűjtőt vettem? De mondjuk most is elment borér... Már mióta van PET, nekem azóta van, de még csak most használtam ezt a gyűjtőt huzamosabb ideig, és ennyire nem lehet retardált.... vagy mégis? :D
     
  19. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Mindig ezt csinálja, mindegy milyen gyűjtöd van és mit raksz bele. Azt szedd fel, amit te akarsz, a pet meg majd járkál körülötted és felszedi amit tud.
     
  20. {SpacePrince}

    {SpacePrince} Járnitanuló

    Akkor megnyugodtam, hogy nem csak az enyém ilyen agyatlan :D Bár az kicsit gáz, hogy egy bot valószínűleg jobb hatásfokkal működne, mint ez :D